asfasdf ×

NázorObčana.sk

Rozhodnutie o pripojení k Rusku aj dnes podporuje 95 % Krymčanov

 Aktuality

Obyvatelia Krymu a Sevastopoľu si vysoko považujú prácu prezidenta RF Vladimíra Putina: 97 % a 98 % respondentov sa v prieskume verejnej mienky vyjadrili, že Putin podľa ich názoru pracuje „skôr dobre“ a „nepochybne dobre“.

16 Júl
2016 08:54:51

 

Foto: Facebook

Rozhodnutie o pripojení Krymu k Rusku podporuje 95 % respondentov z polostrova. „Presne, ako pred rokom, aj dnes by absolútna väčšina obyvateľov Krymu a Sevastopoľu v referende zahlasovala za vstup do zostavy Ruska. Na Kryme sa tak vyjadrilo 95 % respondentov a v Sevastopole 94 % respondentov. Proti boli v oboch prípadoch 2 % respondentov. Problém s odpoveďou má 3 – 4 % opýtaných, hovorí sa na stránke ruských štatistikov. 

Vysokú popularitu medzi opýtanými má prezident Putin. 97 % a 98 % respondentov sa v prieskume verejnej mienky vyjadrili, že Putin podľa ich názoru pracuje „skôr dobre“ a „nepochybne dobre“, pričom najvyššie hodnotenie mu dalo až 82 % opýtaných.

Rovnako vysokú dôveru si užíva aj hlava Krymu Sergej Axenov (85 % Krymčanov a 81 % Sevastopoľcov, pričom 37 a 39 % dáva najvyššie hodnotenie).  Kladné zmeny v posledných dvoch rokoch v regióne vníma až 72 % respondentov, pričom najviditeľnejšie pozitívne zmeny sa dotýkajú mládeže (tvrdí to 82 %). 

Podľa vz.ru, srspol.sk

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 479x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 550x 👤eugenius
,