asfasdf ×

NázorObčana.sk

Politika - Archív

 Aktuality
   

Na Ukrajine dokončujú spočítavanie výsledkov komunálnych volieb a taktiež počtu výtržností a pokusov o volebné podvody

Komunálne voľby sa nekonali na celom území Ukrajiny. Pochopiteľne, sa neuskutočnili v Doneckej a Luhanskej republike, ale ani v kontrolovaných ukrajinskou armádou 125 miestach a obciach Doneckej a 146 Luhanskej oblastí.

📅26.10.2015 0 2120x 👤eugenius
   

Komunálne voľby na Ukrajine: politický prieskum, nízky záujem voličov, bitky, streľba, fraška a „Hviezdne vojny“

Dnes sa na Ukrajine konajú komunálne voľby. Zo všetkých kútov krajiny prichádzajú informácie o priebehu volieb. Mnohé sa podobajú na správy z frontov: niekde dochádza k bitkám, inde musela zakročiť polícia a občas došlo k prestrelkám...

📅25.10.2015 0 2515x 👤eugenius
   

PAHREBA.Majdan v Čiernej Hore. Svetové média hanblivo o tom mlčia – prečo?

Priatelia, život je obdivuhodný a prekvapivý. Skutočne, je to obdivuhodné a čiastočne aj prekvapivé, že svetové média živo popisujú všetko, čo je zaujímavé na tejto planéte. Ale je to čudné: v Čiernej Hore to vrie a všetky média o tom čušia. Prečo?..

📅24.10.2015 0 12649x 👤eugenius
   

Ukrajinská blokáda Krymu utŕžila ďalší úder. Čína začína budovať „energetický most“ medzi ruským pobrežím a polostrovom

Špeciálna loď určená pre ukladanie káblov pod čínskou zástavou zakotvila v Kamyš-Burunskom prístavu v ruskom čiernomorskom meste Kerč. Posádka tejto bude ukladať káble svojrázneho energetického mostu, ktorý spojí ruské pobrežie a Krym.

📅24.10.2015 0 2609x 👤eugenius
   

Fotoreportáž: sexiarmáda v ukrajinskej politike – útok na všetkých frontoch

Zajtra sú na Ukrajine komunálne voľby. Ukrajinské média píšu o kandidátoch v rôznych regiónoch krajiny. Venujú sa aj dosť špecifickej téme: obrovskému množstvu sexipolitičiek a sexifunkcionárok. Podobnú „armádu“ nemajú asi v žiadnej inej krajine.

📅23.10.2015 0 3675x 👤eugenius
   

Ukrajinský premiér sa schováva pred expremiérkou: stále ho núti, aby s ňou mal sexuálny vzťah

Ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk je nútený sa schovávať pred expremiérkou Júliou Timošenkovou. Pre média prezradil, že súčasná predsedníčka politickej strany Baťkivščina /Otčina/ stále ho núti, aby s ňou mal sexuálny vzťah.

📅23.10.2015 0 2537x 👤eugenius
   

Deravá blokáda Krymu: Turecko začalo priame dodávky potravín na polostrov

Kým Ukrajina sa snaží „zabetónovať“ Krym a sprísňuje jeho blokádu, na polostrove sa iba usmievajú. Namiesto ukrajinských potravín sem prúdia tovary z ruských regiónov a zo zahraničia. Napríklad Turecko začalo priame dodávky potravín.

📅23.10.2015 0 2124x 👤eugenius
   

Štátna pohraničná služba Ukrajiny informovala o začiatku morskej blokády Krymu

Ukrajina všetkými prostriedkami sa snaží zariadiť blokádu Krymu. Jej iniciátori zablokovali všetky 3 hraničné prechody, neustále sa vyhrážajú odpojením vody a energií a najnovšie sa rozhodli odštartovať aj morskú blokádu polostrova.

📅23.10.2015 0 1867x 👤eugenius
   

Rusi sa ospravedlnili Francúzom a pre zmenu čakajú vysvetlenia od Švajčiarov

Moskva sa ospravedlnila Parížu v súvislosti so včerajším privolaním francúzskeho veľvyslanca Jeana-Mauricea Riperta na ministerstvo zahraničných vecí Ruska za účelom, aby vysvetlil vzdušný incident s ruským lietadlom vo Francúzsku.

📅20.10.2015 0 2026x 👤eugenius
   

„Ukrajinské mesto Odesa sa stalo najdemokratickejším miestom na svete: na vysokú funkciu sa tu ľahko môže dostať každý debil“

Ukrajinské média často komentujú politickú a sociálnu situáciu v krajine, kde panuje poriadny chaos. Z Kyjevu odznievajú amatérske a nesplniteľné rozkazy. Krajinu si na kusy roztrhali oligarchovia, radikáli a mafiáni a každý riadi svoju „fazendu“.

📅19.10.2015 0 3646x 👤eugenius
   

Ruská opozícia včera v Moskve protestovala proti bombovým úderom Ruska v Sýrii

Ruská opozícia včera v Moskve ukázala, že, samozrejme, v krajine sú aj ľudia, ktorí neschvaľujú aktivity Ruska v Sýrii. Na Suvorovskom námestí v centre hlavného mesta sa uskutočnil míting proti ruským bombovým útokom v Sýrii.

📅18.10.2015 0 2025x 👤eugenius
   

Sergej Lavrov: „Spojené štáty naďalej uplatňujú politiku na zachovanie amerického „vodcovstva“

V rámci „vládnej hodiny“ minister zahraničných vecí Ruska Sergej Lavrov odpovedal na početné otázky novinárov, kolegov – politikov, politológov a iných. Porozprával o najhorúcejších témach súčasnej svetovej politiky.

📅18.10.2015 0 1780x 👤eugenius
   

Sýrčania demonštrovali v Bratislave. Pred budovou ruskej ambasády vyjadrili svoju podporu konaniu Ruska v jeho boju proti terorizmu a pomoci Sýrii

V nedeľu, 18. októbra, pred budovou Veľvyslanectva Ruskej federácie v Slovenskej republike sa konala demonštrácia Sýrskej komunity a Sýrskych študentov na podporu Ruska v jeho boji proti terorizmu a pomoci sýrskemu ľudu.

📅18.10.2015 0 3580x 👤eugenius
   

PAHREBA.Tri „veľké „T“, tri veľké zabijaci Európy - TTIP, TPP a TISA

Strýko Sam vymyslel 3 dokonalé spôsoby, ako zlikvidovať Európu: rozoštval ju s Ruskom, vojenskými konfliktami na Blízkom Východe poslal milióny moslimských utečencov do EÚ a troma veľkými „T“ - TTIP, TPP a TISA mieni hospodársky zničiť Európu.

📅17.10.2015 0 2846x 👤eugenius
   

Videoreportáž: Ukrajinský prezident Petro Porošenko „daroval colnicu“ 26-ročnej priateľke Odeského guvernéra Michaila Saakašviliho

Ukrajinský prezident Petro Porošenko počas svojej návštevy Odesy prisľúbil, že vymenuje za novú riaditeľku odeskej colnice... iba 26-ročnú priateľku odeského oblastného guvernéra a gruzínskeho exprezidenta Michaila Saakašviliho.

📅17.10.2015 0 2700x 👤eugenius

TOP články

,