asfasdf ×

NázorObčana.sk

Vojenský expert Vladislav Šurygin: „Mnohí Ukrajinci prichádzajúci do Nemecka ako turisti miznú tam bez stopy...“

 Aktuality

Ruský vojenský expert Vladislav Šurygin počas pravidelnej televíznej relácie „Čas ukáže“ vyhlásil, že mnohí Ukrajinci, ktorí prichádzajú do Nemecka ako turisti, miznú tam bez stopy... Jednoducho sa strácajú v Nemecku, pretože nechcú sa vrátiť späť..

29 Máj
2017 19:31:32

 

Foto: Facebook

Ruský vojenský expert, člen Izborského klubu komentoval stav ukrajinského hospodárstva a život bežných obyvateľov Ukrajiny. Vyhlásil, že v tejto krajine fakticky zvíťazil nacizmus a vedenie krajiny spôsobilo krach celého hospodárstva a ožobráčilo svojich obyvateľov. Prízvukoval, že mnohí Ukrajinci potrebujú bezvízový styk s EÚ iba preto, aby mohli tam vycestovať a schovať sa - aby sa nemuseli vrátiť späť domov.

Pri svojom porovnaní súčasnej Ukrajiny s Treťou ríšou Šurygin poukázal na veľmi dôležitý fakt: vo fašistickom Nemecku hospodárske reformy tak alebo inak predsa fungovali, ale na Ukrajine všetko sa rozpadáva a krajina sa ocitla na pokraji krachu. „Všetky reformy súčasného vedenia Ukrajiny spôsobili iba to, že domáce hospodárstvo je zlikvidované, domáci priemysel fakticky neexistuje, poľnohospodárstvo je na kolenách, HDP Ukrajiny sa zmenšil dvojnásobne a celý hospodársky systém degradoval,“ zdôraznil.

So smutným sarkazmom ironizoval, že „bezvízový režim pre Ukrajincov je to ako mrkva pre známu postavičku z rozprávky“. Svoje tvrdenia o masovom úteku ukrajinských „turistov“ do Nemecka potvrdil konkrétnymi príkladmi. Prezradil, že v nemeckom Kolíne má priateľov,  ktorí majú turistickú agentúru. Tí mu porozprávali, že z Ukrajiny do Nemecka prichádzajú preplnené autobusy. Na jednej z prvých zastávok, keď „turistom“ dovolia malú exkurziu v meste, utekajú a nevracajú sa do autobusov. Strácajú sa bez stopy.

„Najnovší príklad. Ukrajinci si objednali trojdňovú exkurziu po nemeckých mestách. O 15 hodín z celej turistickej skupiny už nezostal ani jeden Ukrajinec. Všetci zmizli bez stopy,“ podčiarkol Vladislav Šurygin.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(7 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Otvorený list pre p. Milana Uhríka

 

Kým Progresívci chodia ako Jehovisti presviedčať ľudí po bytoch a šíriť klamstvá, my Slováci sa bo...

📅27.05.2019 0 962x 👤slavo

Čaputová je ešte väčšie zlo ako Kiska

 

Poďme voliť, Čaputová nesmie vyhrať. Oligarchovia si ju vybrali ako z automatu na plyšáky. Umyli ju, u...

📅29.03.2019 0 1928x 👤slavo

Po stopách Reagana: herec, komik, šouman Vladimír Zelenskij sa dostal na prvé miesto v ratingu prezidentských kandidátov na Ukrajine

 

Presne dva mesiace pred prezidentskými voľbami na Ukrajine došlo ku zaujímavým rošádam v rebríčku kan...

📅01.02.2019 0 1242x 👤eugenius

Jalal Suleiman o Marošovi Šefčovičovi: „Je to bruselský úradníček a Slovensko je pre neho len kamienkom v mozaike životných úspechov“

 

Pred prezidentskými voľbami na našej politickej scéne sa rozohrávajú zaujímavé šachy. Vytvárajú sa ...

📅01.02.2019 0 1464x 👤eugenius
,