asfasdf ×

NázorObčana.sk

Valerij Pjakin o ruských tajných službách, o udalostiach v Dallase, Sýrii a hrách globalistov

 Aktuality

V úvode svojho tradičného komentáru Valerij Pjakin porozprával o pomerne podivnom „šou“ do ktorého sa zapojili mladí zamestnanci ruskej Federálnej služby bezpečnosti, ktorí sa takto chceli predvádzať na verejnosti a ukázať, že sú veľkí frajeri.

17 Júl
2016 18:47:06

 

Foto: YouTube

Pjakin podrobne sa zastavil na činnosti tajných služieb vo všeobecnosti a pochybných praktikách niektorých zamestnancov, ktorí si myslia, že je im všetko dovolené, sú majstri sveta a zákony platia pre iných ľudí, ale nie pre nich... Prízvukoval, že podobných „frajerov“ treba momentálne vyhadzovať zo zamestnania a žiaden z nich nemôže pracovať v tajných službách.

Ďalej Valerij Pjakin, odpovedajúc na otázku diváka, komentuje udalosti v Dallase. Tvrdí, že v USA aj naďalej bude stále narastať vlna použitia strelných zbraní. Hovorí, že hlavnou príčinou nie je to, že bieli policajti útočia na čiernych civilistov. Podčiarkuje, že vzniká súboj medzi štátnosťou, ktorú reprezentujú policajti, a procesmi, ktoré sa odohrávajú v spoločnosti, ktorú reprezentujú černosi. Hovorí, že potom začnú útočiť aj na bielych...

Poukazuje na vínu globalistov, na tie „hry“, ktoré organizujú a jednou z týchto hier je Brexit. Vysvetľuje, prečo Clintonovú zbavili obvinení zo spáchania trestného činu, keď v súkromných mailoch posielala služobné informácie. Tvrdí, že globalisti budú „rekonštruovať“ Európsku úniu, pretože starý model nebol životaschopný.   

Valepij Pjakin hovorí o tom, že k vojne medzi Ruskom a NATO nedôjde, pretože vedenie aliancie si perfektne uvedomuje, že sa mu nepodarí zvíťaziť v tejto vojne aj napriek tomu, že „papierovo“ NATO je silnejšie ako Rusko. Pripomína históriu a to, ako skončili všetci nepriatelia Ruska. Vysvetľuje, prečo Rusko modernizuje armádu a zbrane: musí zabezpečiť vlastnú obranu a obnovuje svoju suverenitu. A práve to núti nepriateľov Ruska, aby nezačínali proti nemu vojnu, ale viedli dialóg a snažili sa spolupracovať, nie bojovať.

Ďalej hovorí o situácii v pobaltských krajinách a na Donbase, o tom, že Kyjev nedodržuje a ani nechce dodržiavať Minské dohody. Zastavuje sa na aktuálnej situácii v Sýrii, hovorí o taktike Iránu a niektorých strategických chybách velenia sýrskej armády v rámci útoku na Rakku. Poukazuje na to, že niektoré štáty chcú využiť Rusko, ako nástroj na riešenie svojich problémov. Varuje, aby Rusko podobné chyby nerobilo.    

Video si môžete pozrieť tu:

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(1 hodnotenie)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Výročie: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný Vladimír Lenin

 

Komunisti dnes majú sviatok: pred 150 rokmi sa narodil zbožňovaný a preklínaný, ospevovaný a ohováran...

📅22.04.2020 0 1167x 👤eugenius

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 1701x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 1624x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 1428x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,