asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ako vybrať šperk k narodeninám

 Aktuality

Každé narodeniny sú dôvodom k oslave. Pri tejto príležitosti môžete venovať darček, ktorý znamená, že vám na dotyčnom záleží. Krásnym darčekom môže byť napríklad aj šperk. Pokiaľ je váš rozpočet obmedzený, zvoľte šperk zo striebra.

03 Október
2016 20:56:06

Keď sa chystá veľká oslava významných narodenín vášho blízkeho, môžete siahnuť hlbšie do vrecka a vybrať zlatý šperk s drahokamami alebo diamantmi. Veď ktorá žena by sa neroztopila pri pohľade na krásu z drahého kovu? Narodeniny sú príležitosťou, ako vykúzliť svojim blízkym úsmev na tvári.

Aký šperk vybrať?

Vyberajte podľa svojich finančných možností a podľa vkusu budúcej nositeľky. Strieborné šperky zoženiete už od niekoľko desiatok eur a potešia maminu aj kamarátku. Zvoliť môžete strieborný prívesok s drahokamom podľa mesiaca narodenia. Existuje nekonečne veľa možností, aký šperk vybrať. Ak nosí oslávenkyňa prstene a rada ich strieda, kúpte jej strieborný drahokamový prstienok.

Ďalším obľúbeným šperkom k narodeninám sú náušnice. Drobné strieborné náušnice potešia každú ženu, kamarátku aj babičku. Zlaté môžu byť skvelým darčekom k 18. narodeninám. Pre mladšie dievčatá vyberajte jemnejšie tóny, pre ženy, ktoré sa neboja farieb a tvarov, budú skvelým darčekom statement náušnice. Perlové napichovacie náušnice sú univerzálnym darom, ktorý sa hodí k žene každého veku.

Pokiaľ sa jedná o významné životné jubileum a ste muž, ktorý chce svojej partnerke urobiť skutočne radosť, skúste ju prekvapiť zlatým prsteňom. Nemusí to byť hneď zásnubný s diamantom, môže byť len vyjadrenie oného „mám ťa rád“. Keď vyberáte prsteň, potrebujete vedieť jeho veľkosť. Na tú sa buď môžete spýtať, ale to by nebolo prekvapenie. Pokiaľ to chcete urobiť tajne, môžete využiť špeciálne meradlo či pravítko a zmerať jeden z prsteňov, ktorý už vlastní.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,