asfasdf ×

NázorObčana.sk

Ako britskej premiérke schladili „veľkosť“

 Aktuality

Veľká Británia sa zasekla medzi dvomi výzvami: medzi reálnou hrozbou terorizmu a vymyslenou božskou výlučnosťou. Takýto názor na svojej stránke v sociálnej sieti Facebook uviedol predseda zahraničného výboru senátu Ruska Konstantin Kosačov.

24 Júl
2016 19:04:59

 

Foto: Facebook

Predtým však britská premiérka Theresa Mayová v parlamente vyhlásila, že nepochybuje a želaní prezidenta RF Vladimíra Putina podkopať normy medzinárodného práva. Tému Ruska použila ako základný argument prečo musí Spojené kráľovstvo modernizovať svoje atómové sily. Lebo z Ruska vraj vychádza hrozba. „Hrozba, vychádzajúca z takých štátov, ako Rusko a severná Kórea zostáva reálnou“, povedala.

„Usudzujúc podľa prvého zahraničnopolitického vyhlásenia novej britskej premiérky Theresy Mayovej, vysloveného s horlivosťou najlepšieho školáka, no napriek tomu len naučeného... Anglosasi na čele s Američanmi a prilepenými k nim Britmi, sa bokmi hlboko zasekli medzi dvomi výzvami“, napísal na svojej stránke.

Prvou je podľa neho terorizmus a nelegálna migrácia a druhý „vymyslená a prisvojená si božská výlučnosť na pravdu a právo spravovať osudy ľudstva a jednotlivých národov“. No a v tejto pasci Briti držia nielen seba, ale aj „všetkých ostatných“.

„Dokedy? Koľko musí byť ešte výbuchov a krachov, aby v analýze hrozieb a v generovaní dôstojných odpovedí na ne vznikla zodpovednosť, ktorú majú len veľké mocnosti? Veľké nie názvom, ale významom?“, uzavrel Kosačov.

Podľa novostino.ru, srspol.sk

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

100 %
(2 hodnotenia)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 743x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 747x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,