asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ruské ministerstvo zahraničia: Našiel sa ďalší „hrôzostrašný nepriateľ“ Ukrajiny - banky s ruským kapitálom

 Aktuality

Na Ukrajine stále hľadajú „stopy ruského nepriateľa“. Najnovšie ich našli v bankách. Ruské ministerstvo zahraničných vecí na margo situácie s bankami a s ruským kapitálom na Ukrajine vyhlásilo, že celá tá námaha s hľadaním „nepriateľa“ je zbytočná.

19 Marec
2017 22:05:36

 

Foto: Facebook

„Aktuálne informačné správy z Ukrajiny už neprekvapujú. Po tom, čo sa malá skupina marginálnych existencií „usadila na koľajniciach" a zablokovala prísun uhlia do ukrajinských elektrární, čím zapríčinila závažnú energetickú a ekonomickú krízu v krajine, iní „aktivisti“ sa zamerali na bankový sektor.

Našiel sa ďalší „hrôzostrašný nepriateľ“, ktorý, vraj, je pôvodcom všetkých trápení Ukrajiny - sú nim banky s ruským kapitálom, ktoré už dlhú dobu úspešne pôsobia v krajine na prospech jej ekonomiky, finančného systému a v záujme mnohopočetných ukrajinských vkladateľov. A opäť chuligánski „aktivisti“, vďaka očividnej zhovievavosti úradov právnej ochrany, blokujú prácu bankových pobočiek, prekážajú ich normálnej prevádzke. A navyše niektorí členovia súčasného vládneho kabinetu neskrývane podnecujú radikálov do nelegálnych akcií.

Rétorická otázka - a komu, v skutočnosti, prekážajú úspešne pôsobiace banky, ktoré sú ukrajinské právnické osoby, sú zapísané podľa ukrajinskej legislatívy, majú významný podiel na národnom bankovom systéme? Nestanú sa ťažkostí týchto bánk „strelením si do vlastnej nohy“ pre súčasnú ukrajinskú moc? A či je schopná resp. pripravená odolávať tomuto ďalšiemu do oči bijúcemu bezpráviu?“ uvádza sa vo vyhlásení ministerstva zahraničných vecí Ruska.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(7 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Otvorený list pre p. Milana Uhríka

 

Kým Progresívci chodia ako Jehovisti presviedčať ľudí po bytoch a šíriť klamstvá, my Slováci sa bo...

📅27.05.2019 0 885x 👤slavo

Čaputová je ešte väčšie zlo ako Kiska

 

Poďme voliť, Čaputová nesmie vyhrať. Oligarchovia si ju vybrali ako z automatu na plyšáky. Umyli ju, u...

📅29.03.2019 0 1841x 👤slavo

Po stopách Reagana: herec, komik, šouman Vladimír Zelenskij sa dostal na prvé miesto v ratingu prezidentských kandidátov na Ukrajine

 

Presne dva mesiace pred prezidentskými voľbami na Ukrajine došlo ku zaujímavým rošádam v rebríčku kan...

📅01.02.2019 0 1207x 👤eugenius

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov“

 

Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa ...

📅01.02.2019 0 1436x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,