asfasdf ×

NázorObčana.sk

Klamal o sexe s učiteľkou? Školáka vyšetrili psychológovia:

 Aktuality

Spočítané, podčiarknuté, o sexe s učiteľkou slovenského jazyka neklamal. V sprievode zákonného zástupcu žiak siedmeho ročníka, vypovedal o svojom vzťahu s učiteľkou Danou.

30 Január
2014 22:08:49

      Aby vyšetrovatelia prípadu mali stopercentnú istotu, že nenaleteli chlapcovým  výmyslom, požiadali psychológov o jeho vyšetrenie.

      Keď sa pred dvoma mesiacmi prehnala Slovenskom ako tatranská víchrica správa o zvrátenej láske medzi učiteľkou a žiakom základnej školy, mnoho čitateľov zastávalo názor, že je to iba výmysel, pomsta či chválenkárstvo dvanásťročného chlapca.

       Boli to dosť pochopiteľné reakcie, pretože uveriť tomu, že sa 31-ročná vydatá žena a matka jedného dieťaťa nerozvážne zaplietla do osídel zakázanej lásky, vyžaduje dosť veľkú dávku fantázie. Aby vyšetrovatelia prípadu mali stopercentnú istotu, že nenaleteli výmyslom šarvanca jednou nohou v detstve a druhou v puberte, požiadali psychológov o jeho vyšetrenie. To potvrdilo, že chlapec je zo psychickej stránky v poriadku, netrpí žiadnou psychickou poruchou, nemá sklony k chorobnému vymýšľaniu.

Žiak, ktorý s učiteľkou udržiaval kontakt aj na sociálnej sieti, podľa psychológa nemá sklony k vymýšľaniu.

Spočítané, podčiarknuté, o sexe s učiteľkou slovenského jazyka neklamal.

Chlapec žije stále so svojimi dvoma bratmi u maminých rodičov. Rodičia sa vlani rozviedli, otca v dedine nevídať, chlapom vravel, že má dobrú robotu v Česku. Mama, ktorá mala v dedine v prenájme motorest, pracuje v Anglicku, doma sa ukázala akurát na Vianoce.

       Mladá pani učiteľka Dana dala v novembri v škole výpoveď, vtedy bola už vo vysokom štádiu tehotenstva. V Humennom, kde býva, ju vídať iba sporadicky. Po uliciach mesta sa rozpráva, že svojou obhajobou poverila až dvoch ostrieľaných advokátov.

       Dvojmesačné vyšetrovanie tohto nezvyčajného prípadu neprinieslo žiadny neočakávaný zvrat. Proti učiteľke Dane bolo vznesené obvinenie pre zločin sexuálneho zneužívania v súbehu s prečinom ohrozovania mravnej výchovy mládeže. Za prvý delikt jej hrozí trest odňatia slobody v trvaní nad päť rokov, druhý prečin sa trestá odňatím slobody do piatich rokov.

Zdroj: Facebook, Zdravie

         foto: ilustračné

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

katarina


Podobné články

Ako to beží v našich školách?

 

Verejnosť už možno počula niečo o tom, že sa v školách zaviedlo tzv. inkluzívne vzdelávanie, ale nep...

📅05.11.2017 0 1399x 👤vasabi

Akú úroveň v školách očakávame???

 

Integrované deti. Nastupujúci učitelia zrejme netušia, o čo sa jedná, no prvý stret so žiakom s tzv. A...

📅31.10.2017 0 1464x 👤vasabi
,