asfasdf ×

NázorObčana.sk

Les

 Aktuality

Bolo krásne letné ráno. Rodina Gregušovcou sa vybrali na spoločný výlet. Ponáhľaj sa ! Povedal otec svojmu synovi ráznym hlasom. Syn Erik rýchlo zbalil svoj ruksak a upaloval do auta. Otec naštartoval auto a vybrali sa na krásny rodinu výlet do hôr.

30 Január
2023 19:30:33
Cesta trvá ako si dlho, povedala matka a prikázala svojim deťom aby si trochu zdriemli. Otec šoferoval celú cestu až do čiernej tmy. Prechádzali cez tmavý zadumaný les a všetko bolo v poriadku. Až kým sa nezjavila v ceste zvláštna postava. Tme ju nebolo poriadne vidieť. Otec spomalil a obzeral sa či nie je niekde na blízku aby ju nezrazili, až kým sa neobjavila priamo pred ich autom. Aj keď išli veľmi pomaly bol to naraz ktorý pocitom každý člen posadky. Otec vystúpil z auta a išiel pozrieť čomu mu vošli do cesty. Na ceste nikde nikoho a ani žiadne stopy po krvy. Zadumal sa, a rozmýšľal čo to bolo. Vystrašený Erik bleskovou rýchlosťou vyšiel z auta, pozrieť čo sa stalo. Vidím ťa svojho otca ktorý stojí ako ukameňovaním a pozerám do neznáma. S otcom sa vrátili späť do auta, a pokračovali v ceste. O chvíľu pocítili ten istý náraz. Rodina bola ešte viac vystrašená, čo sa to deje? spýta sa matka. Obzerajú sa okolo seba a nikoho nevidia. Boli zhrozený, až kým nevideli prízrak. Zdalo sa im to, alebo to bola len ilúzia? Prízrak sa mátal okolo nich, silno bušil do auta, narážal do mladého Erika, a hral sa s nimi ako keby boli jeho hračkou. " Čo chceš" ? spýta sa hlasným, mohutným hlasom otec. " Som prízrak a vy ste vstúpili do môjho lesa, to ste nemali robiť " odpovedal pisklavym hlasom. Prízrak lietal okolo nich, búchal a narážal, do všetkého čo mu stálo v ceste a robil ich auto. Rodina sa bála, nevedeli čo s nimi bude. Okolo nich bol hustá tmavá hmla cez ktorú nebolo nič vidieť. A zrazu, ticho. Nikoho nikde nebolo. Dokonca aj rodina zmizla. Že by to bol naozaj strašidelný len kde sa strácajú ľudia, alebo sú to len povery? Čo ak les skutočne neexistuje? Jedno je však isté, Erik so svojou rodinou záhadne zmizli, a je len otázne čo ich niekto objaví.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

Miki1102

Občas vidíme svet ružovími očami. Poďme sa pozrieť na to, aký je v skutočnosti. Ľudia, probémy, práca, záľuby každodený kolotoč. Nie len o tom budú moje články. Nájdete tu rôzne tipy a triky, návody ako si zjednodukšiť život. Ďakujem za Vašu podporu


Podobné články

,