asfasdf ×

NázorObčana.sk

Prejav bosej Naďi Savčenkovej na zasadnutí Parlamentného zhromaždenia Rady Európy: „Rusko kradne Ukrajinských a Krymských Tatárov“

 Aktuality

Ukrajinská národná hrdinka Naďa Savčenková vystúpila s dvojminútovým prejavom na zasadnutí Parlamentného zhromaždenia Rady Európy v Štrasburgu. Urobila nečakaný objav: Rusko na povel Putina kradne Ukrajincov a Krymských Tatárov.

21 Jún
2016 07:26:29

 

Foto: YouTube

Odvážna letkyňa sa necítila príliš vo svojej koži v štrasburskej sále a celý svoj prejav jednoducho prečítala. Zjavne nemala toľko elánu a odvahy, ako v priestoroch ukrajinského parlamentu. Prítomným v sále vysvetlila, že Rusko je agresor a Ukrajina je jediný štát, ktorý chráni celú Európu pred týmto agresorom.

Vyjadrila nádej, že Ukrajina v budúcnosti bude v Európe. Prezradila, že ju ukradli „ľudia Putina“ a všetci Ukrajinci, ktorí sa v súčasnosti nachádzajú v Rusku, boli tiež ukradnutí „ľuďmi Putina“. Neprezradila však, načo to Rusko alebo konkrétne Putin potrebujú... Taktiež vyhlásila, že v súčasnosti Rusi kradnú Krymských Tatárov z Krymu. Zasa nevysvetlila: kam tých Tatárov odvážajú a načo. 

Vysvetlila poslancom PZ RE, že Ukrajina ako jediná chráni Európsku úniu pre agresiou Ruska a požiadala Európsku úniu, aby všemožne podporovala Ukrajinu. „Iba všetci spolu zvíťazíme!“ vyhlásila. Podčiarkla, že nepraje nikomu mať takého suseda, ako Rusko.

Keď ukončila svoj prejav, vrátila sa na svoje miesto, vyzula sa s s bosými nohami sa usalašila v kresle. Takto naboso sa prechádzala aj v budove Parlamentného zhromaždenia Rady Európy a bosky poskytovala rozhovory pre televízne stanice.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Otvorený list pre p. Milana Uhríka

 

Kým Progresívci chodia ako Jehovisti presviedčať ľudí po bytoch a šíriť klamstvá, my Slováci sa bo...

📅27.05.2019 0 951x 👤slavo

Čaputová je ešte väčšie zlo ako Kiska

 

Poďme voliť, Čaputová nesmie vyhrať. Oligarchovia si ju vybrali ako z automatu na plyšáky. Umyli ju, u...

📅29.03.2019 0 1913x 👤slavo

Po stopách Reagana: herec, komik, šouman Vladimír Zelenskij sa dostal na prvé miesto v ratingu prezidentských kandidátov na Ukrajine

 

Presne dva mesiace pred prezidentskými voľbami na Ukrajine došlo ku zaujímavým rošádam v rebríčku kan...

📅01.02.2019 0 1242x 👤eugenius

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov“

 

Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa ...

📅01.02.2019 0 1464x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,