asfasdf ×

NázorObčana.sk

3 tipy ako zvýšiť libido

 Aktuality

Nie ste ešte pripravení na viagru? Cítite však, že vaše libido nie je také ako kedysi? Vďaka týmto užitočným tipom sa nemusíte ničoho obávať.

18 Jún
2016 15:56:57

Nie ste ešte pripravení na viagru? Cítite však, že vaše libido nie je také ako kedysi? Vďaka týmto užitočným tipom sa nemusíte ničoho obávať.  Niektoré prírodné metódy môžu vás a vášho partnera dostať do obdobia vašich začiatkov vzťahu, keď ste sa od seba nevedeli odlepiť. Štúdie dokazujú, že poklesom libida trpia muži aj ženy všetkých vekových kategórií. Príčiny môžu byť rôzne. Môžu byť spôsobené vysokým vekom, chronickými ochoreniami, stresom a úzkosťou.

Potraviny pre zvýšenie libida

Ako  aj u ostatných zdravotných problémov tak aj pokles libida môže mať za následok   nedostatok niektorých živín. Spôsobuje to nesprávne fungovanie niektorých orgánov. Môže tiež rozkolísať hladinu hormónov,  spôsobiť stres a odoberať energiu a u mužov nedostatočné stoporenie. Každý deň si doprajte zdravú stravu, ktorá poskytuje živiny a tiež veľmi podstatné  tuky  a vlákniny. Vyhýbajte sa umelým prísadám a stuženým tukom . Nezabúdajte na to, že už v histórii boli niektoré potraviny spojené so sexuálnou výkonnosťou. Odborníci tvrdia, že  niektoré z nich môžu mať za následok zvýšený  prietok krvi, iné s vysokým obsahom živín prospievajú sexuálnej funkcii  už len preto, že sa po nich cítite dobre. K týmto špeciálnym potravinám patrí špargľa, čokoláda, ustrice, avokádo, káva, zázvor, horčica, paradajky, škorica, kajenské korenie, šalvia atď.

Esenciálne oleje

Častou príčinou mnohých civilizačných ochorení je stres. Spôsobuje aj vašu oslabenú chuť k milostným aktivitám.  Esenciálne oleje sú veľmi užitočné  v  boji proti stresu a tiež nám pomáhajú dostať sa do správnej nálady. Levanduľový olej a harmančekový olej zvyšujú pocit uvoľnenia a znižujú psychickú  záťaž. Výskum ukazuje, že vôňa tekvicového koláča v kombinácii s levanduľou u mužov pomáha  zvyšovať prekrvenie penisu. K ostatným vôňam, vďaka ktorým si môžete zvýšiť libido patrí jazmín, YlangYlang, zlatobyľ a pačuli oleja.

Produkty z lekárne

Keď príroda nestačí tak musíme siahať po liekoch. Vyberte si bezpečný, prírodný  liek na posilnenie vášho sexuálneho apetítu. Na trhu je množstvo podporných prostriedkov pre mužov. Dávajte si pozor, aby  ste nakupovali z dôveryhodného zdroja. Tieto doplnky by nemali mať žiadne nežiaduce účinky.

Jedným za takýchto doplnkov je Erexan. Tento produkt je možné dostať v lekárňach bez lekárskeho predpisu. Je to v podstate náhrada viagry.  Vďaka Eraxanu získate:

  • tvrdú erekciu už do 60 minút
  • dlhšiu výdrž pri pohlavnom styku
  • zvýšenú chuť na sex

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(1 hodnotenie)
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Správny postup údržby kúpeľne dokáže predísť znehodnoteniu vybavenia

 

Kúpeľňa je miestnosť, kde hodnoty vlhkosti stúpajú vysoko nad priemer. Najmä v bytoch, kde kúpeľne ne...

📅12.12.2019 0 350x 👤PRclanky

Potrebovali by ste novú dámsku kabelku? Poradíme vám, čo zohľadňovať pri výbere

 

Dámske kabelky sú módnym doplnkom, ktorý nám robí spoločnosť, či už v práci, na nákupoch, alebo aj...

📅12.12.2019 0 287x 👤PRclanky

Nechajte sa zlákať predvianočnými zľavami a kúpte svojej partnerke pekné vianočné darčeky

 

Za pár dní tu máme najkrajšie sviatky v roku a ak patríte k tým, ktorý vianočné darčeky nakupujú na...

📅12.12.2019 0 268x 👤PRclanky

Nájdite spôsob, ako vytvoriť zamestnancom lepšie podmienky na prácu

 

Každý majiteľ firmy chce už v prvých mesiacoch začať napredovať. Nesmie však zabúdať, že konkurenc...

📅12.12.2019 0 295x 👤PRclanky

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,