asfasdf ×

NázorObčana.sk

Alexander Rogers: „USA nesú celému svetu „svetlo homosexuality“. Ukrajina sa zaradila do tohto „hnutia“

 Aktuality

Ukrajinský publicista a politológ Alexander Rogers, ktorý sa pohybuje po celej krajine, väčšinou pôsobí v Kyjeve a Vinnici, je známy svojimi ostrými komentármi, zaujímavými rozhovormi a ironickými poznámkami. Stále sa čudujem, že ho ešte nezavreli..

07 Júl
2015 21:46:13

 

Foto: facebook

Prezentujeme našim čitateľom jeden z jeho kratších komentárov, v ktorom reaguje na súčasné udalosti na Ukrajine, politickú situáciu a zaujímavé „módne trendy“. 

„Uveríte? Ešte nikdy, ani v mojich slobodných a neobmedzených realitou myšlienkových pochodoch a scenároch budúcnosti som si nemohol ani predstaviť, že sa bude konať niečo také, čo sa deje v súčasnosti.

Fajn. Mohol som si predstaviť, že vznikne konfrontácia kresťanstva a islamu, komunizmu a kapitalizmu, „bielych“ a „žltých“. Ale to, že momentálne sa rozširujúca konfrontácia bude manifestovať v podobe „globálnej homosexuality proti globálnym naturalistom“, prevyšuje  možnosti mojej fantázie.  

A pardon, podčiarkujem: nie je to „kremeľská propaganda“, ale je to vyjadrenie oficiálnej pozície USA, ktoré celému svetu nesú svetlo homosexuality!

V súčasnosti príslušnosť k tej alebo inej strane konfliktu sa určuje predovšetkým organizáciou gey-pochodov a prítomnosťou vysokých politikov na podobných podujatiach. V Európe to nie je také jednoznačné: elity sú prevažne „čudné“, ale ľudia sú normálne. Je tam veľký rozruch. Ale veď aj v USA sú „naši partizáni“: prednedávnom gey-pochod sa tam skončil prestrelkou...    

Aj Ukrajina sa zorientovala, na ktorej strane sa nachádza. Vo vláde sú takmer sami homosexuáli, v trestaneckých /dobrovoľníckych/ bataliónoch – tiež, dokonca znásilňujú zajatcov. Nuž, a aby Ukrajina potvrdila svoju lojalitu Spojeným štátom, prednedávnom v Kyjeve zorganizovali gey-pochod. Plus v New Yorku sa uskutočnil sobáš dvoch Ukrajincov – Tarasa a Mykolu – aby washingtonskí páni ani na sekundu nepochybovali o tom, že ich ukrajinskí otroci rozdeľujú hodnoty svojich pánov.   

Rokovania v ukrajinskom parlamente vôbec upadli do diskusie na margo veľkosti mužských pohlavných orgánov. Včera Ľaško vyhlásil: „Lucenko nás označil ako „drobné údy“. Dokonca mi do oči prízvukoval: „Žiadne „drobné údy“ nás riadiť nebudú!“ To znamená, že v koalícii sú veľké údy a malé údy. Myslím si, že sa Lucenko mýli na margo toho, že sme „drobné údy“. Budeme sa navzájom merať?..“   

Je známe, že významné miesto v kmeňovej hierarchie niektorých druhov opíc závisí od dĺžky pohlavného údu. Nemeckí nacisti merali lebky, ukrajinskí, zdá sa, chystajú sa merať údy? Nuž, aká je krajina, takí sú aj nacisti. Jedným slovom povedané – hanba... 

Avšak podobná stratégia predurčuje aj koniec samotných ukrajinských nacistov, ako aj ich pánov – veď sa „nerozmnožujú.“ Je to podivná zákonitosť: čím bude viac homosexuálov – tým homosexuálov bude menej. Preto vítame manželstva rovnakých pohlaví medzi nacistami!..“ uzatvára svoj štipľavý komentár Alexander Rogers.

  

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(8 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

TOP články

,