asfasdf ×

NázorObčana.sk

Deň otvorených dverí na Veľvyslanectve Slovenskej republiky v Belehrade

 Aktuality

V sobotu 13. mája 2017 v priestoroch Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Belehrade sa uskutoční už tradičné podujatie Deň otvorených dverí. Brány Veľvyslanectva sa otvoria o 10.00 a akcia bude trvať do 15.00 hodiny.

10 Máj
2017 20:04:49

 

Foto: Facebook

Zameranie tohtoročného Dňa otvorených dverí bude hlavne výtvarné a úžitkové umenie, kresba, maľba, ilustrácie, výroba grafitov, kde svoju pomocnú ruku podajú študenti Fakulty výtvarných umení a Fakulty úžitkového umenia v Belehrade, ako aj študenti Strednej priemyselnej školy pre dizajn v Belehrade.

Jedným z hlavných partnerov bude Medzinárodný dom umenia pre deti z Bratislavy BIBIANA, ktorý na Deň otvorených dverí vyšle jedného z najznámejších slovenských ilustrátorov detskej literatúry Miroslava Regítka. Regítko je o.i. dvorným ilustrátorom tradičného a mimoriadne populárneho detského časopisu Fifík, a na podujatí bude viesť tvorivú dielňu sprostredkujúcu obzvlášť detským účastníkom rôzne kresliarske a ilustrátorské techniky.

Okres Kovačica na Dni otvorených dverí predstaví svoje naivné umenie a tiež priláka pozornosť aj inými kultúrno-umeleckými hodnotami a ponúkne širokú turistickú paletu Kovačice. Samozrejme, nesmie chýbať tradičné slovenské pochúťky a pivo. Návštevníci budú tiež vidieť, ako vyzerajú priestory slovenského zastupiteľského úradu a spoznajú sa s jeho zamestnancami. Zaručená je tak široká paleta aktivít pre deti aj pre dospelých.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Otvorený list pre p. Milana Uhríka

 

Kým Progresívci chodia ako Jehovisti presviedčať ľudí po bytoch a šíriť klamstvá, my Slováci sa bo...

📅27.05.2019 0 969x 👤slavo

Čaputová je ešte väčšie zlo ako Kiska

 

Poďme voliť, Čaputová nesmie vyhrať. Oligarchovia si ju vybrali ako z automatu na plyšáky. Umyli ju, u...

📅29.03.2019 0 1928x 👤slavo

Po stopách Reagana: herec, komik, šouman Vladimír Zelenskij sa dostal na prvé miesto v ratingu prezidentských kandidátov na Ukrajine

 

Presne dva mesiace pred prezidentskými voľbami na Ukrajine došlo ku zaujímavým rošádam v rebríčku kan...

📅01.02.2019 0 1243x 👤eugenius

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov“

 

Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa ...

📅01.02.2019 0 1467x 👤eugenius
,