asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ukrajinský poslanec Andrej Artemenko sa rozčertil: „Kyjev zaplatil 400 tisíc dolárov za stretnutie ukrajinskej delegácie s najvyšším vedením USA“

 Aktuality

Poslanec ukrajinskej Najvyššej rady Andrej Artemenko, ktorý v zostave vládnej delegácie bol na rokovaniach vo Washingtone, tvrdí, že za stretnutie ukrajinskej delegácie s najvyšším vedením USA Kyjev zaplatil 400 tisíc dolárov.

15 Máj
2017 19:01:54

 

Foto: Facebook Andrej Artemenko

Rozhnevaný komentár zverejnil na svojej facebookovej stránke v 3 rečiach – v ukrajinčine, v angličtine a v ruštine. Začína z ostrých obvinení na adresu ukrajinského veľvyslanca v USA, ktorý organizoval toto stretnutie:

„Klamár! Klamár! Klamár“ Veľvyslanec Čalyj je trojnásobný klamár! Ako svedok, prinášam krátku reportáž z miesta činu, zo samotného srdca Washingtonu.

Po prvé, stretnutie ukrajinskej delegácie nielen s Prezidentom Trumpom, ale dokonca ani s Viceprezidentom Pencom sa včera vôbec nebolo na pláne. Všetky tvrdenia, že sa toto stretnutie podarilo zorganizovať vďaka profesionálnej práci ukrajinských diplomatov, je to lož číslo jedna. O možnosti uskutočnenia tohto stretnutia ukrajinská strana sa dozvedela výlučne vďaka nečakanému telefonátu svojich lobistov a z iniciatívy Bieleho domu a ešte aj kvôli vnútropolitickej situácii za účelom kompenzácie stretnutia Prezidenta Trumpa s ministrom Lavrovom a veľvyslancom Kisľakom, ktoré sa uskutočnilo predtým.

Po druhé, a je to lož číslo dva, obidve stretnutia v Bielom dome s ukrajinskou delegáciou sa uskutočnili včera večer a podľa časomiery trvali až 6 minút... Toľko času postačilo pre protokolové fotografovanie ministra Klimkina a veľvyslanca Čalého s Prezidentom Trumpom a Viceprezidentom Pencom. Ale veď ešte prednedávnom obaja polievali Prezidenta Trumpa špinou, označovali ho za podvodníka a dobrodruha a vôbec sa nemienili s nim stretávať, pretože si mysleli, že všetky otázky vyriešili, keď podporovali Hillary... A teraz si už tretí deň neumývajú dlane pravej ruky!..


A tretie, je to hlavné a nie je to dokonca lož, ale nepodarený pokus Čalého skryť pravdu pred ukrajinským ľudom – za toto stretnutie ukrajinská strana zaplatila známej americkej lobistickej firme peniazmi ukrajinských daňových poplatníkov, ukradnutých ukrajinskému ľudu – vo výške 400 tisíc dolárov USA. Táto informácia v priebehu 6 mesiacov v súlade s americkou legislatívou má byť zverejnená v oficiálnych zdrojoch ministerstva spravodlivosti USA o finančnej zodpovednosti zahraničných agentov tejto lobistickej spoločnosti! Je to pravda, pán Ložkin? Veď poznáte zákony USA, veď nie nadarmo ste sa prešľapovali na prahoch všetkých možných úradov vo Washingtone v nádeji vymodliť odpustenie za neadekvátne chovanie sa svojho šéfa počas prezidentskej kampane r. 2016?


A ja sa budem snažiť, aby som dokázal zabezpečiť informovanosť ukrajinského ľudu, ktorý si zaslúži, aby vedel pravdu o tom, kto mu šéfuje a akí niktoši ho reprezentujú, pričom na tej najvyššej úrovni! Vy, cinickí zlodeji, vedzte, že v osobe špeciálne vytvorenej vyšetrovacej komisie v USA pre vyšetrovanie hospodárskych zločinov a necieleného použitia finančnej pomoci, kreditov a iných zdrojov financovania získaných z USA, s predstaviteľmi ktorých mal som dnes oficiálne stretnutie, dostanete svoj vlastný Armagedon, v následku čoho si budete musieť vytiahnuť získané predtým pasy Ruskej federácie, vrátiť Rusom všetko, čo ste nakradli, za právo, aby sa vám podarilo zachrániť holý život a žobrácku almužnu a dožívať svoj život niekde na okraji ruského impéria...

Ukrajinský ľud vám to nikdy neodpustí. Janukovič bude rehotať a váľať sa od smiechu, keď sa bude pozerať na váš koniec...“ uzatvára svoje vyhlásenie poslanec ukrajinskej Najvyššej rady Andrej Artemenko.

Originál správy si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/andvicart/posts/1922031251409571

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(8 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov“

 

Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa ...

📅01.02.2019 0 992x 👤eugenius

Strana SMER končí. Kto ju chce nahradiť?

 

Mečiarova facka Ficovi. Národná koalícia za EU a NATO. Slota sa nedal, tak zreformujem EU a NATO. Pellegr...

📅18.01.2019 0 1957x 👤slavo

Povinná vojenská služba? Čo ste sa zbláznili?

 

SNS v útrobách USA. Nestačia americké stíhačky - slovenská krv povinne za záujmy USA. Po výcviku hur...

📅16.01.2019 2 2741x 👤slavo

Slovensko – Rusko 1:1. Z Bratislavy vyhostili ruského diplomata – „špióna“ a z Moskvy na oplátku poslali domov slovenského diplomata - „špióna“

 

Jeden zo slovenských diplomatov na ambasáde v Moskve predčasne balí kufre. Rusko totiž vyhlásilo slovens...

📅13.12.2018 1 889x 👤eugenius
,