asfasdf ×

NázorObčana.sk

Hľadáte ideálne miesto na jesenný pobyt na Slovensku? Zamierte do Podbanského

 Aktuality

Sychravé počasie v nás vyvoláva depresívne stavy. Nechce sa nám nič, málo pohybu nám spôsobuje bolesti svalov a kĺbov a taktiež sa začínajú objavovať bolesti hlavy. Jeseň je síce krásnym farebným ročným obdobím, no dokáže v nás vyvolať depresie.

09 Október
2019 22:08:21

Ak vaše telo potrebuje oddych a hľadáte miesto, kde by ste pár dní strávili len relaxovaním, uprednostnite čerstvý tatranský vzduch v Podbanskom.

 

Chatová oblasť, ale aj luxusné hotely

 

Vysoké Tatry sú v posledných rokoch preplnené turistami a rekreantmi. Najmä teraz, kedy sa využívajú rekreačné poukazy, môže byť problém zohnať si dobrý pobyt v peknom hoteli v tejto lokalite. Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica a Smokovce sú síce krásne, avšak ak si chcete vychutnať ten pravý pokoj, musíte hľadať inde. Jednou z pokojných a zároveň krásnych tatranských častí je osada Podbanské. Časť tejto osady patrí pod obec Pribylina, časť pod mesto Vysoké Tatry. Jedno je však isté, nájdete tu pokoj v lone tatranskej prírody s rôznymi možnosťami.

Môžete si vybrať z pekných chatiek, alebo si môžete zarezervovať ubytovanie v luxusných hoteloch. V Podbanskom nájdete Grand hotel Permon, ktorý je považovaný za najmodernejší kongres hotel v širokom okolí a kúsok od neho nájdete aj pekný hotel Pieris. Obe ubytovacie zariadenia sú luxusné, nadštandardne vybavené a nachádzajú sa v západnej časti Vysokých Tatier. Ponúkajú neodolateľný výhľad na najvýznamnejší vrchol Tatier – na Kriváň.

Ak by ste chceli svojim blízkym darovať pobyt v niektorom z týchto hotelov, objednajte si darčekový poukaz a prekvapte svojho blízkeho darčekovou poukážkou.

 

Wellness pobyty

 

Keďže počasie bude v tomto ročnom období nestabilné, uprednostnite wellness pobyty v Tatrách. Nájdite si vhodný termín, ktorý vám vyhovuje a nič vám už nebude brániť v tom vychutnať si krásne chvíle v spoločnosti blízkych v krásnom horskom prostredí. Okrem prechádzok a turistiky neodmietnite bicyklovanie po miestnych cyklotrasách.

Wellness pobyty sú práve teraz na jeseň istotou. V prípade, že za oknami bude pršať alebo snežiť, môžete si vychutnávať wellness s pohárom šampanského v ruke.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,