asfasdf ×

NázorObčana.sk

Recenzie filmov - Archív

 Aktuality
  • Vyšetrovanie skončilo, zabudnite: Včera TV2 uviedla v premiére film "Diaz: Nezmývaj tú krv", ktorý je pokusom o rekonštrukciu udalostí Summitu G8 v talianskom Janove v roku 2001, zapísaného do histórie, ako jeden z najkrvavejších....
  • Marvel uviedol nový trailer – Avengers: Vek Ultrona: Pre fanúšikov komiksového sveta Marvelu bol štvrtok 23. októbra významný deň. Dlho očakávaný film Avengers: Vek Ultrona dorazí do kín už 1. mája a podľa traileru sa máme na čo tešiť....
  • Austenland - vstúpte do sveta Jane Austenovej: Patríte medzi fanúšikov regenstkého Anglicka, pána Darcyho, Colina Firtha, Jane Austenovej alebo len nepohrdnete žiadnou „trafenou“ romantickou komédiou? V tom prípade si určite vychutnáte toto „austenovské“ šialenstvo s Keri Russell v hlavnej úlohe....
  • Japonské monštrum sa dočkalo nového spracovania: Godzilla alebo Gojira sa za posledné viac ako dva desaťročia dostala do povedomia väčšine fanúšikov filmu. Japonská povedačka sa stala základom pre filmový trhák s novým americkým spracovaním....
  • Lucy - thriller z dielne Luca Bessona: Akčný sci-fi thriller od známeho režiséra sa na slovenské plátna dostal začiatkom augusta. Je to len ďalšia verzia filmu Limitless, alebo skutočná filozofická hádanka? ...
   

Vyšetrovanie skončilo, zabudnite

Včera TV2 uviedla v premiére film "Diaz: Nezmývaj tú krv", ktorý je pokusom o rekonštrukciu udalostí Summitu G8 v talianskom Janove v roku 2001, zapísaného do histórie, ako jeden z najkrvavejších.

📅10.10.2015 0 2649x 👤vramat
   

Marvel uviedol nový trailer – Avengers: Vek Ultrona

Pre fanúšikov komiksového sveta Marvelu bol štvrtok 23. októbra významný deň. Dlho očakávaný film Avengers: Vek Ultrona dorazí do kín už 1. mája a podľa traileru sa máme na čo tešiť.

📅24.10.2014 1 6925x 👤JK
   

Austenland - vstúpte do sveta Jane Austenovej

Patríte medzi fanúšikov regenstkého Anglicka, pána Darcyho, Colina Firtha, Jane Austenovej alebo len nepohrdnete žiadnou „trafenou“ romantickou komédiou? V tom prípade si určite vychutnáte toto „austenovské“ šialenstvo s Keri Russell v hlavnej úlohe.

📅21.10.2014 0 5334x 👤mia2088
   

Japonské monštrum sa dočkalo nového spracovania

Godzilla alebo Gojira sa za posledné viac ako dva desaťročia dostala do povedomia väčšine fanúšikov filmu. Japonská povedačka sa stala základom pre filmový trhák s novým americkým spracovaním.

📅19.10.2014 0 5319x 👤JK
   

Lucy - thriller z dielne Luca Bessona

Akčný sci-fi thriller od známeho režiséra sa na slovenské plátna dostal začiatkom augusta. Je to len ďalšia verzia filmu Limitless, alebo skutočná filozofická hádanka?

📅15.10.2014 1 5419x 👤JK
   

Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol

Dobrodružná komédia so záhadným no príhodným názvom chytí za srdce najmä milovníkov slávneho Forresta Gumpa. Film natočený podľa knižnej predlohy od švédskeho autora je vhodný na spríjemnenie nedeľného večera.

📅12.10.2014 0 7408x 👤JK
   

Žiť, umrieť a opakovať - Na hrane zajtrajška

Film, ktorý sa do slovenských kín dostal už 5. júna veľmi prekvapil. Dopredu zavrhnutý, klasický scenár o invázii mimozemšťanov si získal mnoho fanúšikov a pochvalu kritikov.

📅10.10.2014 0 6659x 👤JK
   

Labyrint: Útek - adrenalín a zatajený dych

Režisérsky debut Wesa Balla vyvolal napätie aj smiech. Neočakávané zvraty no klasická zápletka – aký bol Labyrint: Útek?

📅08.10.2014 0 7140x 👤JK
   

Kúzlo mesačného svitu

Najnovší počin Woodyho Allena prekvapí ľahkosťou, skvelými replikami, kúzelníckymi trikmi a jemnou romantikou.

📅26.09.2014 0 4421x 👤perpex
,