asfasdf ×

NázorObčana.sk

PAHREBA: V Európe sú dve súčasné vlny: prisťahovalci – moslimovia a LGBT-komunita. Ako dlho potrvá, kedy sa medzi nimi začne vojna?

 Aktuality

Relatívne pokojné vody európskeho zapáchajúceho močiaru rozrušili dve súčasné vlny: stovky tisíc prichádzajúcich do EÚ migrantov – moslimov a výbuch aktivity predstaviteľov LGBT-komunity. Ako dlho potrvá, kým medzi nimi vypukne vojna?..

09 Júl
2017 12:40:29

 

Foto: Koláž ER

Nazdar, Jožo, zasa to vrie. Celá Európa sa otriasa: demonštrácie, štrajky, protesty...

A onedlho tu bude vojna. Sami seba vlákali sme do pasce a nič proti tomu nemôžeme robiť.

Myslíš tým povestnú „ruskú hrozbu“? Hádam, neveríš tým somarinám, že Rusi nás môžu napadnúť? No nič iné nemajú na starosti a len na to čakajú. To sú kraviny... 

Ale nie. Nie som bruselský blázon. Je tu oveľa horšia perspektíva a tá je, bohužiaľ, reálna. Prichádzajú sem státisíce moslimských migrantov. Drvivá väčšina z nich nikdy neprijme naše zákony a spôsob života. Čoskoro začnú tu robiť svoje poriadky. Vlastne už pomaly začínajú.

Možno to nie je také hrozivé? V Bruselu, Berlínu, Paríži veria, že to zvládneme a prisťahovalci si nejako zvyknú a nebude to také zlé. A prečo by si nezvykli?

Lebo niektoré naše „novinky“ nikdy nestrpia. Vieš, brate, keď proti sebe idú dve obrovské vlny, vždy dôjde ku strašnej búrke a katastrofe. Možno si tí moslimovia na niečo tu zvyknú, ale niečo vždy budú odmietať. Máš tu obrovskú migračnú vlnu a je tu aj gigantická LGBT-vlna. A keď sa tie dve vlny skrížia, rozpúta sa tu také peklo, že si ani nevieš predstaviť.

No, niečo na tom bude. Tiež si neviem predstaviť, ako by si moslimovia zvykli na homosexuálne registrované manželstva, gej - parády, LGBT festivaly a iné výdobytky modernej európskej kultúry. To všetko protirečí koránu a moslimským tradíciám.

No tak asi si vieš predstaviť, čo sa stane. Už teraz si prisťahovalci vystrkujú rožky. Ale ešte sa poriadne neusadili, neaklimatizovali, ešte presne nevedia, čo sa tu všetko deje. Keď zbadajú, že tu ako na bežiacom pase organizujú gej – parády a registrujú homosexuálne manželstva, tak sa vzbúria: podobnú urážku koránu a Alaha nestrpia – horšie veci sa nedá vymyslieť.

Vyzerá to tak, že naši kamaráti v Bruseli, Berlíne a Paríži nás tlačia do strašnej priepasti a takmer nemáme šancu uniknúť. Úplne stratili rozum? Vytvárajú podmienky a schvaľujú nové zákony – všetko v prospech týchto nových javov – moslimských prisťahovalcov a LGBT menšiny. Robia všetko, aby sa perfektne darilo aj prvým, aj druhým. Ale nechápu, že tieto dve „skupinky“ sa nikdy neuživia spolu? Vždy budú na nožoch! Ale hlavne moslimovia nikdy neprijmú homosexuálne praktiky – je to úplne proti celej moslimskej podstate, základom ich života. Všetci vieme, ako budú reagovať.

Asi máme málo iných problémov, tak nám tu ešte moslimsko-homosexuálna vojna chýbala! Keď sledujem, čo stvárajú naši vrchnosti v EÚ, stále viac sa presviedčam, že úplne stratili rozum. Tlačia nás ku hromadnej samovražde – a to ju navyše musíme spáchať viac razy!

Neviem, žiadne východisko, ba ani nejakú lepšiu perspektívu nevidím. Jednoducho z tejto situácie nie je žiadne dobré východisko. A naši vrchnosti nás na okraj priepasti tlačia stále viac a viac. Ale aj my sme debili: keď sme zvolili tých debilov, tak potom kto sme? Tiež sme debili a nijako sa nevieme poučiť. Pozdravujem Francúzov a Nemcov...

Máme sa na čo tešiť. Už teraz takmer každý deň niečo vybuchuje a na niekoho útočia. Vieš si predstaviť, čo bude potom, keď sa prisťahovalci tu usalašia a rozhodnú sa zrušiť panujúci tu bordel, ktorý uráža ich Alaha?! Tie výbuchy potom budú na dennom poriadku a „opačným“ občanom budú odrezávať hlavy a iné končatiny... Potom drvivá väčšina obyvateľov EÚ nebude, ako prednedávnom, mať nálepku „Nie som Charlie“, ale inú – „Nie so gej“...

Nuž, pekné perspektívy pre nás pripravila frau Merkelová s jej s.r.o. Ak tu ozaj vypukne veľký bordel, tak potom frau skončí ako Mussolini... Pán Boh nás ochraňuj...

Jaj, kamarát, ideme radšej na pivo. Za podobné reči nás v súčasnej dobre vyhlásia za radikálov, rasistov, nacionalistov, fašistov a iných „istov“. Pripijeme si na zdravie všetkých moslimov a homosexuálov, nech sa im všetkým darí. Lenže... čo bude s nami?..

  

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 969x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 1606x 👤slavo

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

 

Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a o...

📅09.11.2019 0 1542x 👤slavo

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 1912x 👤slavo

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,