asfasdf ×

NázorObčana.sk

Zabezpečenie auta a nezávislé kúrenie – dve veci, na ktoré by ste sa pred zimou mali zamerať

 Aktuality

Október je v plnom prúde a väčšina Slovenska už zažila prvé ranné mrazy aj na vlastnej koži. Najmä vodiči veľmi dobre vedia, aké sú prvé mrazy.

10 Október
2019 09:55:11

Žiadna príprava na zamrznuté okná a chýbajúca zimná výbava v aute im vie znepríjemniť život a najmä rannú cestu do práce.

Aby sme si ale mohli povedať, že naše auto máme v 100% stave, nemali by sme si pred zimou zabudnúť skontrolovať zabezpečenie auta a mali by sme pouvažovať nad praktickým a v zime užitočným nezávislým kúrením.

Zabezpečenie auta proti krádeži

 

Aj keď väčšina áut je v súčasnosti cenovo dostupná, autá sa aj tak vo veľkej miere kradnú. Zlodeji majú zväčša auta vytipované. Jedná sa o konkrétne značky, konkrétne modely a majiteľom ostávajú častokrát oči pre plač. Kradnutie áut sa zväčša koná na objednávku a autá putujú okamžite do zahraničia.

Skúste si ešte pred zimou vybrať lepšie zabezpečenie auta proti krádeži. Čím novšie auto máte, tým je paradoxne vyššia šanca odcudzenia automobilu. Ak si vyberiete zabezpečenie auta proti krádeži Pandora, stačí si vybrať stupne ochrany a doplnkové služby, ktoré vám najviac vyhovujú. Práve Pandora ponúka kvalitné zabezpečenie proti krádeži, vrátane GPS monitoringu a ovládania aplikáciou. Prémiové autoalarmy predstavujú budúcnosť v automobilovom priemysle, preto záujem o kvalitnejšie zabezpečenia auta je stále veľmi vysoký.

Nezávislé kúrenie

 

Námraza na čelnom skle, studený interiér auta a ľadový volant – takmer denná rutina, ak ráno cestujete autom. Žiaden vodič nemá rád, ak musí dlho stáť v mraze a čakať, kým sa mu odmrzne čelné sklo a kým odstráni snehovú pokrývku zo strechy, z čelného skla, zo spätných zrkadiel.

Nezávislé kúrenie vám ale dokáže vyhriať vozidlo skôr, ako sa k autu dostanete. Na diaľku môžete spustiť vyhrievanie, takže keď prídete k autu, snehová pokrývka a námraza budú preč a vy si sadnete do vyhriateho auta. Pandora ponúka spoľahlivejšie nezávislé kúrenie s funkciou diaľkového štartu a zobrazenia interiérovej teploty bez toho, aby ste sa k autu priblížili.

Zima je už za dverami, preto urobte všetko pre to, aby ste ráno nemuseli dlho stáť na parkovisku a aby ste mali také zabezpečenie auta, ktoré zlodejov odradí od kradnutia.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Ako zariadiť detskú izbu a čo by v nej nemalo chýbať?

 

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Už pred jeho narodením neváha investovať peniaze d...

📅17.09.2020 0 378x 👤PRclanky

Finančné problémy trápia viacerých Slovákov

 

Situácia ohľadom financií je v mnohých rodinách veľmi zlá a viaceré z nich žijú na pokraji chudoby. ...

📅17.09.2020 0 368x 👤PRclanky

Na čo všetko by ste nemali zabudnúť pri údržbe záhrady a exteriérovej časti rodinného domu?

 

Každý z nás sa snaží skrášliť si okolie svojho domova a samozrejme aj interiér. S príchodom chladnej...

📅17.09.2020 0 341x 👤PRclanky

Motorkári a dopravné nehody

 

Sú motorkári najväčšími nepriateľmi ciest? Aj oni by mali dodržiavať pravidlá cestnej premávky. ...

📅25.08.2020 0 470x 👤Miki1102

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,