asfasdf ×

NázorObčana.sk

AquaCity Poprad - Dajte šancu dovolenke na Slovensku

 Aktuality

Už dávno nie je pravidlom, že kvalitnú dovolenku, oddych a zábavu je nutné hľadať výhradne v zahraničí a absolvovať dlhú, únavnú cestu do niektorej z cudzokrajných destinácií.

01 August
2016 17:09:54

Stále viac dovolenkárov a turistov sa zaujíma o možnosti strávenia voľného času na Slovensku, či už za oddychom, zábavou, turistikou, rodinným, alebo romantickým výletom. A to všetko sa dá nájsť aj v domácom prostredí a dokonca na špičkovej úrovni a s vyhovujúcimi službami.

K letu neodmysliteľne patrí voda, vodné atrakcie, festivaly a stále viac vyhľadávaný wellness. A pre všetkých tých, ktorým nechýba morská voda a piesok vo vlasoch ponúka Slovensko mnoho možností, ako stráviť dokonalé leto a užiť si ho so všetkým čo k nemu patrí. Voda, zábava, oddych.

Jednou z možností, a nie len pre domácich návštevníkov, je AquaCity Poprad – aquapark v Poprade, neďaleko majestátne sa týčiacich Vysokých Tatier, ktoré svojim zjavom spríjemňujú pobyt a zážitok z návštevy AquaCity a to po celý rok.

Aquapark AquaCity Poprad ponúka ubytovanie v 3 a 4 hviezdičkových hoteloch priamo v areáli, ale aj vo Vysokých Tatrách, 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov, 350 vodných atrakcií, 3 vonkajšie termálne bazény s vírivkami a vodnými atrakciami, vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D laser show, luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi priamo v bazéne, detský bazén Treasure Island so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivkou pre dospelých a teráriom s leguánmi. Súčasťou interiéru je aj 50m plavecký bazén a parná sauna.

V AquaCity Poprad sa taktiež nachádza najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku. Ponúka bohatý vitálny svet, rozdelený na privátnu a párty zónu. Privátny bazén, vírivky, sauny a inhalácie, ľadovú jaskyňu, oddychové a párty miestnosti s vodnými posteľami, wellness bar, relaxačné masáže, spa procedúry, solárium a thajské masáže.

Návštevníkom je taktiež k dispozícii kryocentrum, fitness, spinning a kardio centrum a športový areál.

Aquacity Poprad je taktiež miestom, kde sa konajú rôzne kultúrno – spoločenské, zábavné a športové podujatia, vystúpenia a súťaže a to samozrejme aj pre najmenších návštevníkov, na ktorých Aquacity v neposlednom rade myslí tiež. Prehľad podujatí si záujemcovia a návštevníci môžu prezrieť na oficiálnej stránke www.aquacity.sk , alebo na facebooku.

Jednou zo sympatických vlastností Aquacity Poprad je jeho ekologický prístup, za ktorý si vyslúžilo svetové ocenenia a mieni v ňom pokračovať aj do budúcna.

Komu sa nechce nečinne sedieť doma a byť hypnotizovaný monitorom, alebo televíznou obrazovkou, sa môže kedykoľvek v priebehu celého roka prísť zabaviť, oddýchnuť si, využiť množstvo procedúr a atrakcií a to všetko v prekrásnom prostredí s výhľadom na Vysoké Tatry. 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

jedidiahhewitt


Podobné články

Neviete, čo robiť počas dlhých zimných večerov? Máme pre vás tipy na aktivity

 

Aj keď dni sa začínajú pomaly predlžovať, koniec zimy je ešte ďaleko. Zimné chladné počasie nám ev...

📅19.01.2021 0 479x 👤PRclanky

Učte sa cudzie jazyky a nájdite si lepšie uplatnenie

 

Vzdelanie je veľmi dôležité pre uplatnenie sa na pracovnom trhu. Aj keď sa hovorí, že kvalita vysokých...

📅11.11.2020 0 1073x 👤PRclanky

Využite sychravé počasie na relax v slovenských kúpeľoch

 

November sa nám začal pochmúrnym počasím. Vidieť to aj na našej nálade. Po príchode z práce sa cíti...

📅11.11.2020 0 1024x 👤PRclanky

Ako zariadiť detskú izbu a čo by v nej nemalo chýbať?

 

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Už pred jeho narodením neváha investovať peniaze d...

📅17.09.2020 0 1079x 👤PRclanky

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,