asfasdf ×

NázorObčana.sk

Aké vianočné dekorácie by nemali chýbať v interiéri?

 Aktuality
  • Optické zariadenia, ktoré využije každý poľovník: Neodmysliteľnou súčasťou poľovníckej výbavy sú rôzne optické zariadenia. Predsa len majú ľudské oči svoje limity, ktoré treba niečím kompenzovať. Akú rôznu optiku by tak mal mať vo svojej výbave každý poľovník?...
  • Solárne automatické dvierka na kurín: Hľadáte spôsob, ako zvýšiť bezpečnosť svojich sliepok a ušetriť čas v chove? Riešením môžu byť automatické dvierka na kurín od slovenského výrobcu/chovateľa. ...
  • Prečo sa oplatí investovať do žalúzií na mieru?: Ak hľadáte ideálny spôsob na reguláciu svetelných a tepelných podmienok v miestnostiach, žalúzie sú praktickou a obľúbenou voľbou. Zváženie investície do žalúzií na mieru prináša mnohé výhody, ktoré by ste pri hotových žalúziách nezískali....
  • Keď nestačí vŕtačka, vezmite si elektrické kladivo. Aké druhy poznáme?: K najpoužívanejším elektrickým náradiam jednoznačne patria vŕtačky. Svoje využitie nájdu v každom byte, dome alebo na záhrade. A aj keď ide o vcelku univerzálne náradie ani tá najlepšia vŕtačka nestačí na všetko....
  • Aké výhody majú montované drevodomy?: Vlastný rodinný dom predstavuje vysnívané bývanie mnohých. Stavbe takéhoto vysnívaného bývania však predchádza množstvo rozhodnutí, ktoré majú na výslednú stavbu výrazný vplyv....

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Ostáva už len pár dní, kedy všetci spomalíme a budeme si vychutnávať príjemné chvíle v spoločnosti svojich blízkych.

09 December
2022 19:11:10

Ak začínate dekorovať interiér vianočnými dekoráciami a chceli by ste si nejaké dokúpiť, máme pre vás tipy.

Lampáš

 

Veľmi pekná dekorácia na oživenie interiérových priestorov, či už predsiene, alebo obývačky. Lampáš môžete kúpiť v typickom vianočnom prevedení s trblietkami a hrajúci, alebo môžete zvoliť klasiku v podobe kovového s LED svetlom, či dreveného lampáša s klasickou sviečkou vo vianočnom prevedení.

Môžete si ho umiestniť na laminátové podlahy v domácnosti, ale pozor, ak máte so sviečkou, nedávajte si pod lampáš nič horľavého.

Deky a dekoračné vankúše s vianočnými motívmi

 

Čo by to boli za Vianoce bez týchto najtypickejších dekorácií? Odporúčame kúpiť nové obliečky s vianočnými motívmi na vankúše, alebo samotné dekoračné vankúše. Vankúše s nápismi ako napríklad „Merry Christmas“, „Ho ho ho“ a podobne pekne oživia nielen obývačku, kde máme najviac dekoračných vankúšov, ale aj detskú izbu, spálňu, či napríklad aj lodžiu.

Čo sa týka diek, vyberajte v jemnej modrej farbe so snehovými vločkami, alebo v typických vianočných farbách – kombinácie červenej a bielej, poprípade aj zelenej.

Vyberajte teplé huňaté deky, ktoré vás zahrejú a v kombinácii s teplým čajom, pyžamom vám poskytnú maximálne pohodlie počas najkrajších sviatkov v roku.

Vianočné nálepky na okno

Ak máte deti, určite si zaobstarajte aj pekné vianočné nálepky na okno. Mikuláš, snehové vločky, zasnežená krajinka, či Betlehem – všetky tieto motívy pekne vyniknú na plastových balkónových dverách a všetkých oknách v izbách.

Zapojte do lepenia aj svoje deti a ozdobte týmito nálepkami najmä okná v ich detskej izbe. Spolu s Mikulášskou čižmou a malými vianočnými dekoráciami v podobe sošiek, či malých vianočných stromčekov ozdobíte okná a parapety v detskej izbe.

Zdroj obrázka:

 

Autor: perfectlab / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Solárne automatické dvierka na kurín

 

Hľadáte spôsob, ako zvýšiť bezpečnosť svojich sliepok a ušetriť čas v chove? Riešením môžu byť...

📅28.04.2023 0 455x 👤PRclanky

Prečo sa oplatí investovať do žalúzií na mieru?

 

Ak hľadáte ideálny spôsob na reguláciu svetelných a tepelných podmienok v miestnostiach, žalúzie sú ...

📅11.04.2023 0 402x 👤PRclanky

Keď nestačí vŕtačka, vezmite si elektrické kladivo. Aké druhy poznáme?

 

K najpoužívanejším elektrickým náradiam jednoznačne patria vŕtačky. Svoje využitie nájdu v každom ...

📅25.03.2023 0 403x 👤PRclanky

Aké výhody majú montované drevodomy?

 

Vlastný rodinný dom predstavuje vysnívané bývanie mnohých. Stavbe takéhoto vysnívaného bývania však...

📅25.03.2023 0 503x 👤PRclanky
,