asfasdf ×

NázorObčana.sk

Nahnevaná Helena Mezenská: „Odmietam falošné a nepravdivé informácie o tom, že viac nemám záujem kandidovať do parlamentu“

 Aktuality

Človek sa občas na...hnevá. Stáva sa to aj politikom. Poslankyňu NR SR Helenu Mezenskú nahnevali správy bulvárnych médií o tom, že nemá záujem kandidovať do parlamentu. Dôrazne to popiera a uvádza veci na správnu mieru.

08 Júl
2015 07:34:27

 

Foto: hnoline

Na svojej facebookovej stránke vysvetľuje, ako sa veci majú. Nemienime zasahovať do jej textu – všetko vysvetľuje jasné, otvorene, trochu emocionálne. Čomu sa nečudujeme: no ne...naštve človeka, keď o ňom šíria nepravdivé správy? Tu je „spoveď“ Heleny Mezenskej v plnom zmení.

„Z viacerých viacmenej bulvárnych médií odznievajú falošné a nepravdivé informácie o tom, že viac nemám záujem kandidovať do parlamentu, Naposledy to bol internetový informačný portál Aktuality.sk. Neviem, prečo sa tak na mňa upreli, zrejme niekomu "mocnému" veľmi prekážam. No a prirodzene blížia sa voľby.

Chcem Vás preto vyzvať, aby ste takto šíreným dezinformáciám nevenovali žiadnu pozornosť a za jediný zdroj mojich informácii považovali FB portál Helena Mezenská - spája nás, Helena Mezenská s trikolórou, a Návrat k hodnotám, Názor občana.sk, prípadne moje vystúpenia priamo v parlamente. To sú informácie priamo od mňa. Kandidovať mienim a do dnešného dňa sa Igor Matovič a ani hnutie nevyjadrili, že sa so mnou neráta. Ja verím, že ak na to je dôvod a je to ich prianie, tak mi to ako rovní a otvorení ľudia povedia skôr ako médiá. Preto úvahy a podsúvané informácie médiami považujem za klamné a falošné.

Je to smutné, že niektoré médiá predstavujú skôr nástroj politického zúčtovania, výkvet manipulácie a podsúvania nepravdivých informácií. Vo svojej lživej snahe o šírenie falošných informácii používajú špinavé a nekalé prostriedky s cieľom diskreditácie a znižovania dôveryhodnosti poslancov ako ja.

Veď napokon takto tupo a zlomyseľne naložili s mojou dôverou, keď som sa nepoznajúc, čoho všetkého sú schopní, ako sú schopní ďaleko zájsť, vyznala z pohľadov na život a snahy o duchovný vzostup človeka. Zvulgarizovali a ponížili to na sarkasticky myslené lietanie v oblakoch a nasávanie vesmírnej energie, ničnejedenie. A aby toho nebolo málo, potom môj záujem o iné mimozmyslové deje a javy, len, aby náhodou mnohí ľudia po tom nesiahli, zastreli cynickým zosmiešňovaním "teleportovania z Košíc do Ba". Smutné, ak sa výroky vytrhnuté z kontextu účelovo zneužijú ako prostriedok politickej dehonestácie. Nuž nič, poučila som sa. A priznám sa doteraz som svojej obhajobe v bulvári nevenovala pozornosť, čeliac i skresľovaniu objektívneho pohľadu na mňa.

Avšak z úcty k tým, ktorí ma poprosili o moje vyjadrenie, či už k zosmiešňovaniu mojich svetonázorových postojov, alebo môjho záujmu o ďalšiu poslaneckú prácu, vyzrel čas, aby som to uviedla na správnu mieru.

Áno čestne priznávam, že sa cítim byť zladenou súčasťou Vesmíru a celého stvorenia, moci Vyššieho riadenia, chcem ňou byť, pretože mi to dáva silu, ochranu, poznanie a slobodu.

Áno čestne a otvorene priznávam, že čerpám energiu z prírody a boli a sú periódy v mojom živote, keď nepojedám tuhú stravu. Nielen chlebom je človek živý, kresťania a všetky náboženstvá to dobre poznajú. Čo je na tom na výsmech?

Áno, čestne priznávam, že s okruhom mne blízkych a spriaznených osôb nemusíme komunikovať verbálne, zblížení srdcom a duchom si povieme to, na čo slová nestačia.

Áno čestne priznávam, že prežívam krásne zážitky a mimozmyslové deje, skoro zázraky, ktorým sa snažím porozumieť a mrzí ma, že sa pre plytkosť a úbohosť, nevedomosť, škodoradosť mnohých o ne nemožno podeliť. Aby to i iní poznali a spoznali silu, ktorú v sebe všetci skrývame a v ktorej sa možno rozvíjať a rásť. Ani netušia všetci škodoradostníci, o čo všetko sa sami ochudobňujú.

Obsah článku - "o tom, že OĽaNO so mnou nepočíta" je úplne odchýlený od titulky "....Dzurinda, Mikloš, Vašáryová ani Mezenská už o parlament záujem nemajú". Neoverené a neautorizované informácie, aspoň, čo sa týka mojej osoby.

Chcem Vás ubezpečiť, že záujem kandidovať ďalej mám, takže to, čo píšu AKTUALITY.SK a iné podivuhodné médiá nie je pravda. Prosím neberte ich vážne a v prípade potreby mi kľudne napíšte. Na moje postoje sa ma AKTUALITY. SK vôbec nepýtali a nerozumiem, čo ich oprávňuje za mňa hovoriť. Redaktori tohto portálu nie sú moji hovorcovia. Takéto postupy a informovanie považujem za suterén žurnalistiky a aj na základe mojich skúsenosti sa už vôbec nečudujem, že nepožívajú vážnosť a serióznosť súdnych a vedomých čitateľov.

Tu je tento článok. Tak si kľudne porovnajte odchýlku obsahu od titulku a obsahu môjho vyššie uvedeného pomerne rozsiahleho originálneho vyjadrenia.

Prosím buďte bdelí a informácie, ktoré vo Vás vzbudia rozpačitosť si radšej overte. Na dnešný mediálny spotvorený svet sa na ceste hľadania objektivity a pravdy nemožno spoliehať.

Majte sa pekne a držte sa čo najviac zdroja pravdy a pravého poznania,“ uzatvára svoj komentár poslankyňa Národnej rady SR Helena Mezenská.  

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(6 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

TOP články

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,