asfasdf ×

NázorObčana.sk

Aké visiace náušnice budú tie pravé pre vás?

 Aktuality

Nejedna žena obľubuje šperky rôznych druhov a veľkostí. Často však tým prvým šperkom, ktorý žena v živote má, sú náušnice. Veď už v útlom veku dávame dievčatkám prepichovať ušká a kupujeme im prvé detské náušničky.

02 Máj
2022 18:09:19

Aj visiace náušnice môžu byť nenápadné

 

Náušníc, podobne ako krásnych brošní a iných šperkov, existuje viacero druhov. S elegantným vzhľadom sa často spájajú náušnice visiace. Tie skutočne dokážu zvýrazniť ženskú eleganciu, krásu, ale aj hravosť.

 

Väčšinou sa hovorí, že visiace náušnice sú vhodné pre dámy s okrúhlejšími, kratšími tvárami. Visiace náušnice v takomto prípade opticky predĺžia ženskú tvár. Pod pojmom visiace náušnice si však nemusíte ihneď predstavovať dlhočizné kúsky.

 

V kategórii visiacich náušníc nájdete aj jemné, nenápadné kúsky ako stvorené pre ženy, ktoré visiace náušnice doteraz nenosili a sú zvyknuté na maličké napichovačky. Takéto decentné visiace náušnice sú vhodné na každodenné nosenie aj na významné udalosti.

 

Zažiarte vďaka drahým kameňom

 

Ak hľadáte niečo výraznejšie, napríklad na významnú spoločenskú udalosť, môžete siahnuť po dlhších, výraznejších visiacich náušniciach, ktoré budú posiate diamantmi. Ideálne však bude, ak ich skombinujete s jednoduchšími šatami, aby navzájom „nesúťažili“ o to, čo bude najvýraznejším prvkom vášho outfitu.

 

K jednoduchým šatám a všeobecne outiftom si však môžete zvoliť aj extravagantnejšie kúsky. Môžete tak siahnuť po náušniciach s farebnými drahokamami. Môžu byť aj v jednej farbe, hlavne nech sú výrazné. S takýmito náušnicami budete aj v jednoduchom outfite vyzerať dominantne a sebavedomo.

 

Jemnejšie farby budú naopak pôsobiť nevinne a rovnako tak aj vy. To však neznamená, že si ich ľudia nevšimnú. A všimnú si aj vás. Zvoliť si môžete samozrejme aj náušnice s drahými kameňmi viacerých farieb. Vhodne zvolené farby budú na vašich ušiach vyzerať nádherne.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: Nicoleta Ionescu / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

TOP články

,