asfasdf ×

NázorObčana.sk

V meste pod Zoborom sa začala výstava Aquatherm Nitra 2017. Novinky Agrokomplexu z oblasti vykurovania, klimatizačnej a ekologickej techniky

 Aktuality

V Nitre, na výstavisku Agrokomplex, sa dnes začal 19. ročník medzinárodného odborného veľtrhu Aquatherm Nitra 2017. Návštevníci sa oboznámia s novinkami z oblasti vykurovania, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky.

09 Február
2017 18:05:27

 

Foto: autor

Veľtrh Aquatherm je známy svojou silnou účasťou popredných výrobcov a distribútorov pôsobiacich v odvetví vykurovania, ventilácie, klimatizačnej, meracej, regulačne, sanitárnej a ekologickej techniky a ponúkajú čoraz širší rozsah produktov. Táto výstava potrvá do nedele, 10. februára.  
 

„19 rokov existencie veľtrhu Aquatherm Nitra potvrdzuje spokojnosť vystavovateľov s obchodnými partnermi, záujmom návštevníkov o veľtrh ako aj kvalitné organizačné zabezpečenie, ktoré je dobrým signálom vysokej kvality veľtrhu a má šancu dokázať, že je hybnou silou tohto odvetvia.

Neoddeliteľnou súčasťou veľtrhu sa stali sprievodné konferencie, semináre a prezentácie z oblasti spotreby energie, obnoviteľných zdrojov energie a  ochrany životného prostredia. Minulé roky ukázali, že témy veľtrhu majú pred sebou budúcnosť, čoho dôkazom je odborný program, ktorý umožní realizovať potrebnú odbornú diskusiu, do ktorej sa môže pripojiť každý účastník akcie Aquatherm,“ uviedol pred otvorením výstavy riaditeľ Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik JUDr. Mário Dinga.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Deň genocídy Slovanov v Nitre alebo hrôzostrašné svedectvo o vojne a utrpení na Donbase

 

V centre starobylej Nitry sa včera popoludní konalo spomienkové zhromaždenie pri príležitosti pamätné...

📅23.06.2019 0 2057x 👤eugenius

„Deň krivých zrkadiel“ dokáže nastaviť to správne zrkadlo

 

Výtvarné a ručné práce ľudí s rôznym stupňom postihnutia prezentovali predvčerom na poludnie na vý...

📅14.06.2019 0 1292x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,