asfasdf ×

NázorObčana.sk

Potrebovali by ste novú dámsku kabelku? Poradíme vám, čo zohľadňovať pri výbere

 Aktuality
  • Aké visiace náušnice budú tie pravé pre vás?: Nejedna žena obľubuje šperky rôznych druhov a veľkostí. Často však tým prvým šperkom, ktorý žena v živote má, sú náušnice. Veď už v útlom veku dávame dievčatkám prepichovať ušká a kupujeme im prvé detské náušničky....
  • Doprajte si kyselinu hyalurónovú: Vrásky sú problémom, ktorý skôr či neskôr bude trápiť každú ženu. Sú prvými znakmi starnutia pokožky, ktoré chce každá žena oddialiť. Prečo vrásky vznikajú a ako ich tvorbu oddialiť, spomaliť alebo zastaviť?...
  • Aký zásnubný prsteň vybrať ak nepoznáte vkus svojej polovičky?: Keď sa muž odhodlá požiadať ženu o ruku, v prom rade začne rozmýšľať nad výberom vhodného zásnubného prsteňa. Tí, ktorých partnerky bežne nosia prstene, majú túto úlohu značne zjednodušenú....

Dámske kabelky sú módnym doplnkom, ktorý nám robí spoločnosť, či už v práci, na nákupoch, alebo aj na rande. Aj keď ich ženy majú doma pomerne dosť, nikdy nepohrnú novými.

12 December
2019 18:47:32

Ak by ste potrebovali novú dámsku kabelku, na čo by ste si pri jej výbere mali dávať pozor?

Úložný priestor a kvalita podšívky

 

V prvom rade by ste mali zvážiť, či je kabelka dostatočne veľká, aby ste do nej zmestili všetky svoje veci. Pri výbere dámskej kabelky zohľadňujte vnútorný priestor, predovšetkým jeho veľkosť a samozrejme aj množstvo uzatvárateľných vnútorných vreciek.

Ďalej je potrebné si všímať aj kvalitu podšívky kabelky. Vnútro kabelky musí byť pevné, z kvalitnej látky a hlavne kvalitné ušité, aby sa pri vložení vecí do kabelky neroztrhlo.

Ak sa vám páčia luxusné talianske kabelky, pri týchto sa tohto nemusíte báť. Okrem kvalitného zvršku majú aj kvalitnú podšívku, ktorá drží.

 

Materiál zvršku

Okrem kvality podšívky rozhoduje aj materiál zvršku. Medzi najlacnejšie kabelky patria kabelky zo syntetických látok. Kvalitou však nesiahajú ani po členky pekným koženým kabelkám. Koža je pevná, vydrží, netrhá sa a menšie škrabance kabelku neznehodnocujú.

Za kožené kabelky si možno viac priplatíte, no v konečnom dôsledku sa vám aj tak oplatia. Kabelky zo syntetiky nemajú takú životnosť ako kožené kabelky, čiže za ten čas, čo vám vydržia kožené kabelky, by ste vystriedali niekoľko lacných kabeliek zo syntetiky.

Farba zvršku

 

Ako posledné je potrebné zohľadňovať farbu zvršku kabelky. Aj keď farebné kabelky sú veľmi pekné, žiarivé, neskombinujete ich s takým množstvom oblečenia ako kabelky v neutrálnych farbách.

Ak sa rozhodnete pre kúpu koženej kabelky, uprednostňujte predovšetkým tieto farby – svetlú sivú, tmavú sivú, čiernu, hnedú, béžovú. A ak vás predsa len lákajú skôr farebné kabelky, vyberajte petrolejovú, kaki zelenú, kráľovskú modrú, bordovú, či horčicovú.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,