asfasdf ×

NázorObčana.sk

Kúpte si novú tieniacu techniku a pripravte sa na novú letnú sezónu už teraz

 Aktuality

Leto je ešte veľmi ďaleko, aj keď veľa z nás by si ho prialo už teraz. Vysoké letné teploty nás lákajú k vode a čoraz viac ľudí žijúcich v rodinnom dome investuje do bazénov.

09 December
2022 19:04:56

Aby sme však mali v interiéri domácnosti príjemne, potrebujeme kvalitnú tieniacu techniku, ktorá zabráni prehrievaniu interiérových priestorov. Okrem interiérových žalúzií je v posledných rokoch záujem o screenové rolety a markízy.

Screenové rolety

 

Kedysi slúžili najmä na tienenie veľkých výkladov obchodných predajní, či administratívnych budov, teraz ich vyhľadávajú aj individuálni klienti do svojich domácností. Moderné screenové rolety poskytujú efektívne tienenie a zároveň sa nemusíte báť, že by ste mali v interiéri po ich stiahnutí príliš veľkú tmu. Látka, z ktorej sú screenové rolety vyrobené, sú redšie tkané, tzv. perforované, takže budete stále cez ňu vidieť von.

Screenové rolety sú vonkajšie rolety, preto počítajte s vysokou odolnosťou voči vetra. Nemusíte sa báť, že by ich vietor mohol poškodiť. Medzi ich hlavné prednosti radíme predovšetkým vysokú efektivitu tienenia a mimoriadnu odolnosť voči vetru.

Ak chcete moderné a zároveň kvalitné tienenie interiérových priestorov, odporúčame vám práve screenové rolety. Na výber máte zipové screeny, screenové rolety na pozičné háčiky, screeny s vodiacim lankom alebo screenové rolety na rohové okná.

Markízy

Aj keď sa nám väčšinou spájajú s dovolenkovými destináciami a letom, môže byť dokonalým tienením aj vašej terasy. Pripravte sa na nasledujúce leto a pozrite si ponuku kvalitných markíz. Kvalitné markízy vás ochránia pred slnkom, ale nezaskočí ich ani jemný dážď.

Markízy vyberajte nielen podľa veľkosti, ale aj podľa typu. Najčastejšie sa môžete stretnúť s kazetovými markízami, markízami so strieškou, ale aj s otvorenými markízami. Kým kazetové markízy bývajú po stiahnutí uložené v boxe, otvorené markízy majú viditeľné ramená.

Zdroj obrázka:

 

Autor: Mariana Serdynska / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Pokazená práčka nemusí skončiť na zbernom dvore. Dajte ju opraviť

 

Prestala vám fungovať práčka? Čo s tým? Najjednoduchšie riešenie je ísť do najbližšej predajne s e...

📅28.02.2024 0 593x 👤PRclanky

Pokrok v solárnych technológiách

 

V oblasti solárnych technológií boli ohlásené nové vývojové kroky, ktoré by mohli zvýšiť účinnos...

📅24.01.2024 0 894x 👤admin

Exoplanéta s vodnou parou

 

Astronómovia objavili exoplanétu s vodnou parou v atmosfére, čo naznačuje nové možnosti pre hľadanie m...

📅24.01.2024 0 688x 👤admin

Turecko vstupuje do vesmírneho veku

 

Prvý turecký astronaut na ISS...

📅23.01.2024 0 621x 👤admin
,