asfasdf ×

NázorObčana.sk

Valerij Pjakin o bitkách ruských fanúšikov na ME vo futbale, masakru v Orlande, politike Kyjevu a LGBT

 Aktuality

V úvode svojho pravidelného komentáru Valerij Pjakin sa venoval bitke ruských a anglických fanúšikov na majstrovstvách Európy vo futbale vo Francúzsku. Celú záležitosť považuje za veľkú politickú hru.

04 Júl
2016 20:08:34

 

Foto: YouTube

Poukazuje na vyhlásenia ministra športu RF Vitalija Mutka, ktorý mal skritizovať ruským fanúšikom... no na celú vec sa nepozrel v komplexe, ako anglickí fanúšikovia postavili Marseille do pozoru už dva dni pred šampionátom... Zranení boli štyria policajti, ale nikoho britskí fanúšikovia nerozčúlili natoľko, žeby proti nim čosi robili.

Keď však vznikol konflikt ruských fanúšikov a britskými, tak zrazu sa ozvali hlasy o potrestanie Rusov. Vrátane ministra športu RF V. Mutko.

Piakin ho ironicky kritizuje, že to mal povedať nasledovne: „Je teda zrejmé, že fanúšikovia V. Británie sú asi svätí, neomylní, jednoducho so svätožiarov. A francúzski policajti, ktorí im bránili v ich (britskom) kultúrnom vyžití a francúzski občania v Marseille, ktorí im v tom tiež bránili, všetci by mali byť potrestaní... ...a o žiadnom treste pre Anglicko.“

(Poznámka redakcie - Vitalij Mutko nedrží svoje slovo minimálne od čias spred olympiády v Číne a dokedy ho tam Rusi budú držať, dovtedy sa budú vďaka nemu blamovať. Už pred čínskou olympiádou totiž vyhlasoval, že odstúpi ak... a teraz to vykrikuje do sveta opäť. Vážený pán Mutko, už to malo byť dávno!!!)

O čo vlastne ide v téme fanúšikovia? Že Angličanov dva dni presvedčovali o ich neporaziteľnosti, aby pri zrážke s Rusmi nezaváhali! Aby sa im nepodlomili kolená keď sa vrhnú do bitky.

A čo sa dialo ďalej? Niekoho zatkli, niekoho vypovedali, zadržali autorbus! Nakrúcali to v priamom prenose, ako policajná jednotka špeciálneho určenia obkľúčila autobus... „A chceli útočiť. Bez vyzdvihnutia požiadaviek!!! A opýtali ste sa vôbec, kto je v tom autobuse?

Nakoniec týchto ľudí vyviezli z Francúzska a ani voči nim nevzniesli obvinenie. Číže títo „vinníci“ sa kedykoľvek môže do francúzska aj vrátiť.

A prečo sa to tak stalo?  „Aby vytvorili informačný obraz.! Pozrite, toto sú tí zákerní Rusi, pozrite, ako sme proti nim museli zakročiť.“

„Ničí sa takto celé ruské fanúšikovské hnutie. A robí sa to pri plnej podpore ruského ministra športu V. Mutko!“, hovorí Piakin a kladie si otázku: „On je debil? Nie, on nie je debil. On veľmi dobre vie čo robí. A možno je aj debil, pretože si pomýli štát i dobu.“

V ďalšom Pjakin vysvetľuje ako to myslí.

Pričom vysvetlenie končí tak, že Chodorkovskij vyhlásil štart začiatku ukončenia štátneho prevratu v Rusku. A že Mutko svojím konaním tomu len napomáha.

Téma Orlando, Kyjev a LGBT

A zabietie 50 ľudí. Pjakin hovorí, že zabiť 50 ľudí z pušky a pištole sa nedá.

Bol tam výbuch – Pjakin poukazuje na tri verzie ako vznikol a hovorí, že výbuchom boli zlikvidované stopy niekoho iného.

Nás však nezaujíma to, čo sa tam stalo, ale to, prečo sa to tam stalo. Ide totiž o odpoveď na bitky na EURO 2016.

Vráťme sa teda späť: Na EURO 2016  niekto inšpirovaný realizáciou globálnej politiky, pokúsil sa urobiť to isté na úrovni štátnej politiky. Pochopiteľne, že sa pri tom dopustil radu chýb. Podotýkam, hovoríme o štátnej elite USA a jej predstaviteľkou je Hillary Clintonová.

Pre nikoho nie je tajomstvom, že útok v Orlande je darčekom osudu pre Trumpa. Lenže tento útok v Orlande je aj posledným varovaním pre Hillary Clintonovú a štátnu elitu USA.

O čo ide? Bezprostredne pred útokom v Orlande začal byť vo svetových médiách formovaný názor, že Islamský štát založila Hillary Clintonová a šéf CIA Petraeus. No a zodpovednosť za útok v Orlande vzal na seba IŠ a navyše sľúbil, že budú nasledovať ďalšie.

Hillary Clintonová sa nemieni vzdať a sa dohodnúť. Sandersa už úplne utýrali... Budú ho držať, kým...

USA jednoducho potrebujú vojnu. Kdekoľvek, len aby bola vojna!

Vyhlásenie Apple

Relatívne vnútroamerická predvolebná téma. No Apple nepočúvalo odkazy Trumpa a teraz príde...

Téma Ukrajiny a ďalšie výmeny občanov

Už aj OSN mení svoj vzťah k Ukrajine. Donedávna si OSN nedovoľovala poukazovať na to, že sa tam mučia ľudia a dnes...?

Odhalenie pamätnej dosky Mannerheimovi v Petrohrade – čo je za tým?

Toto nie je o dohaľovaní pamätnej dosky Hitlerovmu spojencovi, to je o správnom zodpovedaní si otázky - kto najviac vystupuje proti tomu?

Nie je to náhodou „Biele hnutie“ v Rusku, ktoré je hrdé na svoju účasť vo Veľkej vlasteneckej vojne na strane Hitlera?

Biele hnutie! A čo ste tak zrazu proti Mannerheimovi?

Odpoveďou je, že Bielemu hnutiu v princípe nevyhovuje Rusko, ako také!

Zrkadlom skutočného vzťahu bolo ako sa „bieli“ začali správať voči Rusku po tom, ako Hitler prepadol ZSSR. Jedni to prijímali s radosťou (Krasnov, Škuro, Ruský obranný zbor...) a iní (Slaščov, veľkoknieža Alexander Michajlovič, Antin I. Denikin, ..., ako aj rozviedka generálneho štábu ruskej ríše, boli s boľševikmi?

A na základe toho Pjakin odpovedá kto bol vlastne ruský generál Mannerheim!

(Pjakin v tejto súvislosti spomína aj osobu Kolčaka, ktorý ako jediný bol zlikvidovaný. A prečo? Aby mohlo byť ukradnuté ruské zlato, z ktorého bolo vybudované Československo a jeho priemysel, ktorý sa potom odovzdal Hitlerovi...)

aeronet.cz

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 869x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1451x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1399x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1234x 👤eugenius
,