asfasdf ×

NázorObčana.sk

Praktické autodoplnky pre všetkých majiteľov áut

 Aktuality

S pribúdajúcim vekom automobilu sa opotrebovávajú nielen samotné súčiastky, ale aj väčšina interiérového vybavenia automobilu.

17 Marec
2020 12:16:42

Zdroj obrázka: Autor: Blachkovsky /Shutterstock.com

Ak chcete váš automobil trošku skrášliť, kúpte si praktické autodoplnky, ktoré oceňujú takmer všetci majitelia starších áut.

Autopoťahy

 

Pravidelným používaním automobilu sa ničia autopoťahy v interiéri auta. Čalúnenie sedačiek je kvalitné, avšak roky používania je na nich vidieť. Ak máte starší automobil a čalúnenie sedačiek v aute je už ošúchané, investujte do kvalitnejších ochranných autopoťahov. Dávajte však pozor, aby ste vybrali správne veľkosti. Pri výbere autopoťahov je potrebné všímať si, čo autopoťahy, ktoré ste si vybrali, sú vhodné pre váš model automobilu. Poťahy sa vyrábajú presne na mieru a nemôžete autopoťahy jednej značky a konkrétneho modelu dať do auta inej značky a iného modelu.

Autopoťahy vysokej kvality a na váš model vám zamaskujú nedokonalosti na čalúnení a perfektne oživia interiér automobilu. Zároveň vám zjednodušia čistenie interiéru.

Oceníte to, ak máte malé deti, alebo domácich miláčikov.

Deflektory okien

 

Fajčíte, ste fajčiar a vadí vám, keď počas cesty nemáte prísun čerstvého vzduchu? Otvorte si okno, avšak predtým si namontujte nové deflektory okien. Montáž deflektorov okien zvládnete bez najmenších problémov. Jedná sa o protiprievanové lišty, ktoré chránia vás a celú posádku počas cesty pred prievanom. Prílev čerstvého vzduchu je dobrý, avšak ak by ste nemali deflektory, riadne by vás vyfúkalo a mohlo by vám to spôsobiť bolesti hlavy, prievan v uchu, ale aj nádchu.

Podobne ako aj autopoťahy aj deflektory sa vyberajú podľa značky auta a konkrétneho modelu. Sú vyrábané na mieru na konkrétne autá.

Ak chcete, aby váš automobil aj napriek veku, ktorý má, vyzeral dobre, kúpte si nové autopoťahy a deflektory okien. Odporúčame ešte kúpiť novú vôňu a pekné a hlavne nové koberčeky na sezónu jar/ leto.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,