asfasdf ×

NázorObčana.sk

Moderný hotel v Žiline, ktorý ponúka cenovo prijateľné ubytovanie

 Aktuality
  • Chcete niekomu podarovať nezabudnuteľný zážitok? Niekoľko tipov pre inšpiráciu: Sú ľudia, ktorí najradšej dostávajú materiálne darčeky, ale sú aj ľudia, ktorí si zo všetkého najviac cenia výnimočné zážitky. Ak sa chystáte obdarovať niekoho z tejto druhej skupiny, máme pre vás niekoľko tipov na skvelé zážitkové darčeky....
  • Chceš zaujímavý darček pre svojú polovičku na Valentína tu je pár tipov. : Svätého Valetnína je tu, a neviete čo kúpiť svojej polovičke? Nenechávajte darček pre tento sviatok na poslednú chvíľu. Tuz su pár tipov ako potešiť svoju partnerku alebo partnera ...
  • Les: Bolo krásne letné ráno. Rodina Gregušovcou sa vybrali na spoločný výlet. Ponáhľaj sa ! Povedal otec svojmu synovi ráznym hlasom. Syn Erik rýchlo zbalil svoj ruksak a upaloval do auta. Otec naštartoval auto a vybrali sa na krásny rodinu výlet do hôr....
  • Ako hrať sloty?: Medzi online kasínové hry dostupné v Kanade patrí automat k najznámejším. Ste nový hráč? Tu nájdete návod, ako hrať na automatoch. Nezabudnite, že základný princíp zostáva rovnaký pre všetky hracie automaty. ...

Žilina je jedno z krajských miest, ktoré sa môže pochváliť krásnym historickým centrom. Námestie nazývané aj Štvorcové námestie je krásne za každého ročného obdobia.

09 Október
2019 22:15:39

V zime sa tu konajú najkrajšie vianočné trhy, v lete si zase môžete vychutnávať drinky na letných terasách miestnych podnikov, ktoré sú umiestnené priamo na Štvorcovom námestí, ktoré sa oficiálne nazýva Mariánske námestie. Žilina je krásne mesto, ktoré sa môže pochváliť nielen zachovalými arkádami a laubňami, ale aj krásnym moderným hotelom v Žiline, ktorý sa síce nenachádza priamo na Mariánskom námestí, ale nachádza sa blízko neho. Tento hotel sa volá Hotel Galileo.

Hotel Galileo

 

Každý z nás pri výbere ubytovacieho zariadenia pozerá nielen cenník, ale aj fotky izieb. Túžime po moderne vybavených izbách, ktoré nie sú zbytočne predražené, ale zároveň poskytujú luxus, ktorý si zaslúžime a po ktorom túžime. Jedným z moderných a cenovo prijateľných hotelov v Žiline je práve Hotel Galileo. Tento zmodernizovaný hotel v Žiline nachádzajúci sa kúsok od centra na Hlinskej ulici vám ponúkne moderne vybavené izby a predovšetkým lacné ubytovanie kúsok od centra Žiliny.

Aké izby majú v ponuke?

 

Celková kapacita hotela je 35 štandardných izieb a 8 apartmánov. Spolu je to vlastne 90 lôžok. V prípade, že by ste mali záujem v tomto hoteli zorganizovať aj oslavu, máte možnosť. Oslavy v Žiline sú veľmi vyhľadávané, pretože krásy historického centra a možnosť vybrať si z rôznych ubytovacích zariadení je atraktívne a dostatočne lákavé aj pre náročnejšiu klientelu.

Čo sa týka ponuky izieb, máte možnosť vybrať si z 2- lôžkových izieb Štandard, 2-lôžkových izieb Lux, apartmánov a rodinného apartmánu Family.

Okrem moderne vybavených izieb a organizácie osláv je tento hotel prispôsobený aj na organizáciu mítingov, konferencií, svadieb.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,