asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ameriku bude trochu triasť: domáca geologická služba varuje, že v priebehu najbližších 10 dní na území USA budú silné zemetrasenia

 Aktuality

Odborníci americkej Geologickej služby varovali, že v priebehu najbližších 10 dní na území USA dôjde k vážnym zemetraseniam. Podľa ich predpovedí, očakávané zemetrasenia dá sa porovnať s tými, ktoré narobili veľa problémov Japonsku v r. 2011.

22 Jún
2016 19:16:40

 

Foto: Facebook

Experti v posledných dňoch zaregistrovali v Kalifornii niekoľko zemetrasení priemernej sily. Dochádzalo k nim každý deň. Amplitúda týchto otrasov dosiahla 3,6 bodu Richterovej stupnice. Okrem toho vedci zaregistrovali asi 200 slabých otrasov. Domnievajú sa, že čoskoro dôjde k silným otrasom v jednej z lokalít na západe krajiny. Podľa ich predpovedí, sila týchto otrasov môže dosiahnuť 9 bodov Richterovej stupnice.   

Denník Express uviedol, že americké záchranné služby sa pripravujú na likvidáciu následkov týchto zemetrasní a pomoc obyvateľom zo širokého okolia. Odborníci uvádzajú, že k otrasom dôjde niekde na Západnom pobreží Spojených štátov a ich silu odhadujú na 8,3 bodu  Richterovej stupnice. Ako prvý tieto kataklizmy predpovedal iránsky jadrový fyzik Mekhran Keshe ešte v októbri minulého roka.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 463x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 531x 👤eugenius
,