asfasdf ×

NázorObčana.sk

Využite obmedzenia v cestovaní do zahraničia na spoznávanie našej krajiny

 Aktuality
  • Hľadáte destináciu pre prípad výhodného last minute? Máme dve: Ak ešte nemáte naplánovanú na toto leto dovolenku pri mori, znamená to len jediné. „Striehnete“ na nejaký výhodný last minute. Uhádli sme? Tak v takom prípade vám poradíme dve destinácie, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť....
  • Adrenalínová dovolenka: Dovolenka je obdobie kedy si chce každý oddýchnuť, odpútať sa od pracovných problémov a venovať sa sladkému ničnerobeniu. Asi si každý z vás teraz predstavil dovolenku niekde pri mori na pieskovej pláži. To ale nieje všetko čo sa dá zažiť....
  • Spríjemnite si chladné dni s týmito tipmi na letnú dovolenku: To je ale zima, čo? No dobre, extrémne mrazy ešte nemáme, ale na väčšine nášho územia sú pri dlhších pobytoch vonku potrebné rukavice aj čiapka. A čo takto sa zohriať pri plánovaní letnej dovolenky? ...

Koronavírus zmenil plány takmer všetkým Slovákom. Aj keď obmedzenia v cestovaní nie sú také prísne ako boli pred mesiacom, či dvoma, obavy z nákazy prinútili Slovákov stráviť dovolenku doma na Slovensku.

27 Júl
2020 20:16:03

Zdroj obrázka: Autor: emperorcosar  / Shutterstock.com

Slovensko je krásna krajina a veľa z vás určite ešte nemá pozreté viaceré mestá a kultúrne pamiatky. Využite preto obmedzenia v cestovaní do zahraničia a spoznávajte našu krajinu.

Bratislava

Naše hlavné mesto nie je len Bratislavský hrad a nová záhrada pri ňom. Bratislava ponúka mnoho krásnych miest, pamiatok, reštaurácií, či kaviarní, ktoré treba určite navštíviť. Ak hľadáte, aké atraktívne podujatia v Bratislave sa budú konať, môžete si tieto informácie nájsť aj na internete. Môžete si spoznávanie Bratislavy spojiť s kultúrnym zážitkom.

V Bratislave vám odporúčame pozrieť si Modrý Kostolík, Čumila, Michalskú bránu, ale aj Slavín, Medický park, ale aj výhľad z UFA. Bratislava je krásne mesto a má pekné centrum, kde na každom rohu nájdete historickú budovu a výber tých najlepších kaviarní.

Hrady, zrúcaniny, zámky

Ak máte Bratislavu už naplánovanú, no chceli by ste skúsiť aj niečo iné, určite odporúčame pozrieť si aj hrady, zrúcaniny a zámky. Spravte si výlety na Oravský hrad, Trenčiansky hrad, Červený kameň, ale aj na zámky v Banskej Štiavnici, na Bojnický zámok.

Zo zrúcaním určite odporúčame Spišský hrad, Blatnicu, Branč, Uhrovec, Tematín a iné známe zrúcaniny. Ak si vyberiete niektorý z hradov, zámkov, či zrúcanín, pozrite si, čo ešte v okolí by sa dalo pozrieť. Spojte príjemne s užitočným a okrem hradu, zámku alebo zrúcaniny navštívite iné zaujímavé miesta – múzeá, galérie, či iné miestne atrakcie.

Využite obmedzenia v cestovaní a okrem hlavného mesta, ktoré je v lete obľúbené u turistov, odporúčame ísť aj k vode, či na hory. Na Slovensku máme viacero prírodných nádrží, aquaparkov a pohorí.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Adrenalínová dovolenka

 

Dovolenka je obdobie kedy si chce každý oddýchnuť, odpútať sa od pracovných problémov a venovať sa sl...

📅02.02.2022 0 1652x 👤uzivatel

Spríjemnite si chladné dni s týmito tipmi na letnú dovolenku

 

To je ale zima, čo? No dobre, extrémne mrazy ešte nemáme, ale na väčšine nášho územia sú pri dlhš...

📅13.12.2021 0 1025x 👤PRclanky

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,