asfasdf ×

NázorObčana.sk

Bulharskí patrioti zbili domácich a zahraničných demonštrantov, ktorí protestovali proti Nočným vlkom, Putinovi a Rusku

 Aktuality

Na výpadovke z bulharského mesta Burgas /smer – Sofia/ došlo k bitke medzi priaznivcami Ruska a Nočných vlkov a ich oponentmi. Domáci patrioticky naladení občania zbili zahraničných a aj zopár domácich oponentov.

01 Júl
2016 09:14:23

 

Foto: YouTube

Skupina Ukrajincov a Litovčanov žijúcich v Bulharsku prišla protestovať proti príchodu ruských motorkárov – Nočných vlkov do Bulharska. K nim sa pripojilo aj niekoľko Bulharov. S touto pestrou skupinou sa do konfliktu dostali členovia bulharskej patriotickej organizácie Bulharský vojenský zväz oblečení do vojenských uniforiem. Patrioticky naladení občania zbili zahraničných a aj domácich „protestantov“.

Na miesto činu sa rýchlo dostavila polícia a oddelila od seba znepriatelené skupiny. Litovčania  a Ukrajinci obviňovali členov bulharskej patriotickej organizácie, že sú to zločinci. Tí sa však ohradili a prízvukovali, že sú bulharskí patrioti a Slovania.

Medzitým Noční vlci, kvôli ktorým vypukla táto bitka, o tom nič ani netušili a v burgaskej mestskej štvrti Slavejkov mierumilovne sadili lipy – symbol slovanstva s ďalšími bulharskými patrioticky a proslovansky naladenými občanmi.

Ďalšia trojčlenná skupina na čele so známym litovským rusofobom Tatom Tarasovom v inej lokalite márne čakala s protestnými plagátmi na Nočných vlkov. Bulharská polícia v snahe zabrániť ďalším potýčkam požiadala Nočných vlkov, aby cez Burgas prešli inými ulicami. Preto sa títo demonštranti na príchod Nočných vlkov nedočkali a odišli domov.

Video si môžete vidieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 462x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 528x 👤eugenius
,