asfasdf ×

NázorObčana.sk

Necháme si upáliť Johanku z Arku?

 Aktuality

Novodobá slniečkárska inkvizícia... Kráľ je nahý, za to hranica....Necháme si upáliť Líviu?

27 Október
2018 00:35:56

Hovorí sa, že pred búrkou býva ticho. Ono na tom bude čosi pravdy. V dobe, keď nás sústavne masírujú sorosove médiá, mimovládky, aktivisti, prozápadní politici, keď všetci títo robia čo môžu, pravdaže za finančnú úhradu od Sorosa a pod., keď vymývači mozgov behajú po školách, či základných, stredných, vysokých, v čase, keď sú si títo ideovo – politickí školitelia istí, že už urobili všetko, čo mohli  v presviedčaní o svojej pravde, sa vynorí Johanka z Arku v podobe Lívie. Stredoškoláčky, ktorá všetkým naokolo nebojácne povie, že kráľ je nahý. Povie  bez politickej korektnosti, bez pretvárok a lží to, čo si myslí drvivá väčšina spoločnosti. A nebojí sa to povedať nahlas. Povie to, čo platilo veky vekúce, a čo všetci chceme, aby platilo i naďalej. Jednoducho povedané, nenechať si roztrhať a rozbiť vzťahy. Vzťahy k matke, otcovi, k rodine, k starému otcovi a všetkým predkom. Nenechať si roztrhať vzťahy k domovine, k národu, k svojím dejateľom. K svojmu jazyku a k svojej krajine. Ku Slovensku. Pre mnohých politikov odporné záležitosti.

A za toto si Lívia vyslúžila stáť na hranici, kde sa zrazu všetci liberáli, aktivisti LGBTI, vítači a sorosovi redaktori  cítili byť povolaní na to, aby ju zapálili. Aby Líviu vyhlásili za bosorku, moderne povedané v tejto dobe fašistku a začali inkvizíciu názorov. Začal hon ju ulapiť, zdehonestovať, onálepkovať a upáliť. Každý pridal svoje polienko na hranicu, Benčík vyšetril, kto to Lívia a odkiaľ je, a médiá už urobili svoju prácu.  Od niektorých blogerov sorosových médií som sa dozvedel, že Lívia je fašistka už tým, že je blondína a katolíčka. Alebo že ju treba každopádne potrestať. Začo a ako? Vyhodiť za názor zo školy? Väzenie? Lámanie v kolese? Alebo stačí upáliť?

Som zhrozený – kam sme sa od 89. roku, keď nám sľubovali slobodu slova vlastne posunuli?  Dnes zase názor, ktorý nie je názorom pretláčaným hlavným prúdom, je názorom perzekuovaným a prenasledovaným. Sme tam, kde sme boli. Sloboda slova neexistuje, a len čakám, kedy sa vrátia politickí väzni. Za názor, za slovo. A kedy sa zase začnú páliť knihy. Kedysi stačilo označiť ženu za bosorku, dnes ju stačí označiť za fašistku a xenofóbku. Inkvizícia môže začať.

Vymietači mozgov, ktorí dnes chodia po školách vymetať mozgy našich detí, sú zhrození. Lívia sa nedala a povedala, čo si myslí i napriek toľkej masáži. Kým ostatní  žiaci len ticho sedia a  počúvajú, dúfajme, si myslia svoje. Lebo si pamätám, že aj za mojich čias chodili po školách ideovo – politickí školitelia, presne ako teraz, a hoci mali viacej pravdy vo svojich prednáškach, neverili sme im. Boli nám odporní,  ale boli sme ticho. Nikto sa neozval. Možno to bola chyba.

Lívia je naša Johanka. Prebudila mnohých tých, čo sa boja ozvať. Čo si len potichu myslia svoje, ale nevedia za tým ísť. O to je Lívia pre sorosovcov nebezpečnejšia, lebo nám vracia nádej a vieru v zdravý rozum. Je len na nás, či si Líviu necháme upáliť , alebo sa za ňu postavíme. Lebo Lívia je Slovenka a my sme Slováci. Zatiaľ.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

98 %
(41 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

slavo


Podobné články

Poradňa pre občana: Ako sa nestať trestne stíhaným xenofóbom?

 

Ak máte strach prejsť okolo takej skupinky, ako je na fotografii nad článkom, ste xenofób. Nielen liberá...

📅05.11.2019 0 1092x 👤slavo

Ako veľká je reálna ekonomika USA?

 

USA sa pasujú za svetového ekonomického lídra. ...

📅02.11.2019 0 726x 👤StanislavRegec

Čo prekáža Harabínovi na Kotlebovi?

 

Kedy sa stal Harabín vlastencom? Harabín nechce Kotlebu, chce len jeho voličov. Čo musí urobiť Kotleba, ...

📅30.10.2019 0 1126x 👤slavo

Definícia liberála

 

Mikuláš Sliacky definoval fašizmus. Schéma jeho definície je vhodná na definíciu liberála. Načo nám...

📅17.06.2019 0 1270x 👤slavo

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,