asfasdf ×

NázorObčana.sk

Richard Sulík: Robert Fico zašiel priďaleko! Podávame trestné oznámenie

 Aktuality

„Koncom minulého týždňa sa prevalilo zistenie, že špeciálny prokurátor Dušan Kováčik zo 61 prípadov, ktoré dozoroval, nepodal ani jednu jedinú obžalobu. Medzi nimi boli aj celkom zjavné prípady, napríklad kauza Bašternák.“

01 Marec
2017 18:09:57

 

Foto: Screenshot YouTube

 „Na toto sme dôrazne upozornili,“ uvádza Richard Sulík vo svojom komentári. „Vyzvali sme špeciálneho prokurátora Kováčika, aby odstúpil a podľa hysterickej reakcie premiéra Roberta Fica sme trafili klinec po hlavičke. Každý normálny premiér s čistým svedomím by podnikol razantné kroky, aby Dušan Kováčik prestal robiť prokuratúre a celému Slovensku hanbu. Keď bolo možné odstrániť pána Holjenčíka, musí byť možné odstaviť aj pána Kováčika. Robert Fico voči špeciálnemu prokurátorovi Kováčikovi nekoná. Naopak, chráni ho. Namiesto toho, aby Robert Fico uplatnil svoju autoritu pre správnu vec, vyšiel s ničím nepodloženými podlými obvineniami. Obvinenia, ktoré nestoja na žiadnom argumente či fakte, len znevažujú a urážajú.

Áno, Robert Fico sa týmto podlým útokom v skutočnosti priznal v priamom prenose, že Dušan Kováčik je tam na to, aby zametal kauzy Smeru pod koberec. Krivé obvinenie, a teda podlé útoky Roberta Fica, že ja a moji kolegovia berieme drogy, zasiahlo každého z nás. Nie sme len politici, sme aj rodičia. K takémuto podlému útoku sa žiadny normálny človek a už vôbec nie premiér krajiny nemôže znížiť, pretože nechce, aby sa deti museli pýtať svojich rodičov, či je pravda to, čo hovorí premiér. Na to sa nás po piatku pýtajú. My, bohužiaľ, môžeme len konštatovať, že Slovensko dnes nemá normálneho predsedu vlády, ale má premiéra s ťažko pokriveným charakterom. Keďže SaS tu nie je na takéto prekáračky, nebudem sa zaoberať ani tým, či to náhodou nie je naopak. Poukazovať na iných členov vlády, napríklad alebo poukázať na iné závislosti, napríklad od alkoholu.

Nechajme to všetko tak, vrátim sa ešte raz k obvineniu Roberta Fica. Bol som si dnes urobiť test u doktora Okrúhlicu. Toto potvrdenie o zaplatení je zároveň potvrdením o výsledku testu. Neviem presne, čo Robert Fico myslel tým bielym práškom, či kokaín alebo pervitín. Ja teda toto až tak neovládam. Kokaínu som sa v živote nedotkol ani pervitínu, a preto je úplne zrejmé, že takýto test musí byť a, samozrejme, že je negatívny. Myslím si ale, že Robert Fico zašiel priďaleko. To, čo je ďalší krok, ktorý môžeme podniknúť, je trestné oznámenie alebo, respektíve a civilná žaloba. Som pripravený obidva tieto kroky urobiť, aj ich urobím. Chcem ale dať Robertovi Ficovi šancu vrátiť sa z kratšej cesty, vrátiť sa na tú úroveň, kam politický boj patrí, a toto svoje tvrdenie vziať späť a viac ho neopakovať. Nečakám, že sa ospravedlní, niektorí ľudia takú vec nedokážu spraviť. Stačí mi, ak toto svoje tvrdenie vezme späť. Možno si teraz Robert Fico povie: „Veď v poriadku, my to máme všetko pod kontrolou a nejako to zametieme, veď máme tam Kováčika, máme tam ďalších.“ Nebol by som si na jeho mieste taký istý. Ak sa SaS dostane do vlády, a spravíme všetko preto, aby sme po najbližších voľbách boli súčasťou vlády, ja osobne dohliadnem na to, aby boli vymenení štyria kľúčoví ľudia v bezpečnostných zložkách, konkrétne generálny prokurátor, špeciálny prokurátor, šéf Národnej kriminálnej agentúry a takisto šéf Policajného zboru. Keď na týchto štyroch miestach budú sedieť štyria čestní a odvážni ľudia a nájde sa rovnako čestný a odvážny sudca, tak sa stane to, čo som už povedal pri tlačovej besede naposledy, Robert Fico skončí v base,“ tvrdí Richard Sulík a pridávajú sa aj jeho kolegovia.

Natália Blahová: My sme naozaj rodičia a sme sestry, bratia, máme svoje rodiny. Naozaj takéto bohapusté klamstvá u ľudí zaberajú a moja vlastná rodina úplne blízka sa nechala zmiasť takýmto podlým vyhlásením. Za celý poslanecký klub SaS môžem povedať, že je to naozaj spolok veľmi inteligentných, serióznych, slušných, vzdelaných ľudí, ktorých som nikdy nevidela pod vplyvom žiadnej drogy.

Lucia Ďuriš Nicholsonová: Premiér Robert Fico je primitív, ktorému klesajú preferencie a nevie, čo s tým. A ako správny primitív sa zariadil a primitívnym spôsobom atakoval všetkých nás. Ja mám doma 3 deti, najstaršie má 17 rokov, ten najmladší má 6 mesiacov. Žijem usporiadaným rodinným životom, úplne normálnym s normálnym majetkom, ktorý dokážem hocikedy vydokladovať na rozdiel od Roberta Fica a ja mu posielam odkaz, aby si nabudúce podobné obvinenia strčil za klobúk.

Ľubomír Galko: Robert Fico je podliak, Robert Fico je podlý človek, a to, čo spravil, to nemá obdobu. Ja dávam Robertovi Ficovi verejnú ponuku. Ja pokojne pôjdem na ten drogový test takisto, ale aby to nebolo také jednoduché a jednotvárne, tak by som si poprosil pána Kaliňáka ako dvojičku so mnou.

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 2071x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 2971x 👤slavo

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

 

Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a o...

📅09.11.2019 0 2709x 👤slavo

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 3314x 👤slavo
,