asfasdf ×

NázorObčana.sk

Nie ste spokojní so svojou postavou? Poradíme vám, ako sa opäť dostať do formy

 Aktuality

Karanténa spôsobená koronavírusom, ktorý nás trápil dlhé týždne a zatiaľ sme sa ho úplne nezbavili, mala veľký vplyv na našu váhu. Ak nie ste spokojní so svojou váhou a chceli by ste ešte do konca leta schudnúť, poradíme vám.

27 Júl
2020 20:18:40

Zdroj obrázka: Autor: Billion Photos   / Shutterstock.com

Ak nie ste spokojní so svojou váhou a chceli by ste ešte do konca leta schudnúť, poradíme vám čo robiť, aby sa vám to podarilo.

Vyskúšajte domáce cvičenie s posilňovacími gumami

Letné počasie zatiaľ nie je až také letné, avšak pracovať na svojej postave môžete aj doma. Kúpte si protišmykovú gumenú podložku na cvičenie, posilňovacie gumy na ruky a nohy a vytvorte si tréningový plán cvikov. Cvičte aspoň trikrát týždenne hodinu denne a nielenže si spevníte svalstvo, ale aj schudnete nadbytočné kilogramy.

Stačiť vám k tomu budú obyčajné pomôcky na cvičenie, ktoré sú lacné a spratné.

Ak plánujete cvičiť aj na posilňovacích strojoch vo fitness centre, nezabúdajte si so sebou vziať dobré fitness rukavice, ktoré sú priedušné, chránia pred pľuzgiermi a zabezpečujú maximálny komfort.

Ak sa chcete dostať do formy, ku klasickým cvikom pridajte aj plank.

Skúste behávať

Ak nie ste spokojní so svojou postavou, vyskúšajte behávať. Stačí si kúpiť funkčné športové tričko na behanie, legíny a dobré bežecké topánky. Najskôr začínajte s kratšími trasami a zbytočne sa neuháňajte. Pri behu je dôležitá správna technika, aby netrpeli vaše kĺby a kolená.

Beh je veľmi dobrý na spevnenie celého tela. Dokážete ním spevniť zadok, brucho, ale hlavne nohy.

Pri behu je ale veľmi dôležité, aby ste sa cítili pohodlne. Odporúčame nosiť športové Nebbia tričko, ktoré je maximálne pohodlné, vzdušné a nelepí sa na pokožku, keď sa potíte.

Obmedzte sladkosti a biele pečivo

Nielen pohyb, ale aj úprava jedálnička je veľmi dôležitá k vypracovaniu postavy. Obmedzte preto sladkosti a biele pečivo. Ak máte chuť na čokoládu, radšej si rozmixujte ovocie a spravte si ovocné smoothies. Ak jedávate veľké množstvo bieleho pečiva, skúste ho nahradiť zdravým špaldovým pečivom, prípadne kváskovým domácim.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,