asfasdf ×

NázorObčana.sk

Tipy, ako si vybrať nové spoločenské šaty

 Aktuality
  • Chcete niekomu podarovať nezabudnuteľný zážitok? Niekoľko tipov pre inšpiráciu: Sú ľudia, ktorí najradšej dostávajú materiálne darčeky, ale sú aj ľudia, ktorí si zo všetkého najviac cenia výnimočné zážitky. Ak sa chystáte obdarovať niekoho z tejto druhej skupiny, máme pre vás niekoľko tipov na skvelé zážitkové darčeky....
  • Chceš zaujímavý darček pre svojú polovičku na Valentína tu je pár tipov. : Svätého Valetnína je tu, a neviete čo kúpiť svojej polovičke? Nenechávajte darček pre tento sviatok na poslednú chvíľu. Tuz su pár tipov ako potešiť svoju partnerku alebo partnera ...
  • Les: Bolo krásne letné ráno. Rodina Gregušovcou sa vybrali na spoločný výlet. Ponáhľaj sa ! Povedal otec svojmu synovi ráznym hlasom. Syn Erik rýchlo zbalil svoj ruksak a upaloval do auta. Otec naštartoval auto a vybrali sa na krásny rodinu výlet do hôr....
  • Ako hrať sloty?: Medzi online kasínové hry dostupné v Kanade patrí automat k najznámejším. Ste nový hráč? Tu nájdete návod, ako hrať na automatoch. Nezabudnite, že základný princíp zostáva rovnaký pre všetky hracie automaty. ...

Viaceré ženy preferujú skôr pohodlný ležérny štýl obliekania. Každá žena sa ale zúčastní rôznych spoločenských udalostí, preto by jej v šatníku nemali chýbať spoločenské šaty.

17 September
2020 18:24:14

Existujú viaceré požičovne šiat, ktoré ponúkajú pekné spoločenské šaty, avšak mať vlastné šaty je predsa len lepšie. Máte možnosť si ich dať upraviť podľa seba a presvedčí vás aj fakt, že ceny nových spoločenských šiat sú takmer totožné, v mnohých prípadoch totožné s cenou v požičovni.

Viete si ale správne vybrať nové spoločenské šaty?

Vyberte si strih, ktorý pristane vašej postave

V prvom rade je potrebné vyberať si taký strih, ktorý pristane vašej postave. Ak nemáte ploché bruško a trápia váš širšie boky, všetky nedostatky zakryjete áčkovým strihom šiat.

Ak ale máte prirodzený tvar pŕs a pekný výstrih, odporúčame vám kúpiť si dlhé korzetové šaty.

Vždy si vyberajte taký strih moderných spoločenských šiat, ktorý zvýrazní to, na čo ste pyšná a zakryje to, čo by ste naopak pred zrakom verejnosti chceli skryť.

A čo farba?

Farebné prevedenie závisí hlavne od farby vlasov. Blondínky by mali uprednostňovať najmä sýte farby – ružovú, modrú, červenú, zelenú, či kaki zelenú. Blond vlasy sa nehodia k béžovej, žltej, či oranžovej farbe.

Hnedovlásky by si mali vyberať ružovú, fialovú, béžovú farbu, či zlatú farbu.

Čiernovlásky by mali nosiť svetlejšie farby. Platí, že čím tmavšie vlasy máte, tým svetlejšie šaty by ste si mali vyberať. Ak ale chcete pútať pozornosť, vyberte si výrazné červené, či ohnivo oranžové šaty.

Ak plánujete kupovať krásne šaty na stužkovú, opäť odporúčame riadiť sa prispôsobením farebného prevedenia k farbe vlasov.

Pri výbere spoločenských šiat si dávajte pozor aj na výber materiálu. Odporúčame vám kupovať šaty, ktoré sú ušité kvalitne a zároveň sú z pevného materiálu. Nestane sa tak, že sa vám počas spoločenskej akcie roztrhnú.

Zdroj obrázka:

Autor:  Alena Gan / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

,