asfasdf ×

NázorObčana.sk

AquaCity Poprad - Dajte šancu dovolenke na Slovensku

 Aktuality

Už dávno nie je pravidlom, že kvalitnú dovolenku, oddych a zábavu je nutné hľadať výhradne v zahraničí a absolvovať dlhú, únavnú cestu do niektorej z cudzokrajných destinácií.

01 August
2016 17:09:54

Stále viac dovolenkárov a turistov sa zaujíma o možnosti strávenia voľného času na Slovensku, či už za oddychom, zábavou, turistikou, rodinným, alebo romantickým výletom. A to všetko sa dá nájsť aj v domácom prostredí a dokonca na špičkovej úrovni a s vyhovujúcimi službami.

K letu neodmysliteľne patrí voda, vodné atrakcie, festivaly a stále viac vyhľadávaný wellness. A pre všetkých tých, ktorým nechýba morská voda a piesok vo vlasoch ponúka Slovensko mnoho možností, ako stráviť dokonalé leto a užiť si ho so všetkým čo k nemu patrí. Voda, zábava, oddych.

Jednou z možností, a nie len pre domácich návštevníkov, je AquaCity Poprad – aquapark v Poprade, neďaleko majestátne sa týčiacich Vysokých Tatier, ktoré svojim zjavom spríjemňujú pobyt a zážitok z návštevy AquaCity a to po celý rok.

Aquapark AquaCity Poprad ponúka ubytovanie v 3 a 4 hviezdičkových hoteloch priamo v areáli, ale aj vo Vysokých Tatrách, 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov, 350 vodných atrakcií, 3 vonkajšie termálne bazény s vírivkami a vodnými atrakciami, vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D laser show, luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi priamo v bazéne, detský bazén Treasure Island so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivkou pre dospelých a teráriom s leguánmi. Súčasťou interiéru je aj 50m plavecký bazén a parná sauna.

V AquaCity Poprad sa taktiež nachádza najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku. Ponúka bohatý vitálny svet, rozdelený na privátnu a párty zónu. Privátny bazén, vírivky, sauny a inhalácie, ľadovú jaskyňu, oddychové a párty miestnosti s vodnými posteľami, wellness bar, relaxačné masáže, spa procedúry, solárium a thajské masáže.

Návštevníkom je taktiež k dispozícii kryocentrum, fitness, spinning a kardio centrum a športový areál.

Aquacity Poprad je taktiež miestom, kde sa konajú rôzne kultúrno – spoločenské, zábavné a športové podujatia, vystúpenia a súťaže a to samozrejme aj pre najmenších návštevníkov, na ktorých Aquacity v neposlednom rade myslí tiež. Prehľad podujatí si záujemcovia a návštevníci môžu prezrieť na oficiálnej stránke www.aquacity.sk , alebo na facebooku.

Jednou zo sympatických vlastností Aquacity Poprad je jeho ekologický prístup, za ktorý si vyslúžilo svetové ocenenia a mieni v ňom pokračovať aj do budúcna.

Komu sa nechce nečinne sedieť doma a byť hypnotizovaný monitorom, alebo televíznou obrazovkou, sa môže kedykoľvek v priebehu celého roka prísť zabaviť, oddýchnuť si, využiť množstvo procedúr a atrakcií a to všetko v prekrásnom prostredí s výhľadom na Vysoké Tatry. 

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

jedidiahhewitt


Podobné články

Puzzle – obľúbená hra na sychravé jesenné dni

 

September je už v plnom prúde a či sa nám to páči, alebo nie, leto je už definitívne za nami. Aj keď ...

📅17.09.2020 0 136x 👤PRclanky

Tipy, ako si vybrať nové spoločenské šaty

 

Viaceré ženy preferujú skôr pohodlný ležérny štýl obliekania. Každá žena sa ale zúčastní rôzny...

📅17.09.2020 0 89x 👤PRclanky

Black Eyed Peas znova na scéne

 

Vracia sa skupina Black Eyed Peas na scénu? Akú hudbu si pre nás pripravili v novom albume? ...

📅16.09.2020 0 126x 👤Miki1102

20 zaujímavých faktov o zvieratách

 

Máte radi zvieratká a radi sa dozvedáte niečo nové,zaujímavé? Tak ste tu správne....

📅04.09.2020 0 307x 👤ChLenka

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,