asfasdf ×

NázorObčana.sk

Puzzle – obľúbená hra na sychravé jesenné dni

 Aktuality
  • Chcete niekomu podarovať nezabudnuteľný zážitok? Niekoľko tipov pre inšpiráciu: Sú ľudia, ktorí najradšej dostávajú materiálne darčeky, ale sú aj ľudia, ktorí si zo všetkého najviac cenia výnimočné zážitky. Ak sa chystáte obdarovať niekoho z tejto druhej skupiny, máme pre vás niekoľko tipov na skvelé zážitkové darčeky....
  • Chceš zaujímavý darček pre svojú polovičku na Valentína tu je pár tipov. : Svätého Valetnína je tu, a neviete čo kúpiť svojej polovičke? Nenechávajte darček pre tento sviatok na poslednú chvíľu. Tuz su pár tipov ako potešiť svoju partnerku alebo partnera ...
  • Les: Bolo krásne letné ráno. Rodina Gregušovcou sa vybrali na spoločný výlet. Ponáhľaj sa ! Povedal otec svojmu synovi ráznym hlasom. Syn Erik rýchlo zbalil svoj ruksak a upaloval do auta. Otec naštartoval auto a vybrali sa na krásny rodinu výlet do hôr....
  • Ako hrať sloty?: Medzi online kasínové hry dostupné v Kanade patrí automat k najznámejším. Ste nový hráč? Tu nájdete návod, ako hrať na automatoch. Nezabudnite, že základný princíp zostáva rovnaký pre všetky hracie automaty. ...

September je už v plnom prúde a či sa nám to páči, alebo nie, leto je už definitívne za nami. Aj keď na september sú teploty pomerne vysoké a pripomínajú skôr leto, kedykoľvek môže prísť zlom a dostaví sa typicky jesenné počasie.

17 September
2020 18:27:28

Práve počas daždivých dní budeme tráviť viac času v interiéri a budeme hľadať zaujímavé aktivity, ktorým sa budeme venovať počas voľných dní. Jednou z aktivít môže byť aj stavanie puzzle.

Puzzle je obľúbená hra, pri ktorej si dostatočne oddýchnete.

Drevené puzzle pre najmenších

Puzzle sú vhodné pre všetky vekové kategórie, dokonca aj pre deti od troch rokov. Pre najmenších sú vhodné práve také puzzle, ktoré majú väčšie dieliky a sú z pevnejšieho materiálu, ktorý odolá aj neopatrnému zaobchádzaniu tých najmenších.

Pre najmenších sú najvhodnejšie práve kvalitné drevené puzzle. Majú väčšie dieliky z kvalitného pevného dreva a majú podstatne menej dielikov ako puzzle pre dospelých.

Ak máte doma malých drobcov a chcete ich zabaviť, rozhodne im kúpte pekné drevené puzzle s peknými farebnými detskými motívmi.

Puzzle mapa

Puzzle ponúkajú rôzne zaujímavé motívy, avšak veľmi obľúbenými boli a sú stále puzzle mapy. Zaujímavá puzzle mapa potom pekne vynikne na stene. Stačí si dať tieto puzzle zlepiť a zarámovať. Historické, ale aj nové moderné mapy na puzzle sú náročnejšie na skladanie, avšak o to viac sa budete tešiť na výsledok, keď budete mať obrazec kompletne poskladaný.

Ak si budete chcieť dať puzzle mapu zarámovať, odporúčame vám skladať obrazec na niečo spevnené, napríklad na kartónový papier, či polepené výkresy, aby ste mohli poskladané časti puzzle bez problémov premiestniť na iné miesto.

Puzzle nám pomáhajú zabudnúť na všetky starosti, zabavia, príjemne sa pri nich odreagujeme, pomáhajú nám udržiavať pamäť v kondícii a sú skvelé na jemnú motoriku.

Majú veľa pozitívnych účinkov na naše telo a preto využite jesenné sychravé dni na skladanie tejto „skladačky“.

Zdroj obrázka:

Autor: fizkes  / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Chceš zaujímavý darček pre svojú polovičku na Valentína tu je pár tipov.

 

Svätého Valetnína je tu, a neviete čo kúpiť svojej polovičke? Nenechávajte darček pre tento sviatok ...

📅14.02.2023 0 476x 👤Miki1102

Les

 

Bolo krásne letné ráno. Rodina Gregušovcou sa vybrali na spoločný výlet. Ponáhľaj sa ! Povedal otec s...

📅30.01.2023 0 918x 👤Miki1102

Ako hrať sloty?

 

Medzi online kasínové hry dostupné v Kanade patrí automat k najznámejším. Ste nový hráč? Tu nájdete...

📅10.11.2022 0 13133x 👤PRclanky
,