asfasdf ×

NázorObčana.sk

Júlové protestné zhromaždenie proti základniam NATO aj s Alexandrovcami

 Aktuality

Dňa 7. júla 2016 (deň pred samitom NATO vo Varšave: 8 - 9. 7.) sa v Bratislave bude konať preddovolenkové protestné zhromaždenie proti prítomnosti cudzích vojenských základní a vojsk na Slovensku.

05 Júl
2016 19:55:37

 

Foto: YouTube

Tentoraz sa však na Hviezdoslavovom námestí stretneme už o 16.00 hod., pretože na ňom privítame aj náš slovenský (takmer dvadsaťčlenný) umelecký súbor „Podtatranskí Alexandrovci“, ktorí nám prídu zaspievať 12 ruských i slovenských pesničiek. Príďte!  Ak ste slovenských Alexandrovcov z Popradu ešte nepočuli, tak naozaj neobanujete!!!

Po ich vystúpení k 17.00 hod. otvoríme tradičný program protestného zhromaždenia, v rámci ktorého podľa zastúpenia na tribúne i medzi účastníkmi bude vidieť, že myšlienka skutočnej suverenity a nie koloniálnej závislosti a obsadzovania Slovenska cudzím vojskom, získava čoraz viac priaznivcov.

Predbežne nám vystúpenie prisľúbili predseda Slovensko-ruskej spoločnosti Ján Čarnogurský, podpredseda KSS Jalal Sulejman, predseda Matice slovenskej Marián Tkáč, predseda SHO Robert Švec, expert na medzinárodné právo a vysokoškolský pedagóg Branislav Fábry a ďalší.

Tak na tomto, ako aj na predchádzajúcich protestných zhromaždeniach organizátori poskytujú priestor aj na tzv. spontánne vystúpenia účastníkov. Každého, kto by však chcel vystúpiť, prosia akceptovať dve podmienky – nešíriť nenávisť a nepoužívať vulgárne výrazy. No a v rámci možnosti naformulovať svoje myšlienky do troch minút.

Organizátori

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Otvorený list pre p. Milana Uhríka

 

Kým Progresívci chodia ako Jehovisti presviedčať ľudí po bytoch a šíriť klamstvá, my Slováci sa bo...

📅27.05.2019 0 1041x 👤slavo

Čaputová je ešte väčšie zlo ako Kiska

 

Poďme voliť, Čaputová nesmie vyhrať. Oligarchovia si ju vybrali ako z automatu na plyšáky. Umyli ju, u...

📅29.03.2019 0 2026x 👤slavo

Po stopách Reagana: herec, komik, šouman Vladimír Zelenskij sa dostal na prvé miesto v ratingu prezidentských kandidátov na Ukrajine

 

Presne dva mesiace pred prezidentskými voľbami na Ukrajine došlo ku zaujímavým rošádam v rebríčku kan...

📅01.02.2019 0 1306x 👤eugenius

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov“

 

Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa ...

📅01.02.2019 0 1531x 👤eugenius
,