asfasdf ×

NázorObčana.sk

Neviete, čo robiť počas dlhých zimných večerov? Máme pre vás tipy na aktivity

 Aktuality

Aj keď dni sa začínajú pomaly predlžovať, koniec zimy je ešte ďaleko. Zimné chladné počasie nám evidentne uberá energiu a len pobyt na čerstvom vzduchu nám pomáha dobiť si chýbajúcu energiu.

19 Január
2021 18:20:48

Sú však aj aktivity, ktorým sa môžete venovať práve počas dlhých zimných večerov.

Ponúkame vám tipy na aktivity.

 

Pozeranie aktuálnych správ

 

Každý z nás má potrebu byť informovaný a práve preto si počas dlhých zimných večerov pozerajte aktuálne správy. Môžete si zapnúť rádio, televízor, alebo si môžete pozrieť najaktuálnejšie správy zo Slovenska a zo sveta aj na internete.

Na internete nájdete spravodajské portály, ktoré združujú všetky informácie zo slovenských denníkov. Vy tak všetko nájdete na jednom mieste a nemusíte tak prekliklávať medzi jednotlivými web stránkami slovenských denníkov.

Ak si nájdete dobrý prehľad správ, nestane sa, že by vám niečo ušlo. Ak neviete, čo robiť, zistite si, čo je nové v oblasti ekonomiky, zdravotníctva, v športe, kultúre, či v auto-moto sektore.

Takáto aktivita vás zabaví na nejaký čas a ešte sa pri tom dozviete aj nejaké zaujímavé informácie.

Čítanie kníh

Ak ste na Vianoce podostávali knižky, využite zimné večery na čítanie kníh. Zapáľte si vonnú sviečku, vytiahnite teplú deku a zababušte sa buď do relaxačného kresla, alebo na gauč. Čítanie kníh vás prenesie do iného sveta, prídete na iné myšlienky a zdokonalíte aj svoju slovnú zásobu. Čítaním trénujete aj mozog.

Okrem pozerania správ na internete odporúčame aj čítanie kníh. Správy na internete prebehnete rýchlo. Na čítanie si vyhraďte viac času. Ani neviete, ale čas pri čítaní kníh vám bude rýchlo utekať.

Okrem týchto aktivít odporúčame skúšanie nových receptov, skúšanie výroby hand made pomôcok do domácnosti, či napríklad stavanie puzzle. Podvečer dobre padne aj prechádzka na čerstvom vzduchu, obzvlášť tým, ktorí sú celé dni zavretí v interiéri.

Zdroj obrázka:

 

Autor: New Africa / Shutterstock.com

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

PRclanky


Podobné články

Ako si vybrať nový televízor?

 

Televízory sú už desiatky rokov súčasťou drvivej väčšiny domácností. Aj keď (hlavne) pri mladšíc...

📅30.01.2022 0 1346x 👤PRclanky

Tipy na darčeky pre poľovníkov nielen na Vianoce

 

Na nákup vianočných darčekov už príliš času neostáva. Ak doteraz nemáte nič pre svojho partnera, u...

📅13.12.2021 0 1230x 👤PRclanky
,