asfasdf ×

NázorObčana.sk

AquaCity Poprad - Dajte šancu dovolenke na Slovensku

 Aktuality
  • Meet-Love: bezplatná online zoznamka a chat: Zoznámte sa cez inzeráty, rýchlo, jednoduco, zadarmo priamo z Vášho mobilného telefónu. Nová slovenská bezplatná zoznamovacia aplikácia. Prezerajte inzeráty užívateľov alebo si napíšte svoj vlastný. Píšte si správy s užívateľmi priamo v aplikácii....
  • Expedice na podivnou planetu - remake české hry na mobile: Zahrajte si úspešnú českú hru pôvodne určenú pre ZX Spectrum a Didaktik aj na svojom mobile. Zistíte, že aj hra, ktorá je stará niekoľko rokov, môže byť vtipná, originálna a hlavne dobre zabaviť na veľa hodín....
  • Riešenia a odpovede na zábavnú hru Piknik Slovo: Hra Piknik Slovo je jednoduchá hra, ktorá rozvíja vašu slovnú zásobu a fantáziu, nehovoriac o tom, že sa pri nej výborne zabavíte, čo tvrdia aj jej fanúšikovia. My vám prinášame pomôcku vo forme správnych odpovedí a riešení všetkých úrovní....
  • Lifestyle a online kasínové hry zadarmo: Pre veľké množstvo ľudí je hranie online kasínových hier súčasťou ich životov podobne, ako napríklad čistenie zubov. ...
  • Všetky komponenty, čo potrebujete do Vášho počítača!: Strojov, ktoré ovplyvnili a ohromili celý svet, je dnes už neúrekom a medzi nimi je určite na popredných miestach jeden, bez ktorého by sme si náš život vedeli asi len veľmi ťažko predstaviť. ...

Už dávno nie je pravidlom, že kvalitnú dovolenku, oddych a zábavu je nutné hľadať výhradne v zahraničí a absolvovať dlhú, únavnú cestu do niektorej z cudzokrajných destinácií.

01 August
2016 17:09:54

Stále viac dovolenkárov a turistov sa zaujíma o možnosti strávenia voľného času na Slovensku, či už za oddychom, zábavou, turistikou, rodinným, alebo romantickým výletom. A to všetko sa dá nájsť aj v domácom prostredí a dokonca na špičkovej úrovni a s vyhovujúcimi službami.

K letu neodmysliteľne patrí voda, vodné atrakcie, festivaly a stále viac vyhľadávaný wellness. A pre všetkých tých, ktorým nechýba morská voda a piesok vo vlasoch ponúka Slovensko mnoho možností, ako stráviť dokonalé leto a užiť si ho so všetkým čo k nemu patrí. Voda, zábava, oddych.

Jednou z možností, a nie len pre domácich návštevníkov, je AquaCity Poprad – aquapark v Poprade, neďaleko majestátne sa týčiacich Vysokých Tatier, ktoré svojim zjavom spríjemňujú pobyt a zážitok z návštevy AquaCity a to po celý rok.

Aquapark AquaCity Poprad ponúka ubytovanie v 3 a 4 hviezdičkových hoteloch priamo v areáli, ale aj vo Vysokých Tatrách, 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov, 350 vodných atrakcií, 3 vonkajšie termálne bazény s vírivkami a vodnými atrakciami, vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D laser show, luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi priamo v bazéne, detský bazén Treasure Island so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivkou pre dospelých a teráriom s leguánmi. Súčasťou interiéru je aj 50m plavecký bazén a parná sauna.

V AquaCity Poprad sa taktiež nachádza najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku. Ponúka bohatý vitálny svet, rozdelený na privátnu a párty zónu. Privátny bazén, vírivky, sauny a inhalácie, ľadovú jaskyňu, oddychové a párty miestnosti s vodnými posteľami, wellness bar, relaxačné masáže, spa procedúry, solárium a thajské masáže.

Návštevníkom je taktiež k dispozícii kryocentrum, fitness, spinning a kardio centrum a športový areál.

Aquacity Poprad je taktiež miestom, kde sa konajú rôzne kultúrno – spoločenské, zábavné a športové podujatia, vystúpenia a súťaže a to samozrejme aj pre najmenších návštevníkov, na ktorých Aquacity v neposlednom rade myslí tiež. Prehľad podujatí si záujemcovia a návštevníci môžu prezrieť na oficiálnej stránke www.aquacity.sk , alebo na facebooku.

Jednou zo sympatických vlastností Aquacity Poprad je jeho ekologický prístup, za ktorý si vyslúžilo svetové ocenenia a mieni v ňom pokračovať aj do budúcna.

Komu sa nechce nečinne sedieť doma a byť hypnotizovaný monitorom, alebo televíznou obrazovkou, sa môže kedykoľvek v priebehu celého roka prísť zabaviť, oddýchnuť si, využiť množstvo procedúr a atrakcií a to všetko v prekrásnom prostredí s výhľadom na Vysoké Tatry. 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

jedidiahhewitt


Podobné články

Expedice na podivnou planetu - remake české hry na mobile

 

Zahrajte si úspešnú českú hru pôvodne určenú pre ZX Spectrum a Didaktik aj na svojom mobile. Zistíte,...

📅09.02.2018 0 2741x 👤PRclanky

Riešenia a odpovede na zábavnú hru Piknik Slovo

 

Hra Piknik Slovo je jednoduchá hra, ktorá rozvíja vašu slovnú zásobu a fantáziu, nehovoriac o tom, že ...

📅12.01.2018 0 5664x 👤PRclanky

Lifestyle a online kasínové hry zadarmo

 

Pre veľké množstvo ľudí je hranie online kasínových hier súčasťou ich životov podobne, ako napríkl...

📅26.06.2017 0 3814x 👤PRclanky

Všetky komponenty, čo potrebujete do Vášho počítača!

 

Strojov, ktoré ovplyvnili a ohromili celý svet, je dnes už neúrekom a medzi nimi je určite na popredných...

📅07.04.2017 0 2305x 👤PRclanky
,