asfasdf ×

NázorObčana.sk

Puzzle – obľúbená hra na sychravé jesenné dni

 Aktuality
  • Strategie pro sázení online: Ti, kdo nás sledují, už vědí, co si myslíme. Tato sázka se týká celé sezóny. Pokud máte malý bankroll, zablokujete na 9 měsíců svou sázku, abyste možná zrodili mrtvou ztrátu....
  • Tipy na zaujímavé aktivity počas karantény: V súčasnej pandemickej situácii žijeme takmer všetci v dobrovoľnej izolácii. Ochrana zdravia rodiny by mala byť pre nás prioritou. Ak vám ale vyšli pozitívne výsledky a musíte niekoľko dní stráviť v karanténe, máme pre vás tipy na zaujímavé aktivity....
  • Neviete, čo robiť počas dlhých zimných večerov? Máme pre vás tipy na aktivity: Aj keď dni sa začínajú pomaly predlžovať, koniec zimy je ešte ďaleko. Zimné chladné počasie nám evidentne uberá energiu a len pobyt na čerstvom vzduchu nám pomáha dobiť si chýbajúcu energiu....
  • Učte sa cudzie jazyky a nájdite si lepšie uplatnenie: Vzdelanie je veľmi dôležité pre uplatnenie sa na pracovnom trhu. Aj keď sa hovorí, že kvalita vysokých škôl u nás na Slovensku nie je ktovieako dobrá, napriek tomu je záujem o vysoké školy pomerne veľký....
  • Využite sychravé počasie na relax v slovenských kúpeľoch: November sa nám začal pochmúrnym počasím. Vidieť to aj na našej nálade. Po príchode z práce sa cítime unavení, nemáme chuť na nič. Ak vaše telo a duša potrebujú oddych, využite tento čas na relax v slovenských kúpeľoch. ...

September je už v plnom prúde a či sa nám to páči, alebo nie, leto je už definitívne za nami. Aj keď na september sú teploty pomerne vysoké a pripomínajú skôr leto, kedykoľvek môže prísť zlom a dostaví sa typicky jesenné počasie.

17 September
2020 18:27:28

Práve počas daždivých dní budeme tráviť viac času v interiéri a budeme hľadať zaujímavé aktivity, ktorým sa budeme venovať počas voľných dní. Jednou z aktivít môže byť aj stavanie puzzle.

Puzzle je obľúbená hra, pri ktorej si dostatočne oddýchnete.

Drevené puzzle pre najmenších

Puzzle sú vhodné pre všetky vekové kategórie, dokonca aj pre deti od troch rokov. Pre najmenších sú vhodné práve také puzzle, ktoré majú väčšie dieliky a sú z pevnejšieho materiálu, ktorý odolá aj neopatrnému zaobchádzaniu tých najmenších.

Pre najmenších sú najvhodnejšie práve kvalitné drevené puzzle. Majú väčšie dieliky z kvalitného pevného dreva a majú podstatne menej dielikov ako puzzle pre dospelých.

Ak máte doma malých drobcov a chcete ich zabaviť, rozhodne im kúpte pekné drevené puzzle s peknými farebnými detskými motívmi.

Puzzle mapa

Puzzle ponúkajú rôzne zaujímavé motívy, avšak veľmi obľúbenými boli a sú stále puzzle mapy. Zaujímavá puzzle mapa potom pekne vynikne na stene. Stačí si dať tieto puzzle zlepiť a zarámovať. Historické, ale aj nové moderné mapy na puzzle sú náročnejšie na skladanie, avšak o to viac sa budete tešiť na výsledok, keď budete mať obrazec kompletne poskladaný.

Ak si budete chcieť dať puzzle mapu zarámovať, odporúčame vám skladať obrazec na niečo spevnené, napríklad na kartónový papier, či polepené výkresy, aby ste mohli poskladané časti puzzle bez problémov premiestniť na iné miesto.

Puzzle nám pomáhajú zabudnúť na všetky starosti, zabavia, príjemne sa pri nich odreagujeme, pomáhajú nám udržiavať pamäť v kondícii a sú skvelé na jemnú motoriku.

Majú veľa pozitívnych účinkov na naše telo a preto využite jesenné sychravé dni na skladanie tejto „skladačky“.

Zdroj obrázka:

Autor: fizkes  / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Tipy na zaujímavé aktivity počas karantény

 

V súčasnej pandemickej situácii žijeme takmer všetci v dobrovoľnej izolácii. Ochrana zdravia rodiny by ...

📅24.03.2021 0 819x 👤PRclanky

Neviete, čo robiť počas dlhých zimných večerov? Máme pre vás tipy na aktivity

 

Aj keď dni sa začínajú pomaly predlžovať, koniec zimy je ešte ďaleko. Zimné chladné počasie nám ev...

📅19.01.2021 0 782x 👤PRclanky

Učte sa cudzie jazyky a nájdite si lepšie uplatnenie

 

Vzdelanie je veľmi dôležité pre uplatnenie sa na pracovnom trhu. Aj keď sa hovorí, že kvalita vysokých...

📅11.11.2020 0 1349x 👤PRclanky

Využite sychravé počasie na relax v slovenských kúpeľoch

 

November sa nám začal pochmúrnym počasím. Vidieť to aj na našej nálade. Po príchode z práce sa cíti...

📅11.11.2020 0 1303x 👤PRclanky

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,