asfasdf ×

NázorObčana.sk

Totálna zrada: v prieskume verejnej mienky Ukrajinci označili Janukoviča za najlepšieho prezidenta. A načo teda zorganizovali Majdan?

 Aktuality

Ukrajina je už dávnejšie krajinou zázrakov, ktoré sa tam stávajú stále častejšie. Raz tam vybuchne Majdan, inokedy ďalšia pestrofarebná revolúcia. A najnovšie Ukrajinci označili Janukoviča za najlepšieho prezidenta. No nie je to zázrak?..

02 August
2016 19:47:30

 

Foto: Facebook

V súvislosti s blížiacimi sa oslavami 25. výročia nezávislosti Ukrajiny rozhlasová stanica Vesti a rovnomenné noviny zorganizovali prieskum verejnej mienky, v ktorom sa snažili zistiť, čo také najlepšie mali Ukrajinci v rôznych oblastiach v priebehu ostatného štvrťstoročia.

Jedným z bodov tejto „súťaže“ boli aj najvyšší predstavitelia štátu: Ukrajinci rozhodovali, ktorý prezident bol najlepší. A čo čert nechcel, namiešali poriadny koktail – výsledky prieskumu verejnej mienky boli šokujúce a zjavne nepotešili súčasnú politickú elitu. Za najlepšieho ukrajinského prezidenta občania s obrovskou prevahou /33 percenta/ označili „krvavého diktátora“ a majiteľa zlatej tehly Viktora Janukoviča.

Nasledovali: Leonid Kučma 20 %, súčasný prezident Petro Porošenko, 6 %, Viktor Juščenko 4 % a Leonid Kravčuk 3%. V tomto prieskume sa stal ešte jeden „zázrak“. Organizátori prieskumu pýtali sa na názory Ukrajincov nielen na margo bývalých prezidentov a súčasného najvyššieho predstaviteľa štátu, ale aj na budúceho. Je zaujímavé, že Ukrajinci predsa veria v „dobrého uja“ a myslia si, že nový prezident bude celkom fajn /aj keď vôbec nevedia, kto to bude/. Preto ho v prieskume umiestnili na druhom mieste a dali mu sľubných 31 percent hlasov...    

Takže súčasný miláčik Západu a USA Petro Porošenko Ukrajincom už zjavne nevonia a za najlepšieho prezidenta považujú človeka, ktorého prednedávnom chceli zabiť ako muchu. Mám teda otázku na ukrajinských kolegov: priatelia, a načo potom ste zorganizovali Majdan? Načo ste poskakovali na námestiach, vykrikovali čosi o „moskaľoch“ a sláve hrdinom a hádzali molotové koktaily? Načo ste vyhnali toho Janukoviča? Ešte aj dnes by Krym bol ukrajinský... Načo ste si zvolili toho so 6 percentami a celú súčasnú pochybnú eseročku? Ako hovorievala slávna Ildikó zo „Susedov“, to nem dopadlo dobre...

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 1850x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 2726x 👤slavo

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

 

Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a o...

📅09.11.2019 0 2483x 👤slavo

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 3099x 👤slavo

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,