asfasdf ×

NázorObčana.sk

Valerij Pjakin: „Prečo sú destabilizované práve štáty, kde sa konajú veľké športové podujatia?“

 Aktuality

„Vojny sa začínajú, keď sú na ne pripravené riadiace systémy. V roku 2014 pripravené boli, dnes už nie sú. Za dva roky od 2014 po 2016 sa NATO veľmi silno opotrebovalo. Bolo nútené svoje zdroje vynakladať na riešenie rôznych úloh a spotrebúvať ich.“

16 Jún
2016 21:06:38

Valerij Pjakin:Prečo sú destabilizované práve štáty, kde sa konajú veľké športové podujatia?“

„Vojny sa začínajú, keď sú na ne pripravené riadiace systémy. V roku 2014 pripravené boli, dnes už nie sú. Za dva roky od 2014 po 2016 sa NATO veľmi silno opotrebovalo. Bolo nútené svoje zdroje vynakladať na riešenie rôznych úloh a spotrebúvať ich.“

Foto: YouTube

Aj o tom hovorí Valerij Pjakin v jednej svojej odpovedi na otázky divákov. Ako vždy vo svojom týždňovom komentári dotkol sa najaktuálnejších a najhorúcejších tém v domácej a medzinárodnej politike.

Prvá téma – čo všetko sa skrýva za uznanie genocídy Arménov Nemeckom. A vôbec, prečo sa Európa vracia do minulosti, ktorá vraj nikoho príliš nezaujíma.

V. Pjakin hovorí, že je to až príliš podstatné, pričom vraj nie v takom smere, ako to vysvetľujú ruskí analytici.

Všetko je to príprava na budúcnosť.

A prečo sa tu hovorí o genocíde Arménov keď kresťanov v Turecku vyhubili takmer raz toľko (1,3 milióna Grékov, 800 tisíc Asýrčanov, okolo 200 tisíc ruských Molokanov...)? A ak sa na to pozrieme z pohľadu percenta národa, tak najviac utrpeli Asýrčania! Toto je skutočná a konkrétna genocída.

Prečo sa teda už dlhý čas stavia otázka o genocíde Arménov? Lebo sa realizuje dlhodobá globálna politika, ktorú Pjakin nazýva, že Arméni sú židia č. 2.

Prečo sú destabilizované štáty, kde sa konajú veľké športové podujatia – Francúzsko, Brazília...?

Prebieha destabilizácia a športové podujatia sú len príjemným bonusom ich pôvodcov.

O Brazílii sme už hovorili, tam je problémom BRIČS.  A tak, ako u nich, rovnako aj vo Francúzsku sa rieši otázka stability USA do budúcnosti.  Ide o pokus štátnej elity USA destabilizovať svet, aby si USA zachovali pozíciu svetového policajta.

Teraz napríklad destabilizujú Venezuelu. Venezuela priamo hovorí, že očakáva ozbrojenú expanziu USA. To však neznamená, že tam vojde armáda USA. Môže ísť aj o financovanie Spojenými štátmi nejakého suseda, nejakej skupiny...

K Francúzsku. Ak chcete roztrhnúť reťaz, vyberiete si najslabšie ohnivo. No a tým je dnes Francúzsko. A Pjakin vysvetľuje ďalej...

Francúzsko čakajú také problémy s utečencami, aké si svet ani nevie predstaviť.

Vyhlásenie senátora Franca Klinceviča o príprave globálneho úderu NATO na Rusko.

Súčasné cvičenia NATO sú len otvoreným strašením Ruska a Rusov.

Pri Klincevičovi si treba uvedomiť, že hovorí o reáliách 2. sv. vojny. Lenže také vojny sú už dnes nemožné!

A čo je dnes možné? Predsa tá vojna, ktorá už prebieha. Vojna proti Rusku na 6. priorite (otvorený boj) mohla s veľkou pravdepodobnosťou začať v roku 2014 počas zostrelenia malajzijského Boeingu. Toto boli „Gliwice“ 3. svetovej vojny!!!

Vojny sa začínajú keď sú na ne pripravené riadiace systémy. V roku 2014 pripravené boli, dnes už nie sú. Za dva roky od 2014 po 2016 sa NATO veľmi silno opotrebovalo. Bolo nútené svoje zdroje vynakladať na riešenie rôznych úloh a spotrebúvať ich.

Ako mala tá vojna prebiehať? Mala byť založená na globálnom všezničujúcom atómovom útoku proti Rusku s následnou policajnou misiou. Kvôli nej však vôbec nebolo potrebné koncentrovať na nejakom jednom mieste vojská, odkiaľ by tankové kolóny vyrazili vpred na obsadzovanie územia. Toto platilo len pre 20. storočie.   

Dnes sú potrebné mobilné jednotky, ktoré budú obsadzovať kľúčové body. Povedané inak, kým sa tam na svojom tanku dokobrcáš, všetko už bude rozhodnuté.

(Toto za čias socializmu nebolo možné! Pretože ozbrojené ľudové milície sa nachádzali všade a všade sa vedeli okamžite postaviť na odpor – pozn. red.)

Kde teda musia byť dnes rozmiestnené vojská? Okolo letísk... A čím nás dnes strašia? Pozemnými cvičeniami.

No vojna proti Rusku sa môže začať len pri masovej zrade ruských elít. Vojna sa začne len vtedy keď si USA budú stopercentne isté, že ruské elity Rusko zradia. (No a to, že pri tom aj sami zdochnú, to už víťazov zaujímať nebude.)

Čiže koncentrácia vojsk NATO v Pobaltsku napovedá, že nie sú pripravení a nechápu, alebo že chápu, že nie sú pripravení, lebo taká zrada na vyriešenie ich vojenských úloh sa nekoná. 

No a keďže toto všetko oni vedia, prečo to teda robia? Pretože scenár štátneho prevratu v Rusku a odstránenie Putina nikto nezrušil.

Chodorkovský už vyhlásil, že sa začala aktívna fáza uskutočnenia štátneho prevratu... A ruské elity, ktoré sú na zradu pripravené hovoria – no dajte signál! No a cvičenia sú oným signálom, aby ruské elity mohli začať hovoriť – oj, ako sa len bojíme...

Útok v Kazachstane na vojenský útvar a dva sklady zbraní...

 Toto má priamu súvislosti k Francúzsku a Rusku. 21. 5. Sa tam mal konať majdan s určitými následkami... Lenže kazachstanské úrady predtým zaútočili a zatkli organizátorov a odobrali im zbrane, peniaze, reklamné tlačivá..., no všetkých zatknúť nedokázali. Niektoré bunky ostali neporušené.

No čo s bojovníkmi, ktorí to prežili? Pre globalistov sú i tak spotrebným materiálom a tak ich vrhli na realizáciu pôvodných cieľov. A pri tom padnú.

Ich smrť bude využitá na formovanie Nebeskej stotiny, a poslúžia na propagandu, ako bojovníci, ktorí už nedokázali znieť totalitu... Čiže aby sa stali vzorom zmyslu boja, museli zdochnúť.

A prečo je tu súvislosť k Rusku? Lebo majdan v Kazachstane značne oslabuje pozíciu riadenia Ruska.  A ak by to bolo skombinované so štátnym prevratom v Rusku? A ak k tomu pridať aj štátny prevrat v Bielorusku, čo Lukašenko stále nevie pochopiť...?

A ako to súvisí s Francúzskom? Na to je už odpoveď vo videu.

Krátky záznam: srspol.sk

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 2016x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 2569x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 2360x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 2105x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,