asfasdf ×

NázorObčana.sk

Naozaj "vakcína" proti covidu chráni život tak, ako bezpečnostné pásy v aute? Netárajte...

 Aktuality

Porovnávať bezpečnostné pásy v aute s "vakcínou" proti covidu je úbohé. Propaganda nepozná hranice vkusu. Odmena je ale lákavá.

17 Január
2022 23:52:09

Tí, ktorí propagujú "vakcínu" proti covidu, skúšajú všetko. Však to nie je zadarmo, na provakcinačnú propagandu sú určené nemalé peniaze. Prečo sa nepokúsiť ľudí ovplyvňovať hocijakými prirovnaniami, ktoré sa už na prvý pohľad zdajú byť poriadne pritiahnuté za vlasy? Možnože tí jednoduchší začnú pochybovať o svojom rozhodnutí nedať sa opichať.


V nedávnej dobe sa objavilo niekde v médiách prirovnanie, že "vakcína" proti covidu je niečo také, ako bezpečnostný pás v aute. A tak isto chráni. Každý, čo nastúpi do auta a nezapne si bezpečnostný pás, vystavuje riziku svoj život. Preto každý zodpovedný vodič sa musí pripútať, a tak isto by si mal zodpovedne nechať pichnúť "vakcínu", ktorá ho ochráni.


Dajú sa však prirovnať bezpečnostné pásy v aute s "vakcínou" proti covidu? No iste nie. Bezpečnostné pásy musia spĺňať prísne technické normy, sú mnohoročne testované a vyvíjané. Sú vyrobené z materiálov, ktoré musia spĺňať prísne prísne technické požiadavky, kým sa dostanú do výroby. Nie sú experimentálne ako "vakcíny" proti covidu, a nie sú ani testované priamo na vodičoch a všetkých spolujazdcoch, ktorí bezpečnostné pásy používajú. To by výrobcovi pásov nikdy neprešlo. 


Bezpečnostné pásy si v recyklingu, čo sú predajne náhradných dielov s vyradenými vozidlami, nekúpite. Jednoducho sa kúpiť nedajú, lebo nie sú predajným náhradným dielom z bezpečnostného hľadiska. Zato "vakcínou" proti covidu sa môžete nechať pichnúť hoci aj v nákupnom centre, alebo pojazdnom autobuse. Netreba zdravotná karta, netreba vyšetrenia. Stačí účasť a informovaný súhlas.


Ale ten najdôležitejší rozdiel medzi "vakcínou" a bezpečnostným pásom je ten, že keď ukončíte jazdu, pás si môžete odopnúť a vyjdete z auta taký, ako ste doňho nastúpili. Ale čo urobíte s "vakcínou"? Odopnete ju? To ťažko. Musíte s ňou žiť naveky.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

82 %
(11 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

slavo


Podobné články

TOP články

,