asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ruský analytik Valerij Pjakin o výsledkoch britského referenda a súvislosti brexitu s vytváraním európskeho kalifátu

 Aktuality

Valerij Pjakin analyzuje výsledky britského referenda, hovorí o vytváraní európskeho kalifátu, komentuje cestu pápeža do Arménska a koniec katolíckej cirkvi v Európe, o ceste Viktórie Nulandovej do Kyjevu a Moskvy, o roli Savčenkovej a pod.

09 Júl
2016 19:48:38

 

Foto: YouTube

00:19 Britské referendum, petície na zmenu výsledkov Brexitu, priebeh referendu a kto ho potreboval, zmena postoja Camerona, algoritmus súčasného diania. Brexit – na čo a prečo sa  hodil. Analógie brexitu a Waterloo r. 1815.

30:14 Stretnutie Nulandovej a Surkova 24. júna v Moskve: Krátko pred týmto stretnutím  proti Rusku zorganizovali silný informačný útok, ktorý odštartovali vo Francúzsku a týkal sa toho, že USA budú účastníkom budúceho stretnutia Normandského formátu a že sa majú stáť  jeho právoplatným členom. Rusko tento útok odrazilo, ale bol to útok nasmerovaný na ruskú  tzv. riadiacu elitu a išlo o prieskum, nakoľko sa USA môžu začleniť do riadenia v Európe, pretože USA prichádzajú o svoje riadenie Európy a prichádzajú o možnosť rozpútania totálnej vojny v Európe. A prišla Nulandová a odkiaľ prišla? Z Kyjevu, kde došlo k zaujímavej  udalosti: na webe prezidenta Porošenka sa objavila informácia, že žiadna návšteva Nulandovej ho nezajíma a prezident nemá čas, aby sa mohol s takou nulou stretnúť. A priletela Nulandová a „Peťa“ priskákal k jej nohám a Nulandová dala inštrukcie a odletela do Moskvy, kde poskok Parubij ihneď vyhlásil: „Kyjev nebude plniť Minské dohody“. A čo zaznelo od Parubija, to je pozícia USA. Ale že Nulandová odletela do USA s nijakým výsledkom, to je dôkazom, že USA strácajú svoju pozíciu , že prestávajú ovládať ruské elity a že ruská suverenita stúpa.

35:40 Situacia okolo N. Savčenkovej a jej vyhlásenia o mieri a hrozbe 3. Svetovej vojny, o kyjevskej kritike Savčenkovej: Savčenková nie je prvkom globálneho riadenia, je prvkom nadnárodného riadenia. V súlade s jej prepustením je dnes Savčenková prezentovaná ako „chytrý Putinov plán“, ale Savčenková je pasca, s ktorej sa treba dostať.

37:47 26-ti hodinový „štrajk“ demokratov v Kongrese USA a list departmentu USA ohľdom  Sýrie: Bola to dôležitá udalosť, symbolizujúca, že s USA je koniec. Bola to akcia štátnej elity, ktorá nechápe riadenie a je zahnaná do kútu, konanie amerického Kongresu sa začína podobať ukrajinskému, už chýbajú iba bitky, štátna elita USA nie je akcieschopná  – namiesto riadenia váhou informácií preferuje štrajky, pretože procesom riadenie nerozumie. Porovnanie s  hladovkou Gorozina v r. 2005. So štátnou elitou „debilov“ (medicínske pomenovanie) sa Rusko nemôže dohodnúť, dohodnúť sa môže iba s globálnou elitou vo vedení USA.

46:10 Návšteva pápeža v Arménsku a motto : „Návšteva prvej kresťanskej krajiny“: Ide o druhú návštevu pápeža v Arménsku, ako prvý tam bol pápež Jan Pavol II. a išlo o veľmi dôležitú návštevu. Existujú dva vývesné štíty GP – pre atlantickú časť je to britská kráľovná a pre euroázijskú časť Vatikán. A Euroázijci prenášajú svoj štít z Vatikánu do Arménska, do Ečmiadzinu a tá liturgia symbolizovala tento proces. Preto pápež vystúpil a začal sa klaňať   homosexuálom, ale katolícka cirkev sa nedá zachrániť. Jej miesto mohla zaujať Ruská pravoslávna cirkev, tá sa ale príliš zaangažovala do štátneho prevratu proti Putinovi a prišla tak o všepravoslávny koncil, ktorý sa konal na Kréte. Je Ruská pravoslávna cirkev pripravená vystriedať katolícku cirkev v Európe? Katolícka cirkev umiera a jej centrum sa sťahuje do Arménska a to súvisí i s perspektívou Azerbajdžanu – Alijev a Sarkisjan sa stretávali s Putinom. Ale návšteva pápeža je o odpisovaní Európy a ak bolo naplánované rozdelenie Británie a jej vystúpenie z EU, tak bol naplánovaný aj prenos vývesného štítu „Vatikán“ do Arménska.

50:27 Vyhlásenie šéfa Zjednotenej leteckej korporácie e (Объединённой Авиастроительной Корпорации ОАК), že v porovnaní s Boeingmi a Airbusmi ruské lietadla nik nechce: Ide o  tím ľudí, ktorá vyhlásil, že urobí všetko, aby zničil ruský letecký priemysel. Vo svojich dvoch  prezidentských obdobiach Putin docielil, že bolo pripravené spustenie výroby Tu-334. Ruskí dopravcovia mali záujem o 150, Irán o 300 lietadiel TU-334. Ale Medvedev všetky plány na výrobu zrušil a peniaze utratil na nákup Boeingov! Irán má stále záujem o tento typ lietadiel, ale ruská letecká federácia mu navrhuje šrot Superjet 100, to isté Čína, ktorá taktiež chce „túčka“ a letecká federácia stále navrhuje Superjety, o ktoré nik nemá záujem –  sú vyrábané  len zo západných dielov a Rusko pre ne slúži ako podnik na zmontovanie. Chazinova kniha „Schody do neba“ o mravných a etických základoch vzťahov medzi elitami popisuje chovanie rôznych „Medvedevových“.

56:36 Pamätná doska Mannerheimovi v Petrohrade – doplnenie odpovede z minulej relácie:  Ako pochopiť všetky komplikácie histórie a historických postav. 

Aeronet.cz

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Nemci sa už nespoliehajú na políciu, vytvárajú oddiely domobrany, aby sa ubránili pred útočiacimi migrantmi

 

Nemecké média živo komentujú novinku. Primátor bavorského mestečka Amberg pre novinárov povedal, že j...

📅04.01.2019 0 1101x 👤eugenius

Bezpečnostná služba Ukrajiny obvinila Rusko z organizovania protestov „žltých viest“ vo Francúzsku

 

Stalo sa to, čo sa dalo s istotou očakávať. Niektorí európske politici a média obvinili Rusko z... orga...

📅12.12.2018 0 832x 👤eugenius

Valerij Pjakin: „Churchill svojho času povedal, že politik musí vysvetliť spoločnosti, aké nebezpečie jej hrozí, a potom musí vysvetliť, prečo sa nestalo to, pred čím varoval“

 

V ďalšej relácii ruský politológ Valerij Pjakin hovoril o situácii v ruskej televízii, politike Jirija ...

📅11.12.2018 0 972x 👤eugenius

Valerij Pjakin: „Protiruská hystéria na Západe narastá. A ten nárast má v danej situácii podobu nátlaku vyvíjaného na elitu“

 

V ďalšej relácii „Otázky a odpovede“ ruský politológ Valerij Pjakin väčší priestor na začiatku ...

📅05.12.2018 0 1293x 👤eugenius

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,