asfasdf ×

NázorObčana.sk

Vhodné doplnenie kuchynských potrieb, ako na to?

 Aktuality

V dnešnej modernej dobe zrejme každý z nás dbá na maximálnu bezpečnosť v kuchyni. V minulosti boli rizikom zastaralé tlakové hrnce spojené s permanentným nebezpečenstvom a zložitým používaním.

03 Apríl
2016 17:07:47

Takéto hrnce začali nahrádzať nové tlakové hrnce, ktoré môžete vďaka ich modernosti ovládať aj jednou rukou. Nebezpečenstvo je pri nich vylúčené, o bezpečie sa stará jednoduchá poistka.

Tescoma má v ponuke hneď niekoľko typov – Magnum, Comfort – ktoré sú dostupné za prijateľnú cenu a ponúkajú výhody sendvičového dna a pevnej rukoväte. Je ich možno používať na všetkých typoch sporákov. Tlakové hrnce PrestoBioExclusive+ sa vyznačujú prvotriednou nerezovou oceľou, 4 poistkami a trojvrstvovým dnom. Ďalej sú na výber ešte tlakové hrnce GreenControlPresident.

Ďalším vhodným doplnkom do vašej kuchyne sú hrnčeky, ktoré spríjemnia pitie nápojov (kávy, čaju, atď.). Hrnčeky sa vyznačujú elegantným tvarom, pitie z nich si vychutnáte aj vďaka pohodlnému uchopeniu. Vyznačujú sa taktiež jednoduchými líniami. V ponuke je široký sortiment hrnčekov a šálok značiek Crema alebo Allegro.

Dôležitým prvkom je aj spracovanie surovín, či už mäsa alebo iných potravín. K tomu by mal dopomôcť mlynček na mäso HANDY. Ten je vynikajúci na ľahké a rýchle mletie mäsa, strúhanky, cesnaku alebo rôznych druhou zeleniny. Je vyrobený zo špeciálne tvrdených vysoko odolných plastov, krájací nôž a disky z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Ako ochrana má slúžiť masívne vtláčadlo pre bezpečné použitie. Mlynček má rýchle a stabilné uchytenie na plochu, navyše k jeho nákupu dostanete 3 ročnú záruku.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,