asfasdf ×

NázorObčana.sk

Prejav bosej Naďi Savčenkovej na zasadnutí Parlamentného zhromaždenia Rady Európy: „Rusko kradne Ukrajinských a Krymských Tatárov“

 Aktuality

Ukrajinská národná hrdinka Naďa Savčenková vystúpila s dvojminútovým prejavom na zasadnutí Parlamentného zhromaždenia Rady Európy v Štrasburgu. Urobila nečakaný objav: Rusko na povel Putina kradne Ukrajincov a Krymských Tatárov.

21 Jún
2016 07:26:29

 

Foto: YouTube

Odvážna letkyňa sa necítila príliš vo svojej koži v štrasburskej sále a celý svoj prejav jednoducho prečítala. Zjavne nemala toľko elánu a odvahy, ako v priestoroch ukrajinského parlamentu. Prítomným v sále vysvetlila, že Rusko je agresor a Ukrajina je jediný štát, ktorý chráni celú Európu pred týmto agresorom.

Vyjadrila nádej, že Ukrajina v budúcnosti bude v Európe. Prezradila, že ju ukradli „ľudia Putina“ a všetci Ukrajinci, ktorí sa v súčasnosti nachádzajú v Rusku, boli tiež ukradnutí „ľuďmi Putina“. Neprezradila však, načo to Rusko alebo konkrétne Putin potrebujú... Taktiež vyhlásila, že v súčasnosti Rusi kradnú Krymských Tatárov z Krymu. Zasa nevysvetlila: kam tých Tatárov odvážajú a načo. 

Vysvetlila poslancom PZ RE, že Ukrajina ako jediná chráni Európsku úniu pre agresiou Ruska a požiadala Európsku úniu, aby všemožne podporovala Ukrajinu. „Iba všetci spolu zvíťazíme!“ vyhlásila. Podčiarkla, že nepraje nikomu mať takého suseda, ako Rusko.

Keď ukončila svoj prejav, vrátila sa na svoje miesto, vyzula sa s s bosými nohami sa usalašila v kresle. Takto naboso sa prechádzala aj v budove Parlamentného zhromaždenia Rady Európy a bosky poskytovala rozhovory pre televízne stanice.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Slovensko – Rusko 1:1. Z Bratislavy vyhostili ruského diplomata – „špióna“ a z Moskvy na oplátku poslali domov slovenského diplomata - „špióna“

 

Jeden zo slovenských diplomatov na ambasáde v Moskve predčasne balí kufre. Rusko totiž vyhlásilo slovens...

📅13.12.2018 1 517x 👤eugenius

Ako sa skončí Lajčák-gate: bude minister zahraničia kandidovať na prezidenta, otočí si kabát, odíde s politiky?

 

V ostatných týždňoch minister zahraničia SR Miroslav Lajčák sa stál mediálnou hviezdou, stredobodom k...

📅26.11.2018 0 849x 👤eugenius

Vznikla petícia proti Lisabonskej zmluve

 

V novembri Slovensko oslavuje dve výročia. V skutočnosti je november akýmsi mesiacom slovenskej suverenity...

📅22.11.2018 0 831x 👤eugenius

Rozruch v ukrajinských médiách: Nadežda Savčenková mieni sa zúčastniť na prezidentských voľbách, získať imunitu a dostať sa na slobodu

 

Nadežda Savčenková, ktorá sa nachádza vo vyšetrovacej väzbe a je obvinená z pokusu o štátny prevrat ...

📅10.11.2018 0 568x 👤eugenius
,