asfasdf ×

NázorObčana.sk

Lifestyle a online kasínové hry zadarmo

 Aktuality

Pre veľké množstvo ľudí je hranie online kasínových hier súčasťou ich životov podobne, ako napríklad čistenie zubov.

26 Jún
2017 21:48:28

Podľa odhadov niekoľko stoviek tisíc hráčov si každý deň zahrá v niektorom z online kasín. Hrajú mladí i starí, muži i ženy, biznismeni i úradníci. Hrá sa cez počítače i cez smartfóny a tablety. S istou nadsádzkou sa dá povedať, že pri ceste vlakom by sme našli minimálne jedného človeka, ktorý si cestu kráti práve hraním týchto hier.

Je to skrátka zábava, ktorá nerozlišuje pohlavie, vek, rasu a ani iné parametre. Každý nás žije v tom, čo by sme označili za dobu hráčov. K hraniu sme pri tom „vychovávaní“ už od detstva. Podľa výsledkov jednej štúdie až 91 percent amerických detí vo veku od 2-17 rokov hráva video hry. A v tomto pokračujú aj po dovŕšení dospelosti.

Veľké percento dospelých dnes hráva najrôznejšie online hry. Kým ešte pred desiatimi alebo dvadsiatimi rokmi bolo hranie hier viac či menej len prostým spôsobom trávenia voľného času, dnes to predstavuje podstatnú súčasť životného štýlu celej generácie. Azda nikdy v histórii nemali pojmy ako lifestyle a gaming k sebe bližšie.

Vo veľkých turnajoch v online hrách sa bojuje o desiatky či až stovky tisíc dolárov. Najúspešnejší online hráči získavajú status celebrít, majú desiatky tisíc fanúšikov a ich sláva a renomé sa často dostáva aj za hranice uzavretého gamingového sveta. Tisícky a tisícky ľudí túžia žiť život ako tieto moderné novodobé celebrity.

Pokiaľ i vy hľadáte online zábavu zadarmo, tak patríte ku tisícom možno desaťtisícom hráčov, ktorí nepotrebujú k životnej pohode nič viac než to, že si polhodinu denne zahrajú napríklad online kasínové hry. Množstvo herní práve takýmto hráčom sprístupňuje svoje hry jednak bez poplatku a jednak bez nutnosti čo i len registrácie u nich.

Boli by ste asi prekvapení tým, aké veľké množstvo ľudí si dnes po práci takto doma sediac alebo ležiac na pohovke zapne hry a popri nich ľudovo povedané sami „vypnú“. Podľa výskumov a štúdii hranie hier je jedným zo spôsobov znižovania napätia a stresu napríklad z práce a navyše spôsobom, ktorý ich ani nemusí vôbec nič stáť.

S určitou nadsádzkou možno povedať, že hranie hier im nahrádza užívanie liekov alebo návštevu rôznych terapeutov. Zároveň sa hranie stáva súčasťou ich životov, životného štýlu a podobne ako si čistia zuby, tak aj hrajú online hry. Nie je teda chybou, ak sa označíme za generáciu hráčov. Nimi totiž minimálne v kútiku duše sme všetci.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Umenie na stenách: Ako si vybrať obraz do konkrétnych izieb?

 

Prázdne steny nesvedčia ani vtedy, ak sa rozhodnete zariadiť si interiér v minimalistickom štýle. Ak vá...

📅12.12.2019 0 887x 👤PRclanky

Myslite na svoju budúcnosť a venujte sa štúdiu cudzích jazykov

 

Už na základnej škole nám rodičia hovorili, aké dôležité je vzdelanie. Práve vzdelanie nám prináš...

📅09.10.2019 0 613x 👤PRclanky

Moderný hotel v Žiline, ktorý ponúka cenovo prijateľné ubytovanie

 

Žilina je jedno z krajských miest, ktoré sa môže pochváliť krásnym historickým centrom. Námestie naz...

📅09.10.2019 0 591x 👤PRclanky

Hľadáte ideálne miesto na jesenný pobyt na Slovensku? Zamierte do Podbanského

 

Sychravé počasie v nás vyvoláva depresívne stavy. Nechce sa nám nič, málo pohybu nám spôsobuje boles...

📅09.10.2019 0 612x 👤PRclanky

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,