asfasdf ×

NázorObčana.sk

Prečo sa oplatí investovať do žalúzií na mieru?

 Aktuality

Ak hľadáte ideálny spôsob na reguláciu svetelných a tepelných podmienok v miestnostiach, žalúzie sú praktickou a obľúbenou voľbou. Zváženie investície do žalúzií na mieru prináša mnohé výhody, ktoré by ste pri hotových žalúziách nezískali.

11 Apríl
2023 19:37:33

·Jedinečné rozmery

Jednou z najväčších výhod žalúzií na mieru je, že sú presne vyrobené pre vaše okná. Týmto spôsobom dosiahnete maximálne možné zatienenie a reguláciu svetla, pretože žalúzie budú dokonalo pasovať k vašim oknám.

·Unikátny dizajn

Pri výbere žalúzií na mieru máte možnosť vybrať si z rôznych materiálov, farieb a štýlov, ktoré sa dokonale hodia k vášmu exteriéru aj interiéru a dodajú architektúre stavby osobitý štýl.

·Vysoká kvalita materiálov

Pri výrobe žalúzií na mieru sa používajú tie najkvalitnejšie materiály, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu a opotrebeniu. Na výber máte klasiku v podobe hliníka, alebo aj drevo. Na to však pozor, jeho údržba je zložitejšia.

·Rôzne typy žalúzií

Môžete si vybrať z rôznych typov žalúzií, ako sú horizontálne, vertikálne, rolovacie alebo plisované. Každý typ má svoje vlastné výhody a je vhodný pre rôzne druhy okien a miestností. S dodávateľom sa poraďte, ktorý typ bude najlepší pre vaše potreby podľa toho, aký bude hlavný účel žalúzií a či dáte prednosť vnútorným alebo vonkajším.

·Regulácia svetla a tepla

Žalúzie umožňujú reguláciu množstva svetla a tepla, ktoré preniká do miestnosti. Týmto spôsobom môžete vytvoriť ideálne podmienky v každom ročnom období a zároveň ušetriť na nákladoch na klimatizáciu a vykurovanie. Ak zvolíte typ žalúzií, ktorý umožnia dokonalé zatemnenie, môžete si v lete užívať príjemný chládok, v zime zase zabránia tepelným stratám.

·Jednoduchá údržba

Žalúzie na mieru sú vyrobené z materiálov, ktoré sa ľahko udržiavajú a čistia. Najmä tie hliníkové stačí len pravidelne pretrieť vlhkou handričkou alebo očistiť vodou a mydlom. V prípade drevených žalúzií bude nutné ich aj pravidelne natierať ochranným lakom, najmä v prípade tých vonkajších.

Zdroj obrázku: Ground Picture / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Pokazená práčka nemusí skončiť na zbernom dvore. Dajte ju opraviť

 

Prestala vám fungovať práčka? Čo s tým? Najjednoduchšie riešenie je ísť do najbližšej predajne s e...

📅28.02.2024 0 353x 👤PRclanky

Pokrok v solárnych technológiách

 

V oblasti solárnych technológií boli ohlásené nové vývojové kroky, ktoré by mohli zvýšiť účinnos...

📅24.01.2024 0 630x 👤admin

Exoplanéta s vodnou parou

 

Astronómovia objavili exoplanétu s vodnou parou v atmosfére, čo naznačuje nové možnosti pre hľadanie m...

📅24.01.2024 0 524x 👤admin

Turecko vstupuje do vesmírneho veku

 

Prvý turecký astronaut na ISS...

📅23.01.2024 0 465x 👤admin
,