asfasdf ×

NázorObčana.sk

Spodná bielizeň a zdravie

 Aktuality
  • Aké visiace náušnice budú tie pravé pre vás?: Nejedna žena obľubuje šperky rôznych druhov a veľkostí. Často však tým prvým šperkom, ktorý žena v živote má, sú náušnice. Veď už v útlom veku dávame dievčatkám prepichovať ušká a kupujeme im prvé detské náušničky....
  • Doprajte si kyselinu hyalurónovú: Vrásky sú problémom, ktorý skôr či neskôr bude trápiť každú ženu. Sú prvými znakmi starnutia pokožky, ktoré chce každá žena oddialiť. Prečo vrásky vznikajú a ako ich tvorbu oddialiť, spomaliť alebo zastaviť?...
  • Aký zásnubný prsteň vybrať ak nepoznáte vkus svojej polovičky?: Keď sa muž odhodlá požiadať ženu o ruku, v prom rade začne rozmýšľať nad výberom vhodného zásnubného prsteňa. Tí, ktorých partnerky bežne nosia prstene, majú túto úlohu značne zjednodušenú....

Vedeli ste, že spodná bielizeň veľmi úzko súvisí s vaším intímnym zdravím? Nehľadiac na to, aký typ spodnej bielizne sa vám páči, mali by ste poznať spôsoby akými bielizeň vplýva na vaše zdravie.

22 Január
2017 12:15:19

Vedeli ste, že spodná bielizeň veľmi úzko súvisí s vaším intímnym zdravím? Nehľadiac na to, aký typ spodnej bielizne sa vám páči, mali by ste poznať spôsoby akými bielizeň vplýva na vaše zdravie. Nesprávne zvolená alebo nekvalitná spodná bielizeň môže veľmi nepríjemne podráždiť vašu pokožku, čo sa vám ľahko môže vypomstiť v podobe rôznych ochorení. Dôležité je preto vyberať si nielen peknú spodnú bielizeň, ale hlavne pohodlnú a z kvalitného materiálu.

 

V prvom rade si musíte určiť, aký druh bielizne chcete a hlavne v akom type nohavičiek alebo podprsenky sa budete cítiť pohodlne a sebavedomá. Ak máte rada korzetové body a cítite sa v ňom dobre, určite po ňom siahnite. Na trhu je veľké množstvo nohavičiek. Niekedy je naozaj ťažké vybrať si tie správne, keďže každá žena má rada niečo iné. 

  1. Klasické nohavičky

Klasické nohavičky určite nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy. Sú prevažne lacné, pohodlné a zakryjú celý zadok. Tento typ nohavičiek je ideálny na doma, na šport alebo do práce. Naozaj výborné sú v zime, kedy vás ochránia pred nepríjemným prechladnutím. Dôležitým faktorom pri klasických, ale aj iných nohavičkách je materiál z akého sú vyrobené. Najkvalitnejšie nohavičky by mali byť vyrobené z bavlny alebo iných prírodných materiálov. Kvalitné nohavičky vyrobené z takýchto materiálov vám zaručia ten najväčší komfort pri ich nosení.

  1. Tango nohavičky

Druhým najčastejšie vyhľadávaným druhom nohavičiek sú tango nohavičky. Takzvané “tangáče” sú ideálne pod obtiahnuté oblečenie. Počas leta sú naozaj nenahraditeľné. Pozor však na prehnané nosenie tango nohavičiek napríklad v zlom počasí, môžu spôsobiť zdravotné problémy. Preto ak sa chcete vyhnúť zdravotným problémom, odporúčame zvoliť naozaj kvalitné nohavičky z bavlny, hodvábu alebo jemného mikro-vlákna. Naopak veľmi nevhodné sú nohavičky vyrobené z polyesteru, pretože cez ne neprúdi dostatok vzduchu a tým pádom môžu zapríčiniť nepríjemné zdravotné problémy.

 

  1. Zoštíhľujúce nohavičky

Taktiež veľmi obľúbený typ nohavičiek, hlavne pre ženy, ktoré si chcú trošku upraviť svoju postavu. Tento typ vám totiž  pomôže vytvarovať krásnu a neodolateľnú postavu. Sú ideálne pod spoločenské šaty a najlepšie telovej farby. Treba však dávať pozor pri ich dlhodobom nosení, alebo pri zle zvolenej veľkosti. V oboch prípadoch môžu negatívne ovplyvniť krvný obeh a spôsobiť ťažkosti s tráviacim traktom. Navyše v zoštíhľujúcich nohavičkách sa problematicky chodí na toaletu, preto má mnoho žien tendenciu zadržiavať moč, čo spôsobuje nepríjemné zdravotné problémy.

  1. Boxerky a šortky

Povedzme si na rovinu čo je pohodlnejšie ako pánske boxerky? Tento typ nohavičiek takmer úplne kopíruje práve pánsku spodnú bielizeň. Zakryjú boky, zadoček a niekedy aj stehná presne ako pánske boxerky. Sú vynikajúce na šport. Pri športovaní si však treba opäť dať pozor na materiál z akého sú vyrobené. V tomto prípade nie je vhodná bavlna. Pri športe sa veľa potíte a bavlna má veľmi dobré sacie schopnosti, čo môže zapríčiniť vznik kvasinkovej infekcie. Odporúčame vybrať bielizeň, ktorá nie je schopná absorbovať pot počas cvičenia.

  1. Brazílske nohavičky

Stále viac sa do povedomia žien dostávajú takzvané „brazílky“. Ak máte radi pekný tvar vášho pozadia, tieto nohavičky sú presne pre vás. Svojím strihom zaoblia váš zadoček. V tomto type nohavičiek určite zaujmete a preto sú vhodné na rande či romantický večer. Brazílske nohavičky čiernej alebo červenej farby rozhodne nenechajú žiadneho muža chladným.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:
elis85, 14.03.2017, 15:11:16 0 1
Tu mi vsak pride vhodnejsie uz uvazovat nad manzelskym poradcom. Dobre zhrnute je to napriklad tu http://www.familia.sk/397/kedy-je-cas-navstivit-manzelsku-poradnu/ Ja sama s tym suhlasim, niekedy vie taka manzelska poradna naozaj dobre pomoct a zachranit nie jednom manzelstvo.
  • 1

O autorovi

Tomas21


Podobné články

Doprajte si kyselinu hyalurónovú

 

Vrásky sú problémom, ktorý skôr či neskôr bude trápiť každú ženu. Sú prvými znakmi starnutia pok...

📅04.04.2022 0 1263x 👤uzivatel

Aký zásnubný prsteň vybrať ak nepoznáte vkus svojej polovičky?

 

Keď sa muž odhodlá požiadať ženu o ruku, v prom rade začne rozmýšľať nad výberom vhodného zásnub...

📅30.01.2022 0 1309x 👤PRclanky
,