asfasdf ×

NázorObčana.sk

Onedlho Ježiš Kristus sa môže stať primátorom britského mesta Burnley

 Aktuality

Ak si niekto z vás myslel, že už konečne Ježiš Kristus sa vrátil na Zem, ako sľuboval, tak ste na omyle a ešte trochu si na to musíte počkať. Ježiš Kristus – celkom pozemský človek s „nebeským“ menom chce sa stať primátorom anglického mesta Burnley.

09 August
2016 20:12:41

 

Foto: Facebook 

Bývalý vodič autobusu a obyvateľ mesta Burnley sa rozhodol kandidovať na funkciu primátora v tomto meste. Neprišiel na to síce hneď, ale až vtedy, keď si svoje občianske meno zmenil na to svetoznáme – sväté a začal sa domnievať, že aj on je vlastne Spasiteľ... Tento 77-ročný Ježiš mieni, ak sa, samozrejme, stane primátorom, zaviesť bezplatné cestovanie autobusmi MHD pre dôchodcov a... zakázať televíziu...

Britské noviny pripomínajú, že do r. 1997 tento Ježiš Kristus – 2 sa volal John Edward Birtwistle. Lenže obyčajný vodič autobusu z ničoho nič sa rozhodol, že je vlastne vyslancom Boha na zemi a začal konať príslušným spôsobom. Začal to tým, že si privlastnil meno syna Boha. V druhej etape sa rozhodol sadnúť si do primátorského kresla.

Ochotne vysvetľuje, ako prišiel na to, že je vyslancom Boha na zemi. „Raz som išiel hore schodmi a oproti mi išiel muž. Nečakane spadol a zletel dole schodmi. Poriadne sa poodieral a nemohol sa postaviť na nohy. Prišiel som k nemu, položil som mu ruky na miesta, kde mal najväčšie bolesti, a potom som sa ho opýtal, či je v poriadku. Muž sa postavil na nohy a potvrdil, že už je v poriadku. Potom odišiel po svojich,“ spomína si Ježiš – John Edward.

Vodičovi sa začalo snívať že má určitú misiu na Zemi a uveril tomu. „Už som tu bol. A bolo to pred 2 tisíckami rokov. Postavil som sa proti vtedajším najmocnejším a preto ma zabili. Nuž, pozrieme si na to, čo sa zmenilo na tejto planéte v priebehu ostatnej tisícky rokov,“ vyhlásil nový Ježiš.   

Britské média informujú, že nový Spasiteľ momentálne pripravuje predvolebný program. Má obrovské plány. Pre začiatok však by sa chcel stať primátorom mesta Burnley.

Hodnotenie článku:


kladné hodnotenie negatívne hodnotenie

0 %
(0 hodnotení)
Tagy
Zdieľať

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť

Vytvoriť zadarmo účet
Meno: Heslo:

O autorovi

eugenius


Podobné články

V „brlohu“ Nočných vlkov v centre Moskvy prebieha séria veľkolepých novoročných predstavení pre deti

 

V areáli Nočných vlkov na ulici Nižnie Mnevniki v centre Moskvy je v týchto dňoch rušno: prebieha tam s...

📅07.01.2020 0 937x 👤eugenius

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali k narodeninám čestnej členke klubu, ktorá sa preháňa na motorke už 70 rokov

 

Motorkárky ruského ženského klubu „Nočné Valkýry“ zablahoželali ku krásnym 89. narodeninám čes...

📅30.11.2019 0 880x 👤eugenius

Petrohradskí Noční vlci vysadili ihličnany a zablahoželali prezidentke klubu „Nočné Valkýry“ Jekaterine k narodeninám

 

„Noční vlci“ v posledných dňoch odchádzajúceho roka už tradične sa zúčastňujú na mnohých podu...

📅28.11.2019 0 892x 👤eugenius

Sýrsky blázinec: Rusi bránia Kurdov pred Turkami, Kurdi útočia na Rusov. Bude im lepšie, ak sa Rusi na to vykašlú, odídu a ponechajú Kurdov Turkom?

 

Ako je známe, spoločné turecko-ruské hliadky v Sýrii začali svoju činnosť 1. novembra. Majú za úlohu...

📅10.11.2019 0 1742x 👤eugenius

Kalendár

Calendar Widget by CalendarLabs

Prihláste sa k odoberaniu nových článkov

Váš email nebude poskytnutý tretím stranám.
Neposielame SPAM, vážime si Vaše súkromie.

,