asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ruské ministerstvo zahraničia: „Našiel sa ďalší „hrôzostrašný nepriateľ a pôvodca všetkých trápení Ukrajiny“ - banky s ruským kapitálom“

 Aktuality

Ukrajina pokračuje v súčasnosti v módnej „hybridnej“ vojne proti Rusku, ale táto „hybridnosť“ v podaní Kyjevu je trochu iná: blokuje železničné a automobilové trate, ruší televízne a rozhlasové vysielanie, ničí obchodnú spoluprácu a pod.

13 Apríl
2017 19:00:35

 

Foto: Facebook

Najnovšie sa stratégovia s Kyjevu pustili do filiálok ruských bánk – tých nemnohých, ktoré ešte zostali na Ukrajine. Zámer je jednoduchý: treba zatvoriť všetky. V tejto súvislosti ruské  ministerstvo zahraničných vecí komentovalo súčasnú situáciu na Ukrajine.

„Aktuálne informačné správy z Ukrajiny už neprekvapujú. Po tom, čo sa malá skupina „marginálnych existencií“ usadila na koľajniciach a zablokovala prísun uhlia do ukrajinských elektrární, čím zapríčinila závažnú energetickú a ekonomickú krízu v krajine, iní „aktivisti“ sa zamerali na bankový sektor.

Našiel sa ďalší „hrôzostrašný nepriateľ“, ktorý, vraj, je pôvodcom všetkých trápení Ukrajiny - sú nim banky s ruským kapitálom, ktoré už dlhú dobu úspešne pôsobia v krajine na prospech jej ekonomiky, finančného systému a v záujme mnohopočetných ukrajinských vkladateľov. A opäť chuligánski „aktivisti“, vďaka očividnej zhovievavosti úradov právnej ochrany, blokujú prácu bankových pobočiek, prekážajú ich normálnej prevádzke. A navyše niektorí členovia súčasného vládneho kabinetu neskrývane podnecujú radikálov do nelegálnych akcií.

Rétorická otázka - a komu, v skutočnosti, prekážajú úspešne pôsobiace banky, ktoré sú ukrajinské právnické osoby, sú zapísané podľa ukrajinskej legislatívy, majú významný podiel na národnom bankovom systéme? Nestanú sa ťažkostí týchto bánk „strelením si do vlastnej nohy“ pre súčasnú ukrajinskú moc? A či je schopná resp. pripravená odolávať tomuto ďalšiemu do oči bijúcemu bezpráviu?“ pýta sa v závere svojho komentáru ruské ministerstvo zahraničia.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(3 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 517x 👤slavo

Ako veľká je reálna ekonomika USA?

 

USA sa pasujú za svetového ekonomického lídra. ...

📅02.11.2019 0 256x 👤StanislavRegec

Čo prekáža Harabínovi na Kotlebovi?

 

Kedy sa stal Harabín vlastencom? Harabín nechce Kotlebu, chce len jeho voličov. Čo musí urobiť Kotleba, ...

📅30.10.2019 0 632x 👤slavo

Definícia liberála

 

Mikuláš Sliacky definoval fašizmus. Schéma jeho definície je vhodná na definíciu liberála. Načo nám...

📅17.06.2019 0 896x 👤slavo

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,