asfasdf ×

NázorObčana.sk

Americká televízna stanica NBC News zverejnila videofilm o ukrajinských vojenských táboroch pre detí, kde učia, ako bojovať proti „agresorovi“ - Rusku

 Aktuality

Americká televízna stanica NBC News informovala o atmosfére, ktorá panuje v ukrajinských detských vojenských táboroch, kde dospelí inštruktori učia detí, ako nenávidieť Rusko a Rusov a bojovať proti Moskve a „východným separatistom“.

18 Júl
2017 20:52:20

Foto: Screenshot YouTube

NBC uviedla, že tieto detské vojenské tábory začali polovojenské organizácie a dobrovoľnícke batalióny organizovať ešte v r. 2014, hneď po udalostiach na Majdane a rozpútaní občianskej vojny na Donbase. Vo videofilme zverejnenom NBC sú „hrdinami“ filmu dospelí inštruktori táboru – príslušníci smutne slávneho pluku Azov a úplne malé a o niečo staršie deti. Neonacisti a extrémisti z Azovu učia detí „abecede nenávisti“ voči Rusku, „vojenskému umeniu“ a od malička im vtlkávajú do hláv, že Rusi sú nepriatelia a treba bojovať proti nim a zabíjať ich.

Detí vo veku od 9 do 17 rokov učia narábať so zbraňami a pohybu v „teréne“, uskutočňujú „taktické cvičenia“ a tréningy „prežitia v džungli“. Vychovávajú z nich budúcich vojakov, ktorí sa zúčastnia vo vojne proti Rusku a „východným separatistom“. Neonacisti z Azomu už od malička pripravujú deti na vojnu, sú presvedčení, že keď tieto deti dospejú, vojna s Ruskom bude pokračovať a súčasní deti sa musia zúčastniť na tej vojne.

Novinári americkej televíznej stanice NBC prízvukujú, že nacionalistická ideológia hrá asi najhlavnejšiu úlohu v celom tomto výcviku. „Ukrajina je nado všetko. Rusko treba zlikvidovať“. To sú hlavné heslá „učiteľov“ z Azovu. Takúto budúcnosť pripravujú pre budúce generácie Ukrajincov. Americkí novinári pripomínajú, že tento konkrétny tábor existuje blízko Kyjevu, ale podobných „detských táborov“ je veľa po celej Ukrajine.
 

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

22 %
(9 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 1058x 👤slavo

Ako veľká je reálna ekonomika USA?

 

USA sa pasujú za svetového ekonomického lídra. ...

📅02.11.2019 0 690x 👤StanislavRegec

Čo prekáža Harabínovi na Kotlebovi?

 

Kedy sa stal Harabín vlastencom? Harabín nechce Kotlebu, chce len jeho voličov. Čo musí urobiť Kotleba, ...

📅30.10.2019 0 1097x 👤slavo

Definícia liberála

 

Mikuláš Sliacky definoval fašizmus. Schéma jeho definície je vhodná na definíciu liberála. Načo nám...

📅17.06.2019 0 1239x 👤slavo
,