asfasdf ×

NázorObčana.sk

Keď mimovládky vládnu.

 Aktuality

Kto vládne na Slovensku.... Soros žije, či je to len imaginárna postava... Prečo študenti cez prázdniny nedemonštrujú... Prevrat nevyšiel, bilboardy Matoviča vyšli navnivoč....

01 August
2018 00:37:56

Vražda Kuciaka a jeho priateľky utíchla,  nepriniesla to, čo sa od nej očakávalo –  opozícia reprezentovaná Sulíkom, Matovičom, Kollárom sa nedostala k moci.  Došlo síce k výmene bábok vo vláde, ale nedošlo k výmene vládnych strán.  Treba podotknúť, že o zmenu systému, ktorá tu devastuje Slovensko od 89. , respektívne od 93. roku, pri tomto prevrate nešlo. Išlo len o nové, síce bez volieb, ale podľa sily kriku na ulici, prevzatie moci.

Nestalo sa, vymenili sa len stranícke figúrky vo vláde a zrazu nastalo ticho.  Protesty ako začali, tak aj skončili, lebo stratili svoj zmysel. Predčasné voľby a referendum, o ktoré sa pokúšal Matovič, sám ako kôl v plote, stratili význam. Stovky Matovičových bilboardov vyšli navnivoč, ale štát ušetril 7 miliónov € za predčasné voľby, ktoré vláda môže dať  napríklad na boj proti ruskej hrozbe pod záštitou ministra Gajdošovi za SNS, ktorého predseda Danko za SNS chodí do ruskej dumy rozprávať o priateľstve a spolupráci Slovenska a Ruska.

Ale to som už odbočil, nuž čo urobím, keď všetko so všetkým súvisí. Mimovládky nám tu vládnu. Sú totiž bohato sponzorované.  Nielen zo štátneho rozpočtu, ktorý  im štedro rozdáva milióny €, ale hlavne zo zahraničia. Taký hlavný sponzor je G. Soros. A to je postava priam mystifikovaná.

Názory slniečkárov, t. j. ľudí, ktorí majú radi všetko okrem Slovákov ( to je tá najjednoduchšia a pritom najpresnejšia definícia ), na osobu G. Sorosa majú však iné názory, a to:

  1. Názor je ten, že G. Soros ani neexistuje, je to len taká imiginárna postava, ktorá nie je, a je len takým strašiakom pre proslovenských blbcov, ktorí tomu veria, ale v podstate je to len konšpirácia.
  2. Názor je ten, že G. Soros síce existuje, ale je to len taký 88 ročný dedko, ktorý už ani nevie pri práci v záhradke, kedy mu práve uniká moč, on sa už o iné a zvlášť o politiku nezaujíma. Účasť na svetových ekonomicko – politických fórach a dirigovaní EU je čisto náhodná. Asi z nudy.
  3. Názor je ten, že G. Soros síce existuje, ale je priateľom, ktorý Slovensku pomáha. Niektorým viac, niektorým menej, ale spokojní sú hlavne tí, ktorí dostávajú od neho štedré odmeny. Pravdaže, čím väčší boj proti vlastnej  štátnosti, tým vyššia odmena.

Body 1 – 2 sa používajú podľa potreby, čo sa kedy hodí.

Na Slovensku je prepojenie mimovládok a verejného či politického života zrejmé. Mimovládny sektor ovládol  mediálny priestor nielen v rozhlase a televízií, ale dokonca aj štátnom sektore. Hovorcami, prevádzkovateľmi sociálnych sietí štátnych inštitúcií , redaktori verejnoprávnych médií, a pravdaže aj tých neverejnoprávnych, čiže súkromných,  sa stali bábiky ovládané tretím sektorom.  Viď ministerstvo zahraničných vecí, či polícia SR, kde pracovníci pre styk s verejnosťou sú čisto odchovaní slniečkári.

Tretí sektor ovládol médiá na Slovensku. Jednostranné informácie sú toho dôkazom. Skôr sa dozvieme o nešťastnom vzťahu mačky s kocúrom kdesi v Ugande, ako o vážnych dohodách a stretnutiach na východ od EU. Východ totiž pre slniečkárov neexistuje, a ak áno, tak východ sa rovná humus.

Najviac prerastenou  tretím sektom je vysokoškolská pôda. Všelijaké projekty, mimoškolské aktivity, to všetko je prerastené mimovládkami, ktoré si dávajú záležať na tom, aby svoje mladé ovečky držali v strehu.  A tak potom nie je problém, aby v prípade potreby zohnali dosť aktivistov z radov študentov, ktorí sú ochotní obkľúčiť základy obrátenej pyramídy RTVS. A to všetko pravdaže za neprimeranej medializácie a manipulácie s počtom zúčastnených. Akurát cez prázdniny sa nevyučuje, a preto sa ani nedemonštruje. Však ktoré dieťa by si prázdniny kazilo demonštráciami.

Mimovládny sektor ovládol rozdelil ľudí na Slovensku na dve skupiny: Slniečkári, to sú tí dobrí, ktorí vítajú imigrantov, obdivujú možnosť vybrať si pohlavie už za detstva, nenávidieť všetko proslovenské, a pravdaže, treba nenávidieť Rusko a fašistov. Potom sú tí zlí, to sú fašisti, komunisti  alebo iní extrémisti, to sú všetci, čo sa nimi nesúhlasia. Aké jednoduché a aké účinné. Pravdaže, chodiť po školách mimovládkárom nie je zakázané, ba priam je to potrebné, lebo boj proti extrémizmu je aj bojom  proti kritike systému, ktorý tu vládne.  A tento systém, ktorý tu je, všetkým systémovým vyhovuje. V tom si vládnuce strany so všetkými opozičnými okrem ĽSNS rozumejú.

Médiá, aj tie verejnoprávne, bohužiaľ, sú ovládané stále slniečkármi. Pokúšajú sa ovplyvňovať verejnú mienku tých, ktorí k iným médiám nemajú prístup. Bohužiaľ, tam sa im to darí, lebo celá RTVS je prerastená  mimovládkarskou agendou, ktorá od objektívneho informovania má veľmi ďaleko. Neverím, že sa to v blízkom horizonte zmení, lebo tlaky budú veľké. Havran a Hríb ešte budú asi dlho znepríjemňovať divákom  slovenskej televízie pôžitok z vysielania, ktoré si navyše musia platiť koncesionárskymi poplatkami.

To, že slniečkári ovládli mediálny priestor aj kvôli tomu, že im finančne pomáha naša vláda neznamená, že je ich väčšina. Je ich málo, len majú priveľa priestoru. Netreba sa nechať ovplyvniť ani tým, že aby mimovládkari zvýraznili svoju jedinečnosť a nenahraditeľnosť, sa medzi sebou navzájom pompézne oceňujú a heroizujú, čím chcú získať pre plebs pocit svojej výnimočnosti. Príkladov je veru dosť, a za všetkým treba vidieť cudzie peniaze a záujmy.

Slniečkárov nie je viac, ako Slovákov, aj keď médiá tvrdia opak. Sulík s Matovičom chceli nové voľby, ale len také, po ktorých by mali väčšinu. A ak by ju nemali, tak by zase hnali študentov do boja, ako to bolo aj v Maďarsku, kde nevyhrali takí, ako by sa Sulíkovi páčili.  A namiesto uznania porážky by prehratí tak ako v Maďarsku vybehli znova do ulíc s heslom, že je nás viac......No asi ťažko.

Veľa kriku v médiách ešte neznamená veľa kriku naozaj.  Kuciak sa nestal míľnikom, o ktorom sníval Matovič. Slovensko má ešte šancu, občania EU už dostávajú rozum a volia tzv. nesystémové strany.  EU sa rozpadá ako domček z karát, a najväčšou výzvou pre EU úradníkov je udržať EU pokope. Vôbec nebude záležať na tom, čo si myslí o EU a nehovoriac o NATO tretí sektor. Všetko sa to rozpadne, či sa im to bude páčiť, či nie. Záleží len na tom, či my Slováci budeme pri rozpade EU zhasínať svetlo.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

96 %
(27 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

slavo


Podobné články

Matovič ako mopslík na Kiskovom vodítku...

 

Z bojovníka mopslík na Kiskovom vodítku. Kiska do vlády s nechcenými, dokáže nakoniec vzniknúť nová ...

📅04.03.2020 0 2087x 👤slavo

Numerofóbia, ďalšia zbraň liberálov proti PKK?

 

Žijeme v dobe, keď za číslo vám hrozí až 8 rokov väzenia. Ktoré číslo je zakázané, a ktoré povo...

📅30.01.2020 0 2997x 👤slavo

Otvorený list pre Dávidka Dej z Mladých Progresívcovl, ktorý vychováva občanov proti dezinformačným webom.

 

Keď vymývanie mozgov nepozná hranice. Dávidko by najradšej po školách robil prednášky odborníkov a o...

📅09.11.2019 0 2731x 👤slavo

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 3337x 👤slavo

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,